Лікарі проктологи в Вінниці

Консультація проктолога в кліниці «Oxford Medical» 250
Консультація проктолога в кліниці «МЦ Статус» 280
Консультація проктолога в кліниці «Моє здоров'я» 190
Бесіда-консультація проктолога в кліниці «Альтамедика Плюс» 110
Бесіда-консультація проктолога в кліниці «Медичний центр Альтамедика Плюс на Скалецького» 110
Проктолог
33 роки досвіду
Лікар Гуменюк Вячеслав Васильович спеціалізується в області проктології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з запальним чи пухлинним ураженням товстої кишки та відхідника, параректальної ділянки. Лікар займається проведенням біопсії кишечника, очищення товстого відділу кишківника. Спеціалізується на проведенні гемороїдектомії, аноскопії та колостомії. Також займається лікуванням геморою, проктиту, парапроктиту, коліту. Має вищу категорію з хірургії.
Роман
04 серпня '16р.
Понятно, что геморрой довольно деликатная и неприятная болячка и я тоже так думал, пока не записался на прием к Гуменюку. Поверьте мне, это доктор умеет отлично решать подобные проблемы новыми, практически безболезненными методами.
Записатися на прийом39 онлайн записів
Консультація 250 грн.
Вінниця вул. Пирогова, 34
Хірург, Проктолог
16 років досвіду
Доктор проктолог, хирург первой квалификационной категории, приоритетным направлением в работе является диагностирование и лечение патологий прямой кишки. Специалист по первичной обработке ран, снятию швов, оперативному вмешательству в параректальной зоне. Мазур Михаил Викторович оказывает помощь пациентам в терапии аноректального свища, геморроя, полипов анального канала и трещин заднего прохода
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-05-25
Консультація 190 грн.