Нерсесян Юрій Едуардович

Отоларинголог
41 рік досвіду
Лікар вищої категорії
Викликати лікаря додому
Доктор Нерсесян Юрій Едуардович спеціаліст вищої категорії. Займається діагностикою та лікуванням будь-яких ЛОР-захворювань. Приймає пацієнтів з ринітом, отитом, порушенням слуху, ларингіт, фарингіт. Надає послуги діагностики та лікування лор патології у дорослих, вагітних і дітей (всіх груп ризику). Також займається реабілітацією та психологічною підтримкою.

Света Ц
Лікар дуже уважний, спостерігаємся у нього з народження дитини. Завжди дає якісні рекомендації і правильно ставить діагнози. Не нав'язує зайвих послуг та аналізів. Дуже добре ставиться до дітей. Лікування допомагає у найкоротші строки.
Дарина
Дуже хороший спеціаліст. Завжди, за необхідності, звертаємося лише до нього. Лікар перевірений, та кваліфікований. Послуги які він надає якісні та доступні. Вміє знайти правильний підхід до дитини. Все просто чудово. Рекомендую!

• 1983 р. — ДМІ"Педіатрія".

• 1983 р. — інтернатура отоларингологія.
  • 1987-1989 р. — клінординатура з отоларингології.