Слабий Олег Михайлович

Судинний хірург
лікар вищої категорії
Олег Михайлович спеціаліст з хірургічного лікування патологій судин. Проводить хірургію судин нижніх кінцівок, хірургічні втручання на магістральних венах.

Львів вул. Івана-Теодозія Куровця, 10 р.Франківський

Ліля
Зверталась коли мала проблему до багатьох судинних лікарів, останній був саме цей лікар. На ньому і зупинилась і лікувалась згідно його призначенням. Лікар який вміє слухати пацієнтів, гарно твсе розкаже, покаже на стендах. Саме голове правильно поставить діагноз. Раджу всім.
Катерина Володимирівна
Коли мені була потрібна операція я довго не вагалась і записалась на прийом до Олега Михайловича. Чудовий лікар, розумний, ввічливий, розуміється на своїй справі. Завдяки йому я подолала свій недуг. Щиро вдячна за допомогу.
Григорій
Чудовий лікар
Олена
29 квітня '21р.
Той випадок,коли професійними лікарями не народжуються ,а стають. 10 з 10 Заслужено!Рекомендую і Щиро дякую.
Ірина
Прекрасний лікар! В скількох флебологів була, ніхто не вказав мені на те, що операція лазерна для мене не потрібна. А саме ось цей лікар не став заробляти на мені, все розписав, пояснив і запропонував безпечніший спосіб позбутися моєї хвороби. Тільки і буду радити його.
Алла
Олег Михайлович - справжній фахівець! Прекрасний хірург, якому можна сміливо довірити своє здоровя. Окрім того, ввічливий, чуйний, уважний до пацієнтів. Раджу усім.

• 2000р. - Львівський національний медичний університет (ЛНМУ) ім. Д. Галицького, спеціальність "Лікувальна справа"
  • 2002р. - Інтернатура за спеціальністю "Хірургія", кафедра загальної хірургії лікарні швидкої медичної допомоги, м. Львів
  • 2002р. - Спеціалізація за направленням "Судинна хірургія" (2002 р.);
  • 2004р. - Клінічна ординатура за спеціальністю "Хірургія", кафедра шпитальної хірургії, ЛНМУ ім. Д. Галицького
  • З 2004 року викладач кафедри "Хірургії"

• Стажування з судинної хірургії, Гданськ, Польща (2006)
  • Курси з циклом госпітальної хірургії «Вища медична освіта та Болонський процес», Київ (2008)
  • Курси флебології в клініці Dr. Maurina, Рига, Латвія (2013)
  • Military Provider Course (курси тактичної військової медицини) - Tactical Combat Casualty Care, NAEMT (2015)
  • Varady's International Workshop for Phlebology, Lymphology and Angiology, Будапешт, Угорщина (2016)
  • Стажування у відділенні судинної хірургії Сілезького центру хвороб серця (Śląskie centrum chorób serca) у м. Забже (Польща) (2017)
  • 10th International Congress of the Polish Society for Vascular Surgery (PSVS), Варшава, Польща (2018)
  • UIP Chapter Meeting, Краків, Польща (2019)

• Дійсний член асоціації судинних хірургів України
  • Дійсний член Європейської асоціації судинних хірургів (ESVS)
  • Дійсний член Європейської асоціації малоінвазивної флебології

Судинний хірург надає послуги

• Консультативний прийом
  • Хірургічні втручання на аорті та периферичних артеріях
  • Хірургічні втручання при атеросклеротичному ураженні судин
  • Хірургічні втручання при аневризмах судин
  • Хірургічні втручання з приводу венозної патології
  • Лазерне лікування вен, радіочастотна абляція вен
  • Склеротерапія
  • Лікування трофічних виразок н/кінцівок, ВАК терапія

Судинний хірург займається лікуванням захворювань

• Артеріальна та венозна патологія