Проктологи у Тернополі

Консультація проктолога в клініці «Oxford Medical» 600
Консультація проктолога в кліниці «Оксфорд медікал (Oxford Medical) на Руській» 600
Yuriy
Професіонал, лікар від Бога, чуйний і надійний. Всім рекомендую як відмінного лікаря проктолога і хірурга.
31 січня '18 г.
Уролог, проктолог, хірург, андролог
Лікар Паршин Володимир Анатолійович займається питаннями урологічного, хірургічного та проктологічного характеру, спеціалізується на лікуванні хвороб репродуктивної та сечостатевої систем. Володіє сучасними хірургічними маніпуляціями, які допомагають без наркозу, післяопераційного періоду та за короткий час забути за проктологічні, урологічні чи хірургічні проблеми. Лікар постійно вдосконалюється та відвідує різноманітні семінари, майстер-класи, конференції.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-03-19
Лікар-ендоскопіст
Доктор Гарасимчук Юрій Михайлович спеціаліст вищої категорії. Спеціалізується в галузі хірургії та ендоскопії. Надає послуги в проведенні обстежень стравоходу, шлунка, дванадцятипалої кишки, товстого кишечника, огляду бронхів. Визначає рівень кислотності шлункового соку. Виконує забір матеріалу для цитологічного і гістологічного дослідження. Займається експрес-діагностикою Helicobacter Pylori. Глава відокремленого підрозділу ВГО «Асоціація лікарів ендоскопістів України» в Тернопільській області.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5