Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської в Ужгороді

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської в Ужгороді надає розширений спектр послуг. Для пацієнтів підготовлені ключові процедури в напрямку косметології, трихології, масажу і пластичної хірургії. Використання сучасних протоколів впливу дозволяє досягти максимальної результативності у всьому. Клініка має в своєму розпорядженні великим штатом фахівців, що надають послуги різного роду від естетичної косметології до класичної дерматології.

Основні напрямки діяльності:

• консультація дерматолога;
  • лікування шкірних захворювань;
  • косметологічні процедури;
  • лікувальний і відновний масаж;
  • пересадка волосся;
  • трихологія;
  • перманентний макіяж;
  • педикюр/манікюр;
  • консультація подолога;
  • консультація дерматолога-онколога.

Профільні фахівці вирішують проблеми пацієнтів в стислі терміни. Використання сучасних протоколів впливу сприяє отриманню якісного результату. У роботі ми використовуємо сертифіковані препарати.

У клініці естетичної медицини приймає провідний лікар-онколог-трихолог, автор 16 наукових праць. Відповідальний підхід до роботи в поєднанні з регулярним оновленням знань і вивченням нових областей дозволяє впроваджувати на практиці більш ефективні методики лікування.

Для пацієнтів медичного центру доступна послуга оформлення подарункових сертифікатів. Ви можете подарувати їх будь-якій людині, вписавши його дані. Подарункові сертифікати надаються на різні процедури.

Використання сучасного технічного оснащення мінімізує больовий синдром при проведенні процедур і сприяє отриманню якісного результату. На території клініки застосовуються тільки безпечні методики впливу, а також ефективне обладнання. Пацієнтам підготовлений розширений спектр косметологічних процедур, куди входять чистка обличчя, глибокі пілінги і інші відновлювальні процедури.

Ми гарантуємо якість послуг, що надаються!

Записатися на індивідуальний прийом до профільного фахівці можна за вказаними номерами телефонів або через спеціальну форму на сайті. Ми гарантуємо швидке реагування на запит, а також запис у зручний для пацієнта час.

За додатковою інформацією звертайтеся за вказаними номерами телефонів.

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської в Ужгороді, вартість послуг:

• Пілінг навколо очей (передорбітальна зона) 1 200
  • Повторна консультація дерматолога 500
  • Консультація по гіпергідрозі 1 500
  • Видалення родимки (1 елемент) 990
  • Лазерне видалення папілом, кератом (1 елемент) 300
  • Лазерне видалення папілом, кератом на одній анатомічній ділянці (до 10 шт) 850
  • Первинна консультація подолога 420
  • Консультація спеціаліста щодо збільшення чоловічих статевих органів 1 500

