Джичонаія Тамара Гуліверовна

Акушер-гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець
Акушер-гінеколог, надає послуги консультації, проведення лікувальних і профілактичних процедур, а також діагностичних досліджень для оцінки стану жіночої репродуктивної системи. Проводить огляди за допомогою кольпоскопа, лікує пацієнток із ПМС та ерозією матки. Практикує радіохвильові технології. Приймає хворих з безпліддям, виконує процедури інсемінації.

10 травня '18р.
Делала 2 скрининга во время беременности и обычное узи. Врач очень внимательная! Все рассказывает , с малышом разговаривает. Очень теплая и добрая атмосфера! Спасибо Вам! Очень рекомендую!
Анастасия
Делаю постоянно у этого врача узи, очень мне нравится как она работает ( все детально рассказывает и никуда не спешит) Побольше бы таких врачей)
Вероника
Уже несколько лет по всем вопросам гинекологического характера обращаюсь только к ней - очень рада, что нашла этого специалиста. Рекомендую другим в обязательном порядке!
Арина
Замечательный врач!!!! Хожу только к ней и всем рекомендую. Профессионал своего дела.
Супер специалист! Лучше врача не найти!

• 2009 р. — Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, спеціальність "Лікувальна справа";
  • 2012 р. — ДонНМУ ім. Горького, інтернатура по акушерству і гінекології.

• ТУ "Патологія шийки матки".