Краєвська Наталія Альбертівна

Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
лікар першої категорії
кандидат медичних наук
Лікар акушер гінеколог та ультразвуковий діагност. Проводить комплексні гінекологічні обстеження: огляд, фотокольпоскопія, УЗД. Практикує різнопланове лікування гінекологічних захворювань, консультує з питань безпліддя.

Анастасия
Хороший врач. Сделала обследование. Не обманывает и не пытается впихнуть дорогое и типа эффективное лечение. Буду посещать только этого врача.
Обращались к Наталье Альбертовне. Она сделала полное обследование. Врач нашла причину недуга, назначила лечение. Очень довольны результатом
Діана
Наталія Альбертіана дуже гарний фахівець своєї справи. Постійно відвідую я та й своїй доньці порекомендувала. Знавець своєї справи та чуйна людина. Рекомендую.
Ліна
06 травня '21р.
Дуже хороший лікар!!!! Всім рекомендую.
Наталія
30 квітня '21р.
Чудовий спеціаліст, на своєму місці! Побільше таких, лікарів.
Мирослава
Чудовий лікар!!!
Всем советую !!! Лечение привело к желаемому результату . Очень хороший врач
Aлла
04 квітня '19р.
Наталья Альбертовна -очень внимательный врач и отзывчивый человек, профессионал своего дела! От имени своей подруги и себя лично рекомендую. Удачи в работе Вам и благодарных и выздоровевших пациенток!
Наталія
Дуже хороший лікар!!!!
Чудовий лікар! Не обманює, розповідає про хворобу і лікування зрозуміло. Дякую!
Вікторія
Гороший фахівець і лікар!

• 1997 р. — Вінницький державний медичний університет ім. М.І. Пирогова;
  • 2003 р. — очна аспірантура на базі ВГМУ ім. М.І.Пирогова із захистом дисертації.