Кабінет судинного хірурга Мелень Андрія

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Приватний кабінет судинного хірурга Мелень А. П. пропонує діагностику, лікування та профілактику захворювань судинної системи. В кабінеті працює лікар-хірург вищої кваліфікації, кандидат медичних наук.

Серед послуг, які запропановані пацієнтам:

• консультація спеціаліста;
  • склеротерапія;
  • мініфлебетомія;
  • перев’язки.

Переваги приватного кабінету — європейський підхід, якісне лікування, високий профессіоналізм лікаря, комфортні умови, відсутність черг, доброзичливе відношення персоналу. Це якісна медична допомога пацієнтам.

Кабінет судинного хірурга Мелень Андрія розташований за адресою вул. Чернігівська, 7.

Кабінет судинного хірурга Мелень Андрія, вартість послуг:

• Дуплексне сканування вен нижніх кінцівок (1 нога) 200
  • Дуплексне сканування вен нижніх кінцівок (2 ноги) 300
  • Консультація судинного хірурга 400
  • Склеротерапія
  • Мініфлебетомія
  • Перев'язки
  • Хірургічні втручання з приводу захворювань черевної аорти
  • Хірургічні втручання при атеросклеротичному ураженні судин різних басейнів
  • Хірургічні втручання при аневризмах судин
  • Хірургічні втручання з приводу венозної патології
  • Лазерна абляція вен
  • Лікування трофічних виразок нижніх кінцівок

