Гуда Мар'яна Іванівна

Педіатр
Мар'яна Іванівна спеціалізується на педіатії. Лікар надає консультативні послуги з діагностування та лікування захворювань у дітей від 0 до 18 років: бронхів, легенів, нирок, кишково-шлункового тракту. Оцінює фізичний і нервово-психічний розвиток дитини з перших днів життя, дає рекомендації батькам по догляду і вигодовуванню малюка. Веде профілактику хронічних хвороб у дітей. Гуда Мар'яна Іванівна займається лікуванням ГРВІ, алергічних захворювань, гельмінтозів.
Львів вул. Новаківського, 8/1 р.Галицький (Центр)

Петро
На народження нашої донечки ми очікували довгі 7 років. Отож, зараз кожен «чих» дитинки жінка сприймає як трагедію. Дякувати богу, в нашій оселі з’явилася Мар’яна Іванівна. Вона з першої ж хвилини завоювала довіру молодої мами. І тепер завдяки професiйним рекомендаціям лікаря у нас все стало на свої місця. Доня здорова, мама спокійна і я задоволений. Щиро дякую.

• 2008 р. - Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького, спеціальність "педіатрія";
  • 2010 р. - інтернатура на базі ЛНМУ ім. Данила Галицького, спеціальність "педіатрія".

Курси

• 2014 р. - ПАЦ (педіатрія, стажування);
  • 2015 р. - ТУ (дитячі інфекційні хвороби).