Прядка Марія Олександрівна

Невролог, лікар з функціональної діагностики
Лікар проводить обстеження пацієнтів за допомогою таких методів, як: комп'ютерна електроенцефалографіята електрокардіогарфія. Займається діагностикою і лікуванням гострих та хронічних порушень мозкового кровообігу, лікуванням шуму в голові, остеохондрозу, панічних атак тощо.

Міла
Дуже чудовий лікар! Спеціаліст відповіла на всі питання, а в кінці прийому запитала чи у мене не залишилося додаткових питань. У мене їх звісно не було, адже лікар розповіла все що модна було. Цим дуже сподобалась. Лікування допомогло. Дякую!
Оля В.
Мені все сподобалося. Привітний лікар, пояснювала і розповідала все детально, особливу увагу звернула на причинах виникнення хвороби та на методах профілактики. Прийом тривав 1 годину. На всі питання, що я задавала, отримала відповідь.
Ксения
Внимательный и очень толковый доктор
Хороший врач! Уделила много времени,внимательно выслушала мои жалобы. Помогла избавиться от боли в шее!

• 2018 р. — Дніпропетровська державна медична академія
  • 2020 р. — Спеціалізація неврологія

Невролог, лікар функціональної діагностики надає послуги

• Консультація лікаря невролога
  • Електроенцефалографія (ЕЕГ)
  • Електрокардіограма (ЕКГ)

Невролог, лікар функціональної діагностики займається лікуванням захворювань

• Біль у шиї (цервікалгія)
  • запалення сідничного нерва (ішиас)
  • запаморочення
  • дисциркуляторна енцефалопатія
  • інсульт
  • міжхребцева грижа
  • мієліт
  • м'язова дистрофія
  • невралгічна аміотрофія
  • неврит лицьового нерва, остеохондроз
  • радикуліт (радикулопатія)
  • травми голови