Медичний центр Доктора Бубновського у Львові

р.Франківський
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Львівський медичний центр доктора Бубновського спеціалізується на лікуванні різноманітних захворювань за допомогою кінезітерапії (лікування рухом). Хірургічне втручання та медикаментозні засоби не застосовуються.

Пацієнтам надаються наступні медичні послуги:

• варикозного розширення вен;
  • кіфозу;
  • лордозу;
  • остеохондрозу;
  • реабілітація після операцій;
  • приготування до вагітності та пологів;
  • багато іншого.

Спеціалісти центру розробляють індивідуальні програми лікування для кожного клієнта. Програма відповідає рівню фізичного розвитку, загальному стану здоров’я та ступеню важкості захворювання пацієнта.

Можливо записатися на консультацію через спеціальну форму в онлайн-режимі або за телефоном.

• Ціни на послуги

• Загальний масаж (60 хв) 600
  • Масаж спини та ніг (30 хв) 450

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Я , пенсіонерка, маю багато хвороб, але завдяки команді медичного центру Бубновського у мене знизився тиск, мої грижі мене не турбують. Почуваю себе на 5 років молодшою. Особливо вдячна за те , що ці люди віддають всю душу свою нам. За це їм низький уклін. З повагою пацієнтка Галина Михайлівна.
Сергій
Не часто залишаю відгуки, але тут хочеться відзначити ставлення і професіоналізм всього персоналу центру. Окреме спасибі лікарю Чернякіну і реабілітологу Колі, поставили мене на ноги. Метод працює, особливо якщо займатися без пропусків. Успіхів вам і процвітання!
12 квітня '17р.
Дуже дороге задоволення ,,,,
Борислава
Зверталась в Медичний центр Доктора Бубновського з хворою спиною. Попереднє неправильне лікування погіршило ситуацію, тому сподівалася хоча б на зупинку погіршень. Проте результат мого лікування неперевершений! Я поступово повертаюся до нормального життя!
Зверніть увагу на інші клініки:
Пн — Пт: 09:00-18:00
Пн — Пт: 09:30-16:00