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Андрій
Дуже задоволені лікарем, як з професійної точки зору та і з моральної. Видалили вену у мами, наступного дня вже прекрасно ходила. Вже пройшов рік, все прекрасно. По моїй рекомендації знайомий в пана Ігоря також оперувався. все прекрасно. Основним недоліком є савдепівка система, де потрібно здавати аналізи в різних кабінетах, очереді великі + платити + не особливо поспішають. Я зрозумів, що краще приходити вже із зданими результатами. Також хірургічна палата взагалі не тішить. Але основне якість роботи.
Василий
Лікар судинний хірург Мелень Андрій Петрович в місті Львів отримав нагороду від компанії «Знак Якості» -звання ЛІДЕР РОКУ 2019 в категорії – Cудинний хірург! Андрій Петрович кандидат медичних наук, хірург-практик, член Європейської асоціації судинних хірургів! Спеціалізується на вивченні, діагностиці, профілактиці та лікуванні захворювань вен. Також, він має значний досвід роботи у сфері лікуванні варикозної хвороби, хронічної ішемії нижніх кінцівок, проводить планові та невідкладні хірургічні втручання при патології магістральних судин. Всі пацієнти Андрія Петровича впевнені, що він «на відмінно» подбає про їх здоров’я, забезпечивши ефективне лікування варикозної хвороби вен нижніх кінцівок, флеботромбозу глибоких вен і тромбофлебіту поверхневих, атеросклерозу тощо. У своїх відгуках відзначають його як досвідченого; компетентного; тактовного; уважного; відповідального; скрупульозного та привітного лікаря! Компанія Знак Якості нагородила Андрія Петровича почесним Кубком та Дипломом «Знак Якості», а також вручили штамп «Гарантія Якості»! Вітаємо Андрія Петровича! Ви незамінний професіонал своєї справи! Бажаємо вам здоров'я, кар’єрного зростання і безмежних можливостей!
Надія
Хороший лікар, справжній професіонал своєї справи, консультація та лікування чіткі та адекватні. Дякую
Наталія
4 роки назад Андрій Петрович став для мене тією єдиною людиною в Україні,яка вислухала і погодилася оперувати мого батька,незважаючи на 5% шансу на життя(аневризма аорти черевного відділу).Дякувати Богу і великому професіоналізму мій тато живий.Наша сім'я безмежно вдячна,що така хороша Людина,лікар від Бога,зустрілася нам у важку годину.Молимося за здоров'я Андрія,нехай Господь посилає йому довгі роки життя!!!
07 квітня '19р.
Дуже зручно,що одномоментно можна зробити обстеження та отримати консультацію.Дякую лікарю за чуйність та професійність!
Діана
Звернулась до Андрія Петровича, тому що лікар має великий досвід, хороші відгуки. Турбувала біль в ногах, набряки. Зробили узд, призначив лікування та обійшлось без операції. Я дуже вдячна!
Марія
Хороший спеціаліст,компетентний.Пояснив причину захворювання,після призначеного лікування почуваю себе краще.Рекомендую.
Марія
Лікар чуйний та уважний,доступно пояснив мені суть захворювання.Призначене лікування допомогло,за що дуже вдячна.Рекомендую.
Мелень Андрій Петрович лікар з вищим рівнем професіоналізму . Чітко і доступно дав відповіді на усі мої запитання, уважний, відповідальний. Можу сміло та впевненно рекомендувати Андрія Петровича, як гідного фахівця своєї справи!!!
Тетяна
Після консультації у Івана Івановича залишилася задоволеною. Лікар ввічливий та уважний. Рекомендую як хорошого спеціаліста.
Ірина
Була на консультації в Андрія Петровича.Сподобався підхід до пацієнта,лікар ставився з уважністю до деталей. Професіонал своєї справи.Задоволена.Рекомендую!
Соломія
Швидкий темп життя диктує свої правила і разом з тим викликає низку захворювань. Постійне навантадення на ноги спричинило розвиток флеботромбозу. Діагностику та лікування проводжу в лікаря Матюшинець Івана Івановича. Висококласний спеціаліст флеболог. Щиро дякую за допомогу.
Богдана
Хочу подякуватилікарю Матюшинець Івану Івановичу за високий професіоналізм та чуйне ставлення до пацієнтів. Маю серйозні проблеми з судинною системою, саме професіоналізм лікаря та якісне обладнання дають мені можливість насолоджуватися життям сповна. Спасибі за роботу.
20 травня '18р.
Мені сподобався підхід до пацієнта - одночасно коректний та довірчий. Вже є полегшення від призначеного тиждень тому лікування. Вдячна лікарю!
Юрий
07 травня '18р.
В связи с переездом пришлось сменить доктора. Мне повезло - Андрей Петрович еще более профессионал, чем мой предыдущий врач. В наше время найти такого специалиста - большая редкость. Я получил отличную профессиональную консультацию и исчерпывающую программу лечения. Благодарю Вас.
Руслан
27 квітня '18р.
Проблемы с сосудами это всегда неприятно. У меня постоянно отекают ноги. Сложно жить с варикозной болезнью. Врач назначил мне простое, но эффективное лечение. Состояние улучшилось, очень благодарен за это!
Женя
16 квітня '18р.
После операции врач делал мне перевязки. Процедура неприятная, но природная легкость руки врача значительно облегчала весь процесс. Отходил все процедуры стойко. Спасибо врачу за бережное отношение.
Повела на консультацию маму, Врач все подробно рассказал и назначил обследование. Было принято решение пропить курс препаратов, что существенно облегчило маме состояние. Спасибо за ваш профессионализм!
Тетяна
Андрій Петрович врятував і мою ніжку! Чудовий лікар, легкий у спілкування, доступно все пояснив, бездоганно провів видалення вен. Результат просто шикарний! Дякую! Однозначно рекомендую!
Виктор
Попал к настоящему профессионалу. Сделал все быстро, рассказал особенности процедуры и лечения в целом. Врач готов ответить на миллион вопросов. Отношением и помощью доволен!
Илона
Мелень Андрей – отличный специалист, мастер своего дела. Обращалась к нему несколько раз, так как имею склонность к заболеваниям в этой области. Результат лечения всегда был отменным. Я благодарна ему от всей души.
Надя
По показаниям нужно было делать склеротерпию, долго не могла решиться на это. В итоге попала в руки сосудистого хирурга Мелень Андрея. Он рассказал о процедуре и уверил что все пройдет быстро и безболезненно. Так и оказалось! Врач опытный и грамотный!
Стас
Врач грамотный. На ум приходят только положительные ассоциации. Что немаловажно, в кабинете царит атмосфера доверия. Очень благодарен Мелень Андрею за консультацию и лечение. Вы настоящий сосудистый волшебник!
Олена
Лікувалася у нього сама з приводу варикозного розширення вен,пізніше лікувалася й свою маму у нього.Лікар від Бога!Уважний,все чітко й доступно пояснює,дуже хороший спеціаліст,допоміг нам з мамою.Дуже вдячні!
Христина
Один з найкращих спеціалістів, з котрим доводилось мати справу. Спеціаліст вищої категорії не лише у суддиній хірургії, але і у загальній медицині. Уважний до пацієнтів та точний у постановці діагнозу. Надав кваліфіковану допомогу і вирішив проблему. Ще раз Вам дякую!!!
Ростислав
До Андрія Петровича звертався неодноразово з питань на разі консультацій, і завжди результат був на найвищому рівні. Рекомендую.
Довго налаштовувалась і нарешті зважилася на операцію з приводу варикозу. Мені пощастило з Андрієм Петровичем- професійний хірург і дуже хороша людина. Велике Вам дякую за допомогу. Успіхів і натхнення!
Вероніка
28 травня '17р.
Була та ж проблема, що у п.Марини!! Тепер її нема :) Ситуація ускладнювалася тим, що я з дитинства боюся лікарів. Поспілкувалася з Андрієм Петровичем. Що сказати - весь страх минув, з'явився позитивний настрой і впевненість в успіху лікування. Так воно і було. Всім раджу цього спеціаліста, Андрій Петрович надзвичайно позитивна людина і хороший лікар.
15 травня '17р.
Андрій Петрович лікує та спостерігає мого батька вже 6 років.дуже вдячні за допомогу.справжній фахівець.приємна людина.
02 травня '17р.
Хороший спеціаліст, приємна людина, однозначно рекомендую! Врятував мого батька, ми дуже вдячні за допомогу. Успіхів Вам!
Після пологів у мене зʼявилися судинні зірочки на ногах. Коли дізналася, що це не тільки естетична проблема, а куди гірше, я зразу звернулася до Андрія Петровича. Раніше він мені лікував варикозне розширення вен. У цій ситуації він мені також допоміг. Тепер мої ніжки здорові та красиві.
Ігор
Мелень Андрій Петрович робив мені перев'язку трофічних виразок на ногах. Лікар уважний, видно зразу, що спеціаліст. Також Андрій Петрович дав безліч корисних порад, як уникнути захворювань ніг у майбутньому. Якщо мене знову будуть турбувати проблеми у цій області, звертатимуся до нього.

Лікарі клініки Кабінет судинного хірурга Мелень Андрія

Обрати фах
  • Флеболог
  • Хірург
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Пн — Пт: 09:30-16:00
Пн — Пт: 09:30-15:00
Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської у Львові — це великий центр, що надає комплексні послуги в напрямку апаратної косметології, трихолог, косметології та перманентного макіяжу. Клініка пропонує процедури оздоровлення та догляду за обличчям і тілом. Вся робота центру базується на використанні сучасного технічного оснащення. Такий підхід є гарантом отримання позитивного результату. Сучасна апаратура знижує будь-які больові відчуття і є гарантом неперевершеного результату.
Пн — Пт: 09:00-20:30 Сб: 09:00-20:30 Н: 09:00-20:30