Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Кабінет судинного хірурга Мелень Андрія

8.5
Львів, вул. Чернігівська, 7
р.Личаківський
Пн — Пт: 09:00-18:00 Сб: 10:00-18:00
Записатися на прийом

або дзвоніть за телефонами:

 • Про клініку
 • Ціни на послуги
 • Відгуки
 • Лікарі

Приватний кабінет судинного хірурга Мелень А. П. пропонує діагностику, лікування та профілактику захворювань судинної системи. В кабінеті працює лікар-хірург вищої кваліфікації, кандидат медичних наук.

Серед послуг, які запропановані пацієнтам:

 • консультація спеціаліста;
 • склеротерапія;
 • мініфлебетомія;
 • перев’язки.

Переваги приватного кабінету — європейський підхід, якісне лікування, високий профессіоналізм лікаря, комфортні умови, відсутність черг, доброзичливе відношення персоналу. Це якісна медична допомога пацієнтам.

Кабінет судинного хірурга Мелень Андрія розташований за адресою вул. Чернігівська, 7.

Кабінет судинного хірурга Мелень Андрія, вартість послуг:

Ціни на послуги можуть відрізнятись від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

 • Дуплексне сканування вен нижніх кінцівок (1 нога) 200
 • Дуплексне сканування вен нижніх кінцівок (2 ноги) 300
 • Консультація судинного хірурга 300
 • Склеротерапія
 • Мініфлебетомія
 • Перевязки
 • Хірургічні втручання з приводу захворювань черевної аорти
 • Хірургічні втручання при атеросклеротичному ураженні судин різних басейнів
 • Хірургічні втручання при аневризмах судин
 • Хірургічні втручання з приводу венозної патології
 • Лазерна абляція вен
 • Лікування трофічних виразок нижніх кінцівок

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Марія
07 квітня '19р.
Дуже зручно,що одномоментно можна зробити обстеження та отримати консультацію.Дякую лікарю за чуйність та професійність!
10
Ірина
08 серпня '18р.
Була на консультації в Андрія Петровича.Сподобався підхід до пацієнта,лікар ставився з уважністю до деталей. Професіонал своєї справи.Задоволена.Рекомендую!
10
Тетяна
20 травня '18р.
Мені сподобався підхід до пацієнта - одночасно коректний та довірчий. Вже є полегшення від призначеного тиждень тому лікування. Вдячна лікарю!
10
Юрий
07 травня '18р.
В связи с переездом пришлось сменить доктора. Мне повезло - Андрей Петрович еще более профессионал, чем мой предыдущий врач. В наше время найти такого специалиста - большая редкость. Я получил отличную профессиональную консультацию и исчерпывающую программу лечения. Благодарю Вас.
10
Руслан
27 квітня '18р.
Проблемы с сосудами это всегда неприятно. У меня постоянно отекают ноги. Сложно жить с варикозной болезнью. Врач назначил мне простое, но эффективное лечение. Состояние улучшилось, очень благодарен за это!
10
Женя
16 квітня '18р.
После операции врач делал мне перевязки. Процедура неприятная, но природная легкость руки врача значительно облегчала весь процесс. Отходил все процедуры стойко. Спасибо врачу за бережное отношение.
10
Виктория
27 березеня '18р.
Повела на консультацию маму, Врач все подробно рассказал и назначил обследование. Было принято решение пропить курс препаратов, что существенно облегчило маме состояние. Спасибо за ваш профессионализм!
9
Виктор
03 березеня '18р.
Попал к настоящему профессионалу. Сделал все быстро, рассказал особенности процедуры и лечения в целом. Врач готов ответить на миллион вопросов. Отношением и помощью доволен!
9
Илона
02 березеня '18р.
Мелень Андрей – отличный специалист, мастер своего дела. Обращалась к нему несколько раз, так как имею склонность к заболеваниям в этой области. Результат лечения всегда был отменным. Я благодарна ему от всей души.
10
Надя
04 січня '18р.
По показаниям нужно было делать склеротерпию, долго не могла решиться на это. В итоге попала в руки сосудистого хирурга Мелень Андрея. Он рассказал о процедуре и уверил что все пройдет быстро и безболезненно. Так и оказалось! Врач опытный и грамотный!
9
Стас
02 січня '18р.
Врач грамотный. На ум приходят только положительные ассоциации. Что немаловажно, в кабинете царит атмосфера доверия. Очень благодарен Мелень Андрею за консультацию и лечение. Вы настоящий сосудистый волшебник!
9
Христина
31 липня '17р.
Один з найкращих спеціалістів, з котрим доводилось мати справу. Спеціаліст вищої категорії не лише у суддиній хірургії, але і у загальній медицині. Уважний до пацієнтів та точний у постановці діагнозу. Надав кваліфіковану допомогу і вирішив проблему. Ще раз Вам дякую!!!
10

Лікарі клініки Кабінет судинного хірурга Мелень Андрія

Мелень Андрій Петрович
Судинний хірург
10
Консультація 300 грн.
Записатися на прийом
Матішинець Іван Іванович
Хірург, Флеболог
8,62
Консультація 250 грн.
Записатися на прийом
Обрати фах
 • Флеболог
 • Хірург
очистити
Записатися на прийом

** Інформація, що отримана від адміністрації клініки згідно з договором про надання послуг запису пацієнтів, перевірена і актуальна.

Зверніть увагу на інші клініки:
Центр допомоги залежним New Way у Львові пропонує психосоціальну адаптацію та лікування пацієнтам з нарко і алкозалежністю, допомагає військовим, які брали участь у військових діях.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00
Трутяк Роман Ігорович спеціалізується на судинній хірургії, флебології. Бере активну участь в наукових конференціях, відвідує сертифікаційні курси за спеціальністю. Автор і співавтор близько 60 наукових публікацій.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:30-16:00
Судинний хірург Дячишин Б.І. консультує пацієнтів, які страждають на судинні захворювання, варикозну хворобу, тромбоз нижніх кінцівок. Має багаторічний досвід, високу кваліфікацію.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:30-15:00
Стоматологічна клініка RIKOTA на Проспекті Свободи — медзаклад, що надає повний спектр стоматологічних послуг для дорослих та дітей. Протягом 1 години в клініці можна пройти 3D-діагностику, створити цифровий дизайн майбутньої усмішки та виконати професійну гігієну порожнини рота. У центрі за один візит можна пройти одноетапну імплантацію або змінити прикус непомітно для оточуючих за допомогою лінгвальних брекетів та елайнерів.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-22:00 Сб: 09:00-22:00