Нерсесян Юрий Эдуардович

Отоларинголог
Врач высшей категории
Доктор Нерсесян Юрий Эдуардович специалист высшей категории. Занимается диагностикой и лечением любых ЛОР-заболеваний. Принимает пациентов с ринитом, отитом, нарушением слуха, ларингитом, фарингитом. Предоставляет услуги диагностики и лечения лор патологии у взрослых, беременных и детей (всех групп риска) Также занимается реабилитацией и психологической поддержкой.

Света Ц
Лікар дуже уважний, спостерігаємся у нього з народження дитини. Завжди дає якісні рекомендації і правильно ставить діагнози. Не нав'язує зайвих послуг та аналізів. Дуже добре ставиться до дітей. Лікування допомагає у найкоротші строки.
Дарина
Дуже хороший спеціаліст. Завжди, за необхідності, звертаємося лише до нього. Лікар перевірений, та кваліфікований. Послуги які він надає якісні та доступні. Вміє знайти правильний підхід до дитини. Все просто чудово. Рекомендую!

• 1983 г. — ДМИ «Педиатрия».

• 1983 г. — интернатура отоларингология.
  • 1987-1989 г. — клинординатура по отоларингологии.