Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Супрун Вікторія Івіновна

Кардіолог
36 років досвіду
лікар вищої категорії
9,22
Консультація 300 грн.
Спеціаліст Супрун Вікторія Івінівна – кардіолог. Досвід роботи 34 роки. Спеціалізується на захврюваннях серцево-судинної системи. Має досвід у лікуванні серцевої недостатоності, порушенні ритму, гіпертонічної хвороби. Приймає пацієнтів за попереднім записом. Володіє діагностичними методами дослідження функцій серця.
Записатися на прийом

або звертайтеся за телефоном:

Лікар працює в клініці:
Вінниця вул. Олега Антонова, 29

Відгуки пацієнтів

Маша
20 июля '18р.
Гипертоническая болезнь просто выжала с меня все соки. Как же я намучилась с ней. Благодаря компетенции Виктории Ивановны чувствую себя гораздо лучше. Как же приятно попадать на прием к настоящим профессионалам.
10
Марина
09 июля '18р.
Наблюдалась у Виктории Ивановны очень долго. Проблемы с сердцем в нашей семье передаются по наследству. Сколько она мне помогала, просто не передать словами. Мне кажется, только благодаря ей мне стало намного лучше. Спасибо!
8
Ольга
22 января '20р.
Прекрасний спеціаліст, чуйна людина. Як тільки ми звернулись до неї ( у батька проблеми з серцем і гіпертонія) вона підібрала адекватне лікування і стан значно покращився в тих випадках коли інші лікарі і кардіологи тільки погіршували здоров'я своїм лікуванням. Дякую!
10
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

  • 1984 р. — Вінницький державний медичний університет ім. М.І. Пирогова.