Ганеша, студія психологічного і фізичного благополуччя

8.5
Wi-Fi
Оплата карткою
Безкоштовна парковка
Львів, вул. Героїв УПА, 73 (корп. 10, пов. 2, код 319, каб. 8)
р.Залізничний

або дзвоніть за телефонами:

Інші філії мережі:
Львів вул. Героїв УПА, 73 (корп. 10)

р.Залізничний

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
  • Статті

Студія психологічного благополуччя “Ганеша” спеціалізується на наданні пацієнтам психологічної допомоги. В студії спеціалісти допоможуть подолати такі проблеми, як низька самооцінка, незадоволеність собою, самотність, складності у відносинах, труднощі спілкування, пошук свого життєвого шляху.

Основні послуги, що надаються студією психологічного благополуччя “Ганеша”:

• лікування депресії та панічних атак;
  • терапія підвищеної тривожності;
  • позбавлення від страхів та фобій;
  • усунення труднощів у міжособистісному спілкуванні;
  • масаж класичний;
  • тайський релаксуючий та оздоровчий масаж;
  • сеанси остеопатії та мануальної терапії;
  • пошук ресурсів та мотивації;
  • сімейна психокорекція;
  • лікування психосоматичних захворювань;
  • лікування депресивного стану у кризові періоди життя, внаслідок психологічної травми, втрати близьких, розривів відносин з партнером, конфліктів в сімейному житті і невдач у професійній сфері;
  • лікування психологічної травми внаслідок сексуального насильства в сім'ї та за її межами;
  • усунення проблеми в сексуальних взаєминах після зради одного з подружжя.

Спеціаліст розробляє для кожного пацієнта комплексну індивідуальну програму лікування, завдяки якій забезпечується відновлення психологічного стану.

Ганеша, студія психологічного і фізичного благополуччя, вартість послуг:

дивитися усі ціни

• Консультація психолога групова 100хв. 600

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Юлія
Хочу щиро подякувати Галишич Ольгі,до якої звернулась з приводу проблем зв'язаних з підлітковим возрастом,які помітила у доньки,дуже задоволена результатом роботи Ольги, вона допомогла дитині зрозуміти свої відчуття і проблеми,котрі у неї виникли.
Світлана
Була на прийомі у Кучевської Оксани Володимирівни, з приводу проблем у стосунках. Лікар допомогла побачити мою ситуацію з іншого боку і я відчула полегшення. Вона дуже чуйна, уважна, кваліфікована і приємна у спілкуванні. Я думаю, що будемо і далі працювати разом. Дякую! Якщо ви ще сумніваєтесь, — рекомендую, не пошкодуєте ! Світлана.
Катерина
Дуже вдячна Світлані Анатоліївній за чудові сеанси терапії. Для себе відмітила значні покращення свого психологічного стану і проблем. Спеціаліст, якому не важко довіритися і після прийому якого відчуваєш полегшення.
Мар'яна
Не дуже вірила у психологію, поки не потрапила на перший прийом до Світлани Анатоліївни. Вона справжній професіонал від Бога, дуже приємна та ввічлива людина! Працювати з нею одне задоволення. Дуже задоволена результатом. Наполегливо рекомендую звертатися саме до Світлани Анатоліївни)
Уляна
Хожу на терапію до Світлани Дуже задоволена З кожним сеансом пізнаю себе все краще і краще Терапія- досить довга робота над собою Але за допомогою різних практик які дає Світлана, відбувається неймовірна трансформація особистості Рекомендую:)
Ірина
Гарний лікар, застосовує цікаві методики, які допомагають за малий час знайти ключ до проблеми; з першого сеансу позитивне враження!
Христина
Дуже хороший спеціаліст
Володимир
Приємний лікар ! Раджу, досить швидко вдалось розібратись із ситуацією
Олена
Дякую за консультацію! Ви допомагаєте впоратися із проблемами і повірити в себе)
Віра
Обожнюю вас!
Надія
Дякую за розуміння та допомогу)
Світлана
Семейні труднощі в спілкуванні переживають всі сімейні пари, ми з чоловіком не стали винятком. Щоб налагодити стосунки звернулися в студію психологічного благополуччя "Ганеша". Психолог, Войцеховська Оксана Володимирівна, допомогла нам налагодити наші стосунки з чоловіком.
Каріна
Після розставання з коханим хлопцем, впала в депресію. Мама записала мене на прийом до психолога Войцеховської Оксани. Дякуючи їй, я не тільки вийшла з депресії, а ще повірила в свої сили та укріпила психологічне здоров’я
Я мала психологічні бар'єри, страх, невпевненість в собі. Тому вирішила звернутися до психологічної допомоги. Мені порекомендували студію психологічного благополуччя "Ганеша". Психолог, Войцеховська Оксана Володимирівна, допомогла мені подолати фобії, деякі страхи та невпевненість в собі.
Таня
Дякую за консультацію

Лікарі клініки Ганеша, студія психологічного і фізичного благополуччя

Карташова Світлана Анатоліївна
очистити

Статті про клініку

Остеопатія в студії психологічного і фізичного благополуччя Ганеша
Остеопатія в студії психологічного і фізичного благополуччя Ганеша
Ефективність сеансів краніосакральної остеопатії проявляється після 1-2 сеансу. Зазвичай вистачає до 10 сеансів, щоб усунути проблеми.

Зверніть увагу на інші клініки:
Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської у Львові — це великий центр, що надає комплексні послуги в напрямку апаратної косметології, трихолог, косметології та перманентного макіяжу. Клініка пропонує процедури оздоровлення та догляду за обличчям і тілом. Вся робота центру базується на використанні сучасного технічного оснащення. Такий підхід є гарантом отримання позитивного результату. Сучасна апаратура знижує будь-які больові відчуття і є гарантом неперевершеного результату.
Пн — Пт: 09:00-20:30 Сб: 09:00-20:30 Н: 09:00-20:30
Львів м. Броди, вул. Золота, 22
6,7
Стоматологічна клініка Харченка — це сучасний центр допомоги пацієнтам, які страждають від захворювань зубів, а також прагнуть поліпшити естетичний вигляд зубного ряду. Більшість маніпуляцій виконується з анестезією, що гарантує відсутність больових відчуттів.
Приватна дитяча поліклініка "Веселка" на вул. Щирецька – це медичний заклад з лікувально-діагностичним напрямком роботи, який надає послуги, як дорослим, так і пацієнтам дитячого віку.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 09:00-20:00
Лікуванням займаються кваліфіковані спеціалісти, з використанням інноваційних технологій. Клініка RIKOTA працює з пацієнтами будь-якого віку.