Ганеша, студія психологічного благополуччя

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
Студія психологічного благополуччя “Ганеша” спеціалізується на наданні пацієнтам психологічної допомоги. Прийом здійснює Войцеховська Оксана Володимирівна — кандидат психологічних наук, досвід роботи в області психології 7 років. Спеціаліст допомагає подолати такі проблеми, як низька самооцінка, незадоволеність собою, самотність, складності у відносинах, труднощі спілкування, пошук свого життєвого шляху.

Основні послуги, що надаються студією психологічного благополуччя “Ганеша”:

лікування депресії та панічних атак;

терапія підвищеної тривожності;
позбавлення від страхів та фобій;
усунення труднощів у міжособистісному спілкуванні;
пошук ресурсів та мотивації;
сімейна психокорекція;
лікування психосоматичних захворювань;
лікування депресивного стану у кризові періоди життя, внаслідок психологічної травми, втрати близьких, розривів відносин з партнером, конфліктів в сімейному житті і невдач у професійній сфері;
лікування психологічної травми внаслідок сексуального насильства в сім'ї та за її межами;
усунення проблеми в сексуальних взаєминах після зради одного з подружжя.

Спеціаліст розробляє для кожного пацієнта комплексну індивідуальну програму лікування, завдяки якій забезпечується відновлення психологічного стану.

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Ганеша, студія психологічного благополуччя, вартість послуг:

• Масаж оздоровчий

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Світлана
13 січня '20г.
Семейні труднощі в спілкуванні переживають всі сімейні пари, ми з чоловіком не стали винятком. Щоб налагодити стосунки звернулися в студію психологічного благополуччя "Ганеша". Психолог, Войцеховська Оксана Володимирівна, допомогла нам налагодити наші стосунки з чоловіком.
Каріна
07 січня '20г.
Після розставання з коханим хлопцем, впала в депресію. Мама записала мене на прийом до психолога Войцеховської Оксани. Дякуючи їй, я не тільки вийшла з депресії, а ще повірила в свої сили та укріпила психологічне здоров’я
17 грудня '19г.
Я мала психологічні бар'єри, страх, невпевненість в собі. Тому вирішила звернутися до психологічної допомоги. Мені порекомендували студію психологічного благополуччя "Ганеша". Психолог, Войцеховська Оксана Володимирівна, допомогла мені подолати фобії, деякі страхи та невпевненість в собі.

Лікарі клініки Ганеша, студія психологічного благополуччя

Войцеховська Оксана Володимирівна
Психолог
Консультація 350 грн.
Обрати фах
  • Психолог
очистити
Записатися на прийом

Зверніть увагу на інші клініки:
Львів м. Самбор, вул. Стебельского, 11
7,4
Приватна лабораторія «Сінево» в Самборі надає послуги у сфері лабораторної діагностики. Усі дослідження проводяться кваліфікованими фахівцями з використанням якісних реактивів. Для постійних клієнтів передбачені бонусні програми та акційні пропозиції.
Записатися на прийом
Стоматологія Medicover — клініка, що надає пацієнтам найширший спектр стоматологічних послуг від профілактики захворювань зубів до імплантації та протезування зубного ряду. Лікування здійснюється відповідно до сучасних світових стандартів. У роботі використовуються тільки новітні лікарські препарати.