Сторінка 2. Флебологи у Львові

Альбина
Мне все понравилось. Теперь я выгляжу на все 100)))
11 липня '16 г.
Тетяна
Андрій Богданович відомий і талановитий пластичний хірург. Радий що мені його вчасно порадили, він позбавив мене косметичного дефекту, тож зараз я виглядаю добре.
04 листопада '16 г.
Ірина Дацко
Дар від Бога бути хірургом
12 березеня '18 г.
Лариса
Дуже кваліфікований і хороший лікар,швидко і правильно поставила діагноз та вдало провела складну операцію аорти.Велике спасибі таким лікарям!
27 квітня '17 г.
Юра
Доктор Лебедєва С.А., прекрасний фахівець який зрозумінням справи поставився до мого захворавання. Лікування ще триває, але я вже бачу позитивні результати. Вдячний за надану консультацію.
04 травня '17 г.
Тамара
У Лєбєдєвой Світлани Анатоліївни я лікувала варикоз і розширення вен. Слабкість ніг - це у нас сімейне. Після комплексної терапії мені стало набагато краще, тому я рекомендувала Світлану Анатоліївну свої рідній сестрі. Вона теж залишилася задоволеною.
27 січня '17 г.
Хірург, Флеболог
Лікар проводить діагностику та лікування захворювань судинної системи. В роботі використовує такі методи діагностики, як доплерографія судин нижніх та верхніх кінцівок. Займається лікуванням варикозу. Використовує сучасні методи лікування судинних патологій, склеротерапію, ендоскопічну лазерну коагуляцію.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Хірург
Лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на омолоджувальній хірургії, на пластиці молочних залоз, хірургічному лікуванні гінекомастії, корекції невдалих пластичних операцій, інтимній пластиці, флебологічній допомозі, хірургічному лікуванні облисіння, реконструктивній післяопіковій та онкопластичній хірургї.
Судинний хірург
Лікар cпеціалізується в області флебології та судинній хірургії. Проводить хірургічне та консервативне лікування хронічної венозної патології (відкриті операції, мініфлебектомії, ендовенозні термальні абляції, склеротерапія). Також надає послуги діагностики та лікування гострих та хронічних захворювань магістральних і периферичних артерій. Займається лікуванням венозного тромбоемболізму, лімфостазу, трофічних виразок, діабетичних ангіопатій, артеріальних та венозних тромбозів, тромбофілій, порушень системи згортання крові.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Львів вул. Івана-Теодозія Куровця, 10 р.Франківський
Масажист
Ігор Владиславович професійний масажист. Проводить класичний, лімфодернажний, остеопатичний, вакуумний масажі та масаж при сколіозі та остеохондрозі.
Хірург
1 рік досвіду