Трутяк Роман Ігорович

Судинний хірург, Флеболог
лікар першої категорії
кандидат медичних наук
Викликати додому
Лікар Трутяк Роман Ігорович – судинний хірург, флеболог. На протязі 9 років займається лікуванням судинних порушень. Спеціалізується на варикозному розширенні судин. Розробляє профілактичні заходи щодо попередження розвитку тромбозів. Приймає у приватному порядку, виїжджає на дім.

Лікар працює в клініках:
Львів вул. Чернігівська, 7 р.Личаківський
Львів вул. Караджича, 29 Б р.Залізничний

Марія
22 травня '18р.
Місяць тому лікувала у Трутяка варикоз. Забрав вени лазером. Нічого не боліло, зажило без жодних слідів
Роман
Добрий лікар. Лікування дає результат.
Андрій
Хороший спеціаліст. Лікував в Романа Ігоровича батька та маму. Лікування ефективне. Добре пояснює суть хвороби. Зайве не призначає
Ярослав В.
Поступили у ночі, у моєї мами непоступала кров до ноги. Треба було терміново оперувати, щоб спасти ногу. Якраз чергував Роман Ігорович (до того я його не знав). На третій день мама пішла додому на своїх двох!
Марія К.
Дуже хороший лікар. Проходжу в нього лікування із-за тромбів у венах. Приємний, вихований. Після призначеного лікування стало значно легше.
Наталя Н.
Доброго дня. У мене був варикозна хвороба. Була на прийомі у Трутяка Романа Ігоровича. Враження позитивні. Чітко пояснив суть хвороби і як це лікувати. На всі мої запитання давав зрозумілі відповіді. Перенесла операцію лазером. Результатом задоволена.

• 2006 р. — Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького.
  • 2006-2009 рр. — проходив інтернатуру за спеціальністю «Хірургія» на базі кафедри хірургії ФПДО Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького. Лікар-інтерн хірургічного відділення №2 Львівської обласної клінічної лікарні.
  • 2009 р. — захистив магістерську роботу “Травматичні пошкодження кисті: принципи класифікації та хірургічного лікування” з відзнакою.
  • 2009-2013 рр. — навчався у заочній аспірантурі на кафедрі хірургії №2 Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.
  • 2014 р. — захистив кандидатську дисертацію на тему «Церебральна гіперперфузія в хірургії сонних артерій».
  • 2012 р. — пройшов спеціалізацію по спеціальності «Судинна хірургія».
  • 2016 р. — отримав першу категорію за спеціальністю «Судинна хірургія».
  • 2019 р. — здобув першу категорію за спеціальністю «Хірургія».

• 2017 р. — пройшов навчання та отримав сертифікат по роботі з діодними лазерами для проведення ендоваскулярного лікування варикозної хвороби.
  • 2008 р. — стажувався у шпиталі Святої Ядвіги Шльонської, м. Вроцлав, Польща.
  • 2016 р. — брав участь у 20 Європейському судинному курсі, м. Маастрихт, Нідерланди.
  • 2017 р. —пройшов 5 IUA курси для судинних спеціалістів, м Прага, Чехія.
  • 2019 р. — пройшов 2 IUA ендоваскулярні курси для судинних спеціалістів, м Пекін, Китай.

• Член Європейської спільки судинних хірургів (ESVS).
  • Член Міжнародної спілки ангіологів (IUA).
  • Член Асоціації судинних хірургів, флебологів та ангіологів України.

Додаткова інформація

• Є автором 64 друкованих праць.
  • Отримав авторське свідоцтво на твір № “26003”, патент на корисну модель № “92726” та 4 акти впровадження.
  • Є співавтором трьох навчальних посібників.