Мельник Микола Володимирович

Отоларинголог, Фоніатр
Отоларинголог Мельник Микола Володимирович спеціалізується на діагностиці та лікуванні ЛОР-захворювань. Надає всю необхідну консультацію з приводу стана здоров’я таких органів, як вухо, горло та ніс. Лікує вушні запалення, хвороби носа (риніти, гайморити, синусити), інфекційні захворювання горла (ангіни, тонзиліти, фарингіти). Проводить теоретичні та практичні дослідження гостроти слуха пацієнтів. Займається продуванням вуха за необхідністю. Промиває ніс та видаляє з нього поліпи та аденоїди. Має досвід з видалення чужорідних предметів з носої та вушної порожнини. Надає профілактичну консультацію з метою запобігання ЛОР-хвороб.

Наталия
Я очень благодарна за то, что доктор так умело удалил полип на голосовой связке. Очень аккуратно. Спасибо ему огромное за такой добросовестный труд.
Кристина
12 января '17г.
Доктор помог, когда в ухо попала ветка. Я думала, повредилась перепонка, но обошлось. Спасибо огромное за профессионализм и внимание

• Закінчив Вінницький державний медичний університет ім. Пирогова за спеціальністю "Лікувальна справа"
  • Пройшов спеціалізацію за фахом «Отоларингологія» та «Фоніатрія» на базі Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика МОЗ України