Слабий Олег Михайлович

Судинний хірург
17 років досвіду
лікар вищої категорії
Консультація 300 грн.
Олег Михайлович спеціаліст з хірургічного лікування патологій судин. Проводить хірургію судин нижніх кінцівок, хірургічні втручання на магістральних венах.
Записатися на прийом

або звертайтеся за телефоном:

+38 (032) 232-82-01 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
Лікар працює в клініці:
Львів вул. Костя Левицького, 43а/2 р.Личаківський

Відгуки пацієнтів

Ліля
26 січня '18р.
Зверталась коли мала проблему до багатьох судинних лікарів, останній був саме цей лікар. На ньому і зупинилась і лікувалась згідно його призначенням. Лікар який вміє слухати пацієнтів, гарно твсе розкаже, покаже на стендах. Саме голове правильно поставить діагноз. Раджу всім.
Катерина Володимирівна
23 серпня '16р.
Коли мені була потрібна операція я довго не вагалась і записалась на прийом до Олега Михайловича. Чудовий лікар, розумний, ввічливий, розуміється на своїй справі. Завдяки йому я подолала свій недуг. Щиро вдячна за допомогу.
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• 2000 р. - Львівський національний медичний університет (ЛНМУ) ім. Д. Галицького, по спеціальності "Лікувальна справа";
  • 2002 р. - интернатура за спеціальністю "Хірургія", на базі кафедри загальної хірургії лікарні швидкої медичної допомоги, м. Львів;
  • 2002 р. - спеціалізація за направленням "Судинна хірургія";
  • 2004 р. - клінічна ординатура за спеціальністю "Хірургія" на кафедрі шпитальної хірургії, ЛНМУ ім. Д. Галицького.

Курси

• 2015 р. - курси підвищення кваліфікації згідно з розпорядженнями МОЗ України;
  • 2006 р. - стажування по судинній хірургії, м. Гданськ (Польща);
  • 2013 р. - курси флебології в клініці Dr. Maurina, м. Рига (Латвія).

Участь в асоціаціях

• Член асоціації судинних хірургів України;
  • Член Європейської асоціації судинних хірургів (ESVS);
  • Член Європейської асоціації малоінвазивної флебології.
Схожі спеціалісти:
Судинний хірург, Функціональний діагност