Супрун Вікторія Івіновна

Кардіолог
лікар вищої категорії
Спеціаліст Супрун Вікторія Івінівна – кардіолог. Досвід роботи 34 роки. Спеціалізується на захврюваннях серцево-судинної системи. Має досвід у лікуванні серцевої недостатоності, порушенні ритму, гіпертонічної хвороби. Приймає пацієнтів за попереднім записом. Володіє діагностичними методами дослідження функцій серця.

Маша
Гипертоническая болезнь просто выжала с меня все соки. Как же я намучилась с ней. Благодаря компетенции Виктории Ивановны чувствую себя гораздо лучше. Как же приятно попадать на прием к настоящим профессионалам.
Наблюдалась у Виктории Ивановны очень долго. Проблемы с сердцем в нашей семье передаются по наследству. Сколько она мне помогала, просто не передать словами. Мне кажется, только благодаря ей мне стало намного лучше. Спасибо!
Прекрасний спеціаліст, чуйна людина. Як тільки ми звернулись до неї ( у батька проблеми з серцем і гіпертонія) вона підібрала адекватне лікування і стан значно покращився в тих випадках коли інші лікарі і кардіологи тільки погіршували здоров'я своїм лікуванням. Дякую!

• 1984 р. — Вінницький державний медичний університет ім. М.І. Пирогова.
Схожі спеціалісти:
Кардиолог, терапевт, специалист функциональной диагностики
Кардиолог, Семейный врач, Врач функциональной диагностики