Медичний центр Доктора Бубновського у Львові

Часи роботи:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Львівський медичний центр доктора Бубновського спеціалізується на лікуванні різноманітних захворювань за допомогою кінезітерапії (лікування рухом). Хірургічне втручання та медикаментозні засоби не застосовуються.

Пацієнтам надаються наступні медичні послуги:

• варикозного розширення вен;
  • кіфозу;
  • лордозу;
  • остеохондрозу;
  • реабілітація після операцій;
  • приготування до вагітності та пологів;
  • багато іншого.

Спеціалісти центру розробляють індивідуальні програми лікування для кожного клієнта. Програма відповідає рівню фізичного розвитку, загальному стану здоров’я та ступеню важкості захворювання пацієнта.

Заклад розташований на вул. Федьковича. Можливо записатися на консультацію через спеціальну форму в онлайн-режимі або за телефоном.

• Ціни на послуги

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Галина
06 листопада '17г.
Я , пенсіонерка, маю багато хвороб, але завдяки команді медичного центру Бубновського у мене знизився тиск, мої грижі мене не турбують. Почуваю себе на 5 років молодшою. Особливо вдячна за те , що ці люди віддають всю душу свою нам. За це їм низький уклін. З повагою пацієнтка Галина Михайлівна.
Сергій
30 жовтня '17г.
Не часто залишаю відгуки, але тут хочеться відзначити ставлення і професіоналізм всього персоналу центру. Окреме спасибі лікарю Чернякіну і реабілітологу Колі, поставили мене на ноги. Метод працює, особливо якщо займатися без пропусків. Успіхів вам і процвітання!
12 квітня '17г.
Дуже дороге задоволення ,,,,
Борислава
05 січня '17г.
Зверталась в Медичний центр Доктора Бубновського з хворою спиною. Попереднє неправильне лікування погіршило ситуацію, тому сподівалася хоча б на зупинку погіршень. Проте результат мого лікування неперевершений! Я поступово повертаюся до нормального життя!
Записатися на прийом
Зверніть увагу на інші клініки:
Медичний центр апаратної косметології “Версаль” спеціалізується у галузі лікування шкіри, омолодження та краси.
Львів вул. Володимира Великого, 31 р.Франківський
7,3
Стоматологічний центр “Рікота” відкритий у 1990 році. Це одна з перших приватних стоматологічних клінік країни. Фахівці лікарні проходили навчання та стажування в Україні та за її кордоном, засновник - кандидат медичних наук.
Записатися на прийом
Львів вул. Леся Курбаса, 5, к. 10 р.Галицький (Центр)
7,2
Приватна стоматологічна лікарня “Блакить” пропонує пацієнтам широкий вибір стоматологічних послуг з діагностикою, лікуванням зубів та ясен. У штаті працюють лікарі вищої кваліфікації.
Записатися на прийом
Медичний заклад "Клініка естетичної стоматології" Романа Гімона — це сучасна стоматологічна клініка, яка надає весь спектр лікувально-діагностичних послуг для всієї сім’ї. В клініці працюють досвідчені фахівці: стоматолог-терапевт, хірург, імлантолог, ендодонт, дитячий стоматолог, ортодонт.