Дощин Ірина Анатоліївна

Гінеколог
Ірина Анатоліївна Дощин спеціалізується в галузі акушерства та гінекології. Веде консультаційний прийом жінок з питань варіантів контрацепції, планування вагітності, лікування захворювань, що передаються статевим шляхом. Лікар займається діагностикою та веденням вагітності, лікуванням ерозії та дисплазії шийки матки.

Поштар Софія Володимирівна
Дуже гарний лікар, має багатий досвід роботи, дуже добра.
Волкова Юлія
Хочу висловити щиру подяку Дощин Ірині Анатоліївна.Неймовірно чудова людина і гарний фахівець в своїй справі,всім рекомендую.По більше таких лікарів до яких приємно прийти на прийом і бути задоволеною результатом.Велике вам дякую.
Приємна, толерантна, чудовий фахівець. Було видалення папілом. Результатом задоволена. Дякую.
Гаврильчик Людмила
Сьогодні, 12.12.2018року, попала на прийом , до лікаря гінеколога Дощин Ірини Анатоліївни. Хочу висловити подяку, цій дуже приємній і добрій людині, за осмтр. Ця ЛЮДИНА дуже гарний спеціаліст, дуже розумна, все подивилась, все понятно об'ясни, короче все було на висоті. Всім рекомендую цю людину. Ірина Анатоліївна , ще раз Вам дуже велике Дякую!!! Такіх лікарі , як ВИ , та побільше.Дякую, дякую, дякую!!!
Олена
Дуже хороший лікар

• 2007 р. - Вінницькому Національному медичному університеті ім. М. І. Пирогова;
  • 2010 р. - інтернатура у ВНМУ ім. М. І. Пирогова на базі ВМКПБ №2 за спеціальністю акушерство та гінекологія.