Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі проктологи в Полтаві

7
8,0
Хірург, Проктолог
19 років досвіду
8,60
Лікар першої категорії спеціалізується в області хірургії та проктології , веде активну наукову діяльність. Лікує захворювання товстої кишки, відхідника. Також надає схеми лікування коліту, хвороби Крона, геморою та ін.
Станислава
12 серпня '16р.
10
Пришлось лечить геморрой. Очень волновалась, боялась боли. Но все прошло хорошо, спасибо доктору.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-01-22
Полтава вул. Сінна, 37
Проктолог
11 років досвіду
8,15
Лікар Яровий Андрій Юрійович кваліфікований проктолог. Здійснює огляд, консультацію та виявляє аномальні відхилення в роботі органів нижнього кишечника, анального отвору, сполучних тканин. Проводить діагностику, використовуючи метод сфінктерометрії, колектромії, біопсії кишечника. Пацієнтам із проблемами геморою надае послуги видалення чи дизартерізації пошкоджених ділянок тканин.
Василий
01 лютого '17р.
9
Грамотный и тактичный доктор. Провел необходимое лечение, распиал план лечения, дал рекомендации. Благодарен за оказанную помощь.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Полтава вул. Небесної Сотні, 81
Хірург, Проктолог
17 років досвіду
7,05
Лікар вищої категорії Котелевський Дмитро Миколайович спеціалізується в області хірургії та проктології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюванням прямої кишки. Лікар займається проведенням колектомії, резекцією прямої кишки, оперативним лікуванням парапроктиту. Спеціалізується на біопсії кишечника з передачею гістологічного зразка біоптату в лабораторію на визначення доброякісного чи злоякісного перебігу захворювання. Завідуючий відділенням проктології в ПОКЛ.
Вячеслав Валентинович
04 грудня '17р.
10
Оперировался у Дмитрия Николаевича-высококлассный специалист & человек с Большой буквы.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Полтава вул. Гетьмана Сагайдачного, 8б
Проктолог
18 років досвіду
7,05
Лікар першої категорії Лупаца І.М. спеціалізується в області проктології. Займається діагностикою та лікуванням проктологічний патологій. Надає повну консультацію щодо лікування травм прямої кишки, геморою, анальних тріщин, проктиту. Проводить біопсію кишківника, аноскопію, колектомію, сфінктерометрію. Встановлює діагноз, спираючись на анамнез, клінічні та лабораторні дослідження та призначає необхідне лікування.
Ян
11 жовтня '16р.
7
Грамотный хирург проктолог, который не берется Вас сразу резать, а оценив с начала ситуацию, даёт шанс пролечиться медикаментозно.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Полтава вул. Степового фронту, 29
Проктолог, Хірург
32 роки досвіду
4,85
Лікар-проктолог спеціалізується на проведенні біопсії кишечника, колектромії, гідроколонотерапії. Здійснює хірургічну, проктологічну консультації. Також займається наданням медичної допомоги способом дезартерізації геморою, висіченням анальної тріщини. Працює з запальними, інфекційними, онкологічними проблемами, пов’язаними з роботою нижніх частин кишечника та анального відділу.
Сергей
19 квітня '17р.
4
Первый раз в жизне пришёл на приём, с не малым волнением. Доктор был не очень вежлив, грубо объяснив чно надо готовиться (клизмиться) чего я не знал. Осмотра так и не было, но теперь буду идти к другому специалисту. Доверюсь отзывам.
Записатися на прийом
Полтава вул. Небесної Сотні, 81
Полтава вул. Степового фронту, 29