Волкова Лілія Олександрівна

Терапевт
Доктор спеціалізується в області терапії. Лікує гостру респіраторну вірусну інфекцію, хронічний бронхіт, грип, харчові отруєння, хвороби серця. В роботі використовує традиційні та сучасні методи.

Вперше відвідала консультацію у терапевта Волкової Л.О. Мені лікарка сподобалась, відповіла на всі мох запитання, оглянула, виміряла тиск, вислухала уважно. Дивилася в очі під час розмові на відміну від інших. Лікування призначила мені вдале. Мені покращило. Бажаю успіху в лікарській справі.

• 2016 р. - закінчила Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького, "лікувальна справа";
  • 2018 р. - інтернатура за спеціальністю "Лікар-терапевт" на базі обласної клінічної лікарні м. Львова;
  • 2018 р. - Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика - спеціальність кардіологія м. Київ, здобуття спеціалізації лікар-кардіолог.