Сервис "Лікарні" является БЕСПЛАТНЫМ для пациентов и не содержит никаких скрытых комиссий.

Нимчук Анатолий Богданович

Невролог
12 лет опыта
9,30
Консультация 300 грн.
Врач - невролог, проводит обследование и лечение пациентов с головной болью, расстройствами эмоциональной сферы. Проходил стажировку по неврологии на базе Королевского колледжа Лондона.
Записаться на прием

или звоните по телефонам:

+38 (046) 297-50-83 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44

Врач работает в клинике:

Чернигов ул. 1-го Мая, 166б

Отзывы пациентов

Людмила
02 февраля '18г.
1

В мене особисто до цього лікаря одні емоції щодо його КОМПЕТЕНТНОСТІ у своему незнаю яким чином здобутому, але точно не знаннями-дипломі! Записала свою матір на прийом, на руках була карта з діагнозом "Арахноідіт" поставленим багато років тому назад в обласній лікарні г.Чернігів, результати мрт в підтвердження, виписка...!

Було прохання мами зробити свіже мрт та призначити коректне лікування, так як вона не проліковувалась уже років 6-7 як робила раніше(2 рази на рік), скаржились на погане самопочуття! Ця людина, спеціалістом його не назвати, призначив їй психотропні препарати не зробивши мрт та сказав що такого захворювання як "Арахноідіт" взагалі не існує! В мене пмтання-що він робить на посаді "Лікаря"?????????????Людмило, на Ваш запит, щодо консультації Вашої матері у лікаря невролога Німчука Анатолія Богдановича, в медичному центрі було проведено перевірку. За результатами перевірки, повідомляємо, що діагноз Вашій мамі було поставлено попередньо, лікарем було призначено додаткове інструментальне та лабораторне обстеження і була рекомендована повторна консультація після дообстеження, про що свідчить запис в медичній картці пацієнта.

Ви можете зателефонувати в наш центр, або під’їхати у зручний для вас час (за попередньою домовленістю) та задати особисто лікарю питання щодо стану здоров'я Вашої мами та призначеного лікування.

З повагою

Директор з медичних питань

Холодницька Ольга

Леонид
02 июля '16г.
7
Обращался с симптомами постоянной головной боли. Наконец-то проблема устранена и могу получать удовольствие от жизни.
Добавить отзыв
Оцените врача по 10-и бальной шкале
(отметка "10" является самой высокой оценкой)

Информация о враче

Образование

  • 2004 г. - Украинская медицинская стоматологическая академия;
  • 2005 г. - Киевская медицинская академия последипломного образования им. П.Л.Шупика;
  • 2006 г. - Клиническая стажировка по неврологии на базе Королевского колледжа Лондона (King's College London), Великобритания.

Курсы

  • 2006, 2007 гг. - Участник Академии для молодых неврологов под эгидой Европейской федерации неврологических обществ, Чешская Республика;
  • 2009, 2013 гг. - Участник Зальцбургских семинаров по неврологии, Австрия.