Проктологи в Черкасах

Первинна консультація проктолога в кліниці «Ваш лікар поруч Центр сімейної медицини» 450
Долгих Лариса
Велика подяка Вадиму Борисовичу! Професіонал, людяність, а також помічниці Елоні! ПРОСТО ВАМ ДЯКУЮ! Боялась дуже, але було не боляче, не знаю, що страшніше сам огляд, чи почути заключення лікаря?! Я розумію, що своє здоров'я треба контролювати вчасно! На рецепшені теж підтримують, як малу дитину вмовляють та переконують в тому, що - це не боляче! З ПОВАГОЮ ДО ВАШОГО КОЛЕКТИВУ!
30 листопада '-1 г.
Проктолог, хірург-проктолог
Лікар проводить профілактичні та планові проктологічні огляди. Проводить видалення поліпів, косметичних дефектів заднього проходу. Успішно лікує анальні бахромки, геморой, анальні кондиломи, анальний свербіж, аноректальний больовий синдром. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Уролог, проктолог, судинний хірург
Проктолог, хірург
Викликати лікаря додому
Записатися на прийом1 онлайн запис
Проктолог, хірург
Лікар-хірург вищої категорії, проктолог першої категорії.
Записатися на прийомЗа місяць записано 2 пацієнта
Проктолог
Займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворюваннями прямої кишки і заднього проходу.
Хірург-проктолог
Черкаси Бульвар Шевченка 264