Дунець Орися Дмитрівна

Гастроэнтеролог
Консультація 300 грн.
Лікар-гастроентеролог вищої кваліфікаційної категорії надає послуги консультації, діагностики та лікування хвороб травної системи. У тому числі консервативними методами лікує гастрити та холецистити. Приймає пацієнтів із жовчнокам’яною хворобою. У разі необхідності призначає хірургічне втручання.
Записатися на прийом

або звертайтеся за телефоном:

Лікар працює в клініці:
Хмельницький вул. Соборна, 29

Відгуки пацієнтів

25 февраля '17р.
После приема пищи у меня стало появляться чувство тяжести в желудке, неприятная отрыжка и изжога. С такими проблемами обратилась к гастроэнтерологу Дунец Оресе Дмитриевне. Врач внимательно выслушал все мои жалобы и назначил анализы. По результатам у меня обнаружился холецистит. Сейчас заканчиваю курс лечения. Самочувствие хорошее.
Вова
13 февраля '17р.
Мне удалось избежать хирургического вмешательства благодаря грамотному лечению, которое предложила Ореся Дмитриевна Богданец. Через 3 недели исчезли неприятные симптомы заболевания. Я пересмотрел свой рацион питания, как рекомендовал доктор. Сейчас иду на поправку.
Лариса
19 марта '20р.
За допомогою в гастроетерологічне відділення я звернулася вперше. І доля звела мене з чудовою жінкою, лікаркою Орисею Дмитрівною. Її увага і професіоналізм швидко поставили мене на ноги. Від спілкування залишились тільки позитивні емоції. Бажаю Вам, Орися Дмитрівна, ще багато літ очолювати вище назване відділення, та допомагати хворим. Дякую.
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• 1975 р. — Чернівецький медичний інститут.
Схожі спеціалісти: