Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі проктологи у Рівному

Послуга Ціна
Консультація проктолога в кліниці «АНІКО» 200
4
7,0
Хірург, Проктолог
8,35
Хірург-проктолог Кузьмич Сергій Володимирович спеціалізується на лікуванні захворювань прямої та ободячної кишок, а також ануса хірургічним шляхом. Надає вичерпну консультацію з приводу стана здоров’я прямої кишки пацієнта. Проводить діагностику та визначає терапевтичне чи хірургічне лікування. Практикує резекцію прямої кишки, колектомію та геморроїдектомію. Проводить біопсію кишківника. Хірургічним шляхом видаляє поліпи, глистяні інвазії, пухлини. Лікує анальні тріщини, проктит, коліт, парапроктит. Надає консультацію після операцій, слідкуючи за станом пацієнта та ефектом хірургічного втручання.
Станислав
21 жовтня '16р.
10
Доктор провел небольшую операцию. Все прошло хорошо. Теперь я чувствую себя гораздо лучше.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-06-25
Рівне вул. Драгоманова, 7 (міська поліклініка №2, 2-й поверх)
Проктолог
27 років досвіду
7,55
Проктолог спеціалізується на лікуванні та усуненні патологічних змін в процесі функціонування заднього проходу людини. Займається висіченням анальної тріщини та видаленням кандилом. Застосовує сучасні методи боротьби з гемороєм: дезартерізацію, лігірування з використанням латексних кілець. Надає послуги з бужирування анусного отвору. Проводить консультацію по питанням, що стосуються роботи задньопрохідного каналу. Має вищу категорію з хірургії.
Тарас
05 серпня '16р.
8
Лікар з велиної літери. Дякую за лікування!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Рівне вул. Симона Петлюри, 19
Проктолог
9 років досвіду
6,55
Лікар Лесь Віталій Михайлович кваліфікований медичній працівник за напрямком проктології. Проводить консультаційну роботу із профілактики захворювань. Здійснює видалення анальніх кандилом, тріщин, геморрою. Виповнює бужирування анусного отвору. Застосовує на практиці метод дезартерізації геморрою, відаляючи вузли безопераційним способом, перекриваючи судини, що живлять утворення. Має другу категорію з хірургії.
Гнат
08 вересня '16р.
7
Лікувався у цього лікаря. Врятував мене від болю.
Записатися на прийом4 онлайн записи
Рівне вул. Симона Петлюри, 19