Проктологи у Рівному

Первинна консультація непровідного лікаря з відеодіагностикою в клініці «Oxford Medical» 500
Сергей
Замечательный врач. Был у него на приеме несколько раз, всегда доволен его работой.
14 серпня '16 г.
Станислав
Доктор провел небольшую операцию. Все прошло хорошо. Теперь я чувствую себя гораздо лучше.
21 жовтня '16 г.
Тарас
Лікар з велиної літери. Дякую за лікування!
05 серпня '16 г.
Гнат
Лікувався у цього лікаря. Врятував мене від болю.
08 вересня '16 г.
Хірург, Проктолог
Хірург-проктолог Кузьмич Сергій Володимирович спеціалізується на лікуванні захворювань прямої та ободячної кишок, а також ануса хірургічним шляхом. Надає вичерпну консультацію з приводу стана здоров’я прямої кишки пацієнта. Проводить діагностику та визначає терапевтичне чи хірургічне лікування. Практикує резекцію прямої кишки, колектомію та геморроїдектомію. Проводить біопсію кишківника. Хірургічним шляхом видаляє поліпи, глистяні інвазії, пухлини. Лікує анальні тріщини, проктит, коліт, парапроктит. Надає консультацію після операцій, слідкуючи за станом пацієнта та ефектом хірургічного втручання.