Паламар Лілія Вікторівна

Акушер-гінеколог, Гінеколог
Акушер-гінеколог веде вагітних та приймає пологи у жінок. Надає послуги індивідуальних консультацій, виконує діагностичні обстеження, у тому числі кольпоскопію та УЗД, також бере мазок на флору. За результатами досліджень ставить діагноз та призначає лікування консервативними чи хірургічними методами. Проводить обробку шийки матки, займається профілактикою венеричних хвороб.

Під час вагітності вирішили звернутися до частної лікарні, вибрали лікаря по рекомендації друзів. Дуже задоволені, що так зробили. Лікар Паламар дуже уважна, ставиться до всього професійно. Видразу видно, що чудовий гінеколог і знає свою справу. Ми з чоловіком спокійні за нашу дитину. Аналізи в нормі. На всі питання лікар дає відповід, все пояснює.
Довжук Маріна
Народжувала у Паламар Лілії Вікторівної 19.05.2018р.І на обліку теж стояла у цього лікаря.Був кесарів розтин,все пройшло чудово.Я дуже вдячна їй за все!Лікар від Бога!
Катя
Чудовий лікар!!!народжувала В 2016 році!!!усе пройшло чудово!!!лікар чуйна уважна !!!!дуже хороше відношення!!!дякую вам за все!!!!
Таня
Родила свого синочка в Паламар,дуже задоволенна приємна людина і лікар з великої літери*
Христина Корнійчук
Чудовий лікар,дуже приємна людина, спокійна, врівноважена!!!Народжувала в неї донечку з вагою 4050 кг і 55 см, обійшлося тільки одним шовчиком завдяки Лілії Вікторівні!!! Довіртесь її і вона підкаже як все правильно зробити!!! Народжуйте і будьте щасливі!!!