Флебологи в Чернівцях

Консультація флеболога в клініці «Oxford Medical» 600
Консультація флеболога (комплексна консультація з оглядом, УЗД вен нижніх кінцівок, заключенням лікаря та формуванням індивідуального плану лікування) в клініці «Базисмед» 599
Мельник Галина Володимирівна
Гарний спеціаліст.
Людмила Вікторівна
Пройшла консультацію у цього лікаря. Консультація тривала 30хв, лікар провів узд і детально розповів про стан моїх вен і які методи можна використати в моєму випадку. На мій поглід все дуже професійно і якісно. Буду рекомендувати його іншим.
Андрій
Прекрасна клініка та відмінний сервіс. Усім рекомендую. Нічого не нав'язують. Немає тиску та залякування. Хороший європейський підхід.
ОЛЕКСАНДРА
Хочу щиро подякувати судинному хірургу Хомишину Івану Тарасовичу, за проведену мені 3 міс.тому операцію на лівій нозі методом радіочастотної абляції з приводу варикозної хвороби. Насамперед відзначу максимальний психологічний комфорт у всьому, ідеальну чистоту в клінці, турботу про пацієнта, індивідуальний підхід, чуйність, людяність, високий професіоналізм і бездоганнну якість наданих послуг. І хоча я хвилювалася, все пройшло швидко і безболісно. Однозначно рекомендуватиму Вас знайомим, хто потребує допомоги!!! Ще раз дуже дякую Вам!!!
Флеболог, Флеболог-хірург
Іван Тарасович, провідний флеболог-хірург, спеціалізується на сучасному та безболісному лікуванні варикозу різноманітними методиками.З 2008 року використовує ультразвукову діагностику вен нижніх кінцівок під час оперативного лікування варикозу. За час своєї роботи він виконав понад 5000 операцій з варикозу та обстежив понад 20 тисяч пацієнтів. Займається естетичним лікуванням вен на руках. Лікар проводить виїзні консультації в наступних містах: Заліщики, Чортків, Тернопіль та ін.
Записатися на прийом14 онлайн записів
Флеболог, флеболог-хірург, лікар УЗД
Петро Зіновійович спеціалізується на захворюваннях вен нижніх кінцівок та володіє новітньою методикою лазерного лікування варикозу. Лікар виконує УЗД вен та артерій верхніх та нижніх кінцівок, черевної порожнини та суглобів для дітей та дорослих.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-07-27
Флеболог, флеболог-хірург
Микола Миколайович - флеболог-хірург, який володіє методикою новітнього лазерного лікування варикозу. Лікар займається лікуванням тромбофлебіту, тромбозу, трофічних виразок, судом ніг та ін.