Стружинська Ірина

Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
Лікар другої кваліфікаційної категорії. Спеціаліст в галузі акушерства та гінекології, ультразвукової діагностики, дитячий та підлітковий гінеколог. Займається лікуванням гормональних розладів у жінок та дівчат. Також надає лікарську допомогу при запальних захворюваннях матки, шийки матки, інфекціях, що передаються статевим шляхом. Проводить консультації з питань планування сім'ї, психологічної підготовки дівчаток до статевої зрілості. Спеціалізується на підготовці жінок до пологів, корекції патологічних станів вагітності, комплексному веденні вагітності.

Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський

Марта
Ірина Богданівна - чудовий спеціаліст, на консультації ретельна та уважна, інформація стосовно стану здоров'я надана доступно і зрозуміло. Однозначно рекомендую Ірину Богданівну
Катерина
26 травня '17р.
Прекрасний спеціаліст. Дуже приємна та кваліфікована. Раджу.
Валерія
21 травня '17р.
После переезда во Львов, потратила уйму времени на поиск хорошего гинеколога. Я рада, что мои поиски окончились на Ирине. Она меня полностью устраивает как специалист, я очень довольна.
Богдана
14 травня '17р.
Мені дуже важко знаходити спільну можу з донькою, особливо коли вона стала активно дорослішати. Я хвилювалась, що вона може недоотримати знань та інформації стосовно жіночого здоров'я та статевого життя. Я вирішила довірити це питання спеціалісту, та привела доньку до Стружинської. Донька начебто задоволена Іриною, та обрала її в якості свого гінеколога. Я дуже рада, що мала знайшла свого лікаря, і що я їй в цьому допомогла.
Ана
Она мой герой. Она знает свою работу, она очень внимательный и теплый человек. Она объясняет каждую деталь, Я из Грузии, и я волновалась находится в чужой стране, но я чувствую, что в хороших руках.

• Львівський НМУ ім. Д Галицького, факультет лікувальної справи по спеціальністі "Акушер-гінеколог".

Курси

• 2012 р. - Сертифікат спеціаліста — акушерство та гінекологія;
  • 2013 р. - Сертифікат по Дитячій гінекології;
  • 2015 р. - Сертифікат по УЗД.

• Член Асоціації акушер-гінекологів Львівської області.
Схожі спеціалісти:
УЗД-спеціаліст, Акушер-гінеколог