Дунець Орися Дмитрівна

Гастроэнтеролог
Лікар-гастроентеролог вищої кваліфікаційної категорії надає послуги консультації, діагностики та лікування хвороб травної системи. У тому числі консервативними методами лікує гастрити та холецистити. Приймає пацієнтів із жовчнокам’яною хворобою. У разі необхідності призначає хірургічне втручання.

После приема пищи у меня стало появляться чувство тяжести в желудке, неприятная отрыжка и изжога. С такими проблемами обратилась к гастроэнтерологу Дунец Оресе Дмитриевне. Врач внимательно выслушал все мои жалобы и назначил анализы. По результатам у меня обнаружился холецистит. Сейчас заканчиваю курс лечения. Самочувствие хорошее.
Вова
Мне удалось избежать хирургического вмешательства благодаря грамотному лечению, которое предложила Ореся Дмитриевна Богданец. Через 3 недели исчезли неприятные симптомы заболевания. Я пересмотрел свой рацион питания, как рекомендовал доктор. Сейчас иду на поправку.
Аліна
Професіонал свого діла.
Лариса
За допомогою в гастроетерологічне відділення я звернулася вперше. І доля звела мене з чудовою жінкою, лікаркою Орисею Дмитрівною. Її увага і професіоналізм швидко поставили мене на ноги. Від спілкування залишились тільки позитивні емоції. Бажаю Вам, Орися Дмитрівна, ще багато літ очолювати вище назване відділення, та допомагати хворим. Дякую.

• 1975 р. — Чернівецький медичний інститут.