Орлов Станіслав Юрійович

Лікар першої категорії

Семеновы
Мені все сподобалося.
Людмила С.
Нам все сподобалося, чуйний лікар. Ми записалися на повторний прийом, після здачі аналізів. Будемо і далі співпрацювати з доктором. Таких професіоналів одиниці. Рекомендую!

• 1999 - закінчив Дніпропетровську державну медичну академію, медичний факультет.
  • 2001 - завершив інтернатуру за фахом «Загальна хірургія».

• 2010 - пройшов цикл тематичного удосконалення «Діагностика і лікування проктологічних захворювань» в Запорізькій медичній академії післядипломної освіти.
  • 2012 - пройшов навчання за спеціалізацією «Проктологія».
  • 2013 - закінчив цикл тематичного удосконалення «Амбулаторна хірургія» в Запорізькій медичній академії післядипломної освіти.
  • 2014 - пройшов тренувальний курс «Невідкладна медична допомога в екстремальних ситуаціях» в Дніпропетровському обласному центрі невідкладної медичної допомоги та медицини катастроф.
  • 2014 - пройшов тренувальний курс «Медична допомога в бойових ситуаціях» в Дніпропетровській медичній академії.
  • 2015 - закінчив передатестаційний цикл «Загальна хірургія», підтвердив першу категорію за спеціальністю «Загальна хірургія».
  • 2018 - став членом міжнародної асоціації амбулаторної хірургії (International Association for Ambulatory Surgery, IAAS).
  • 2018 - став учасником міжнародної конференції «SAFE SURGERY» (Кувейт).
  • 2019 - став членом медичної асоціації Держави Кувейт (Kuwait medical association, KMA).
  • 2019 - став членом Кувейтської асоціації хірургів (Kuwait Association of Surgeons).
  • 2020 - взяв участь у конференції «Тромбопрофілактика в Україні. Сучасні світові тренди».
  • 2020 - взяв участь в освітньому заході міжнародній практичній школи «Тренди і традиції в оперативній проктології» (Росія).
  • 2020 - пройшов цикл тематичного удосконалення «Актуальні питання організації медико-соціальної експертизи пацієнтів і осіб з інвалідністю» в Дніпропетровській медичній академії на кафедрі МСЕ та реабілітації.
  • 2020 - пройшов практичний курс «Малоінвазивна аноректальная хірургія» в Центрі хірургічних інновацій, Національного інституту хірургії і трансплантології ім. Шалімова О.О., Київ..

Лікар займається лікуванням захворювань

• артрози, артрити;
  • п'яткову шпору (розростання щільної тканини на поверхні п'яткової кістки);
  • розтягування і розриви м'язів і зв'язок;
  • тендиніти (запалення сухожиль);
  • хрускіт в колінному суглобі.