Кусмина Юліана Євгенівна

Хірург-проктолог, УЗД фахівець
Лікар займається лікуванням проктологічних захворювань хірургічними та консервативними методами. Проводить видалення геморою та висічення анальної тріщини. Виконує ультразвукове дослідження щитовидної залози. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.

Оля
Персонал приємний.Була на прийомі у лікаря Кусмина Юліани Євгенівної дуже хороший спеціаліст кваліфікований у своїй справі ,все чітко розкаже . Дякую Вам !
Іван
Величезне дякую за професійну допомогу лікарю Кусмина Юліана Євгенівна. Консультація, діагноз і подальша інформативна допомога на високому рівні. Дякую Вам! Веромед для мене ТОП!
Рекомендую Кусмину Юліану Євгенівну, висококваліфікований лікар та хороша людина. Медичний центр має зручне розташування, пртвітний персонал та релаксуюча атмосфера. Рекомендую 5+
Михайло
Привітний медперсонал, чистота. Прийнятні ціни. Був на прийомі у Кусмини Юліани Євгенівни. Хороший кваліфікований спеціаліст.
Вікторія
Хочу поділитися позитивними враженнями про персонал клініки та лікарку Кусмину Юліану. Потрапила з гострим запаленням лімфовузлів, лікарка випитувала найдрібніші нюанси, щоб підібрати лікування. Шлунок складно переносив антибіотики, навіть з пребіотиками, тому в один момент отримала отравлення, і персонал домовився з лікаркою, щоб вона приїхала у свій вихідний мене оглянути та підібрати ще додатково лікування для шлунку, я була надзвичайно приємно вражена та вдячна.  Дякую за настільки індивідуальний підхід та те, що готові допомогти в будь-які моменти. Тут той випадок, коли лікар та персонал справді любить свою справу)
Олена
Була на прийомі у Кусминої Юліани Євгенівни - надзвичайно сподобалось відношення лікаря. Огляд пойшов безболісно та швидко . Лікарка все грамотно пояснила , призначила лікування.Всім раджу звертатись з своїми делікатними проблемами - сучасні методи дійсно безболісні . Дякую клініці !
Володимир
Дуже дякую лікарці Юліані за вирішення делікатної проблеми, за професійний прийом, консультацію та навіть маленький урок анатомії Заспокоїли, призначили якісне лікування і проблема зникла.
Роман
Мав певні проблеми по проктології, звернувся в Веромед - дуже швидко, а головне правильно визначили проблему та назначили лікування. Також хотів би відмітити вічливого адміністратора, дякую, звернусь ще обов'язково, якщо проблема знову з'явиться.
Назар
Вже двічі вирішили мою проблему. Професійно! Рекомендую!!!
Лікарка уважна, огляд проводить максимально делікатно, безболісно! (порівняно із лікарем у поліклініці) Одразу розпочинає лікування, а не перенаправляє 10 разів. Сервіс на висоті, якісна допомога за цілком помірну ціну! Щиро вдячна пані Юліані, перша лікарка у цій сфері, що реально допомогла!
Ліда
Хороший лікар
Лідія
Була в лікаря Юліани Євгеніївни, лікар від Бога, рекомендую даного лікаря.
Ліля
10 квітня '21р.
Чудовий спеціаліст! Пояснює просто, зрозуміло. Дуже уважна. За 9 днів лікування майже нічого не турбує. Якби Юліана не пояснила, чому важливо пити препарати 3 місяці, то я б вже припинила, бо вже все добре! Дякую вам!
Прекрасний лікар, професіонал своєї справи. Огляд акуратний та безболісний. Загалом у МЦ чудова атмосфера та привітність від усього персоналу. Рекомендуватиму даний заклад усім , бо вони цього варті !

• 2012 - закінчила Львівський національний університет ім. Данила Галицького, факультет «лікувальна справа»