Божко Вікторія Степанівна

Акушер-гінеколог
лікар другої категорії
Консультація 600/550 грн.
Консультує як акушер-гінеколог. Спеціалізується на ультразвуковій діагностиці, включаючи УЗД ОМТ. Займається лікуванням патології шийки матки, видаленням поліпів цервікального каналу, гіперпластичних процесів ендометрія, міоми матки та іншими проблемами, пов'язаними з жіночим здоров'ям. Проводить різні малі операції з гінекології.

Графік роботи фахівця: Час роботи фахівця:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед

Вт

14 ТРА

Ср

15 ТРА

Я самая счастливая, у меня недавно родилась долгожданная дочь. Хочу поблагодарить Божко Викторию, которая вела беременность и контролировала роды. Она действительно заслуживает уважение. Мы с мужем Вас не забудем.
Я рожала в 2016 году в больнице им. Мечникова. Благодаря Виктории Степановне и акушеру Наташе родила доченьку 4700!!! сама, благополучно. Разрывов было довольно много, ео она очень хорошо наложила швы, ни обвисаний, ни дискомфорта, ни рубцов. Благодаря профессионализму доктора доченька родилась абсолютно здоровой. И даже на осмотре в 1 мес невролог сказала Вы после родов вышли победителями) Спасибо ей большое

• 2010 р.- Дніпропетровська державна медична академія