Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Коломієць Наталія Володимирівна

Гінеколог
10 років досвіду
8,50
Консультація 270 грн.
Наталія Володимирівна Коломієць спеціалізується в галузі акушерства та гінекології. Лікар надає консультаційні послуги з питань планування сім’ї, контрацепції та підготовки до вагітності. Займається лікуванням патологій шийки матки та захворювань, що передаються статевим шляхом. Здійснює ведення вагітних пацієнток.
Записатися на прийом

або звертайтеся за телефоном:

Лікар працює в клініці:
Вінниця вул. Пирогова, 34

Відгуки пацієнтів

Леся
27 июня '18р.
Вирішила звернутись до Наталі Володимирівни, оскільки з'явились неприємні симптоми. Після обстеження був поставлений діагноз ектопія шийки матки. Лікування провели дуже оперативно і якісно. Дуже вдячна за такий підхід до пацієнтів!
8
Лиля
25 июня '18р.
Наталия Владимировна была моим врачом во время беременности. Осмотры проводила всегда очень внимательно, выслушивала все мои беспокойства. Очень благодарна ей за советы и хорошее отношение. С таким врачом можно не волноваться за свое здоровье.
8
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

  • 2007 р. – Вінницький Національний медичний університет ім.М.І.Пирогова за спеціальністю "Лікувальна справа";
  • 2010 р. – інтернатура при Уманській центральній районній лікарні за спеціальністю "Акушерство та гінекологія", м. Умань, Черкаської області.

Курси

  • 2014 р. – присвоєно другу кваліфікаційну категорію з акушерства та гінекології;
  • 2014 р. – курси підвищення кваліфікації при Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, м. Київ;
  • 2017 р. – "Основи УЗД в гінекології" в Інституті післядипломної освіти при Національному медичному університеті імені О.О.Богомольця, м. Київ.