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Gula Mary
Усім доброго дня! Хочу висловити свою подяку пані Мирославі, вона надзвичайно хороший лікар і людина. Вона зробила все, аби повернути мій стан шкіри голови та волосся до ладу. Насправді важко передати емоції, бо навіть не очікувала, що все може так бути. Те, що робить Мирослава з пацієнтами - клопітка справа, бо за 3-4 місяці лікування є класний результат. Окрім того, хочу подякувати Юлії, помічнику трихолога, яка також приклала зусилля до мого лікування, з використанням різноманітних процедур та технік для волосся і шкіри голови. Тому раджу потенційним пацієнтам не зволікати і не гаяти часу, не займатися самолікуванням, а відразу звертатися до професіоналів своєї а справи, а саме до Мирослави Новосільської та її команди. З повагою, Марія :)
Зоряна Слюзар
Дякую Мирославі за допомогу. Результат лікування волосся хороший. Бажаю надалі Вам успіхів і гарних результатів Вашої роботи!
Даниил Третяк
До 40 років у мене проявилася сімейна особливість (облисіння в ранньому віці). Почалося ще після 25-ти. До цього часу процес зайшов вже далеко. Всі ці роки я шукав спосіб зупинити випадання волосся, але медикаментозні методи не давали результатів, а відомі мені на той момент клініки з трансплантації волосся не вселяли довіри. Я довго переглядав в мережі відгуки про пересадку волосся в клініках США, Туреччини, Європі. Як виявилося, найнадійнішими фахівцями називали лікарів Туреччини та Сполучених штатів. Після довгих вивчень відгуків до і після пересадки волосся, знайшов таку клініку у Львові під керівництвом пані Мирослави. Правильний вибір лікаря гарантує успіх лікування і тут я переконався на власному досвіді. Тепер і дружина відвідує інші процедури клініки. Дякую!
Ольга Знакова
В моєї дочки ще у віці семи років утворилася гемангіома під оком. За зовнішнім виглядом - це звичайна судинна зірочка. Але на обличчі дуже негарно виглядає. Лікарі спочатку рекомендували нічого не робити, мовляв є два варіанти: вона пройде сама, або якщо захочете, то можемо в будь-який момент видалити. Ось тільки видалення пропонували зробити шляхом припікання азотом, ну і обіцяли на пам'ять маленький шрам, з чим я категорично не була згодна. Вирішили почекати, може і правда пройде само і розсмокчеться. Але, чим більше часу проходило і старше ставала дитина, тим більшою і яскравішою ця гемангіома ставала. Так як видалення рідким азотом я відкинула, як абсолютно не розглядаючий варіант, приступила до пошуків інших способів вирішення даної проблеми. І зупинилася на видаленні гемангіоми лазером. Записалася в косметологічну клініку Мирослави Новосільської. Дуже переживала,але дитина вийшла задоволена і сказала, що було зовсім трішечки боляче. Лікар попередила, що миттєвого результату чекати не варто, а видимі поліпшення будуть тільки через місяць-два і знадобиться повторна процедура. Що було далі? Почервоніння покрилося кірочкою, тут відповідальність вже була на мені слідкувати,щоб дитина не здерла цю кірочку. З часом гемангіома світлішала, після ще одної процедури через декілька місяців її не стало. Не жалію що звернулася -дякую!!!
Iryna Klub
Надзвичайно кваліфіковані працівники,все гарно,чисто...і окрема хвала Мирослава,дуже толкова,професіонал своєї справи!!!!
Андріана Кіцила
Проходжу курс лазерної епіляції в цій клініці. Ефект вразив з першого сеансу, не думала що так можливо! Перепробувавши дану процедуру у багатьох інших салонах та клініках , можу сказати що цей лазер дійсно найефективніший серед тих, що представленні в Україні. Дякую!

Лікарі клініки Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської в Ужгороді

Новосільська Мирослава Миронівна
Дерматолог, трихолог, трансплантолог волосся
Консультація 2000/2000/3500 грн.
Обрати фах
  • Дерматолог
  • Трихолог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Ужгород с. Поляна, вул. Курортна, 10
Санаторій Сонячна долина надає комплексні послуги з виявлення причин захворювань і їх лікування. Комплексне обстеження проводиться на інноваційному обладнанні. Такий підхід забезпечує максимально точний результат і дослідження в стислі терміни. Пройти обстеження можна в обладнаному діагностичному кабінеті за попереднім записом.
Пн — Пт: 00:00-23:59 Сб: 00:00-23:59 Н: 00:00-23:59
Ужгород м. Хуст, вул. Степана Росохи, 1
9,2
Діагностичний центр СКАНМЕД — це сучасний медичний заклад, фахівці якого готові надати допомогу в проведенні обстеження шляхом компьютерного сканування організму.
Пн — Пт: 09:00-17:00
7,5
VeroMed - медичний центр, який працює у різних напрямках медицини та надає широкий спектр медичних послуг за найвищими світовими стандартами. Перший медичний центр VeroMed був заснований у 2016 році двома хірургами флебологами у місті Львів. Лікарі даного медичного центру на постійній основі вдосконалюють свої професійні вміння та навички. У даній клініці є цілий комплекс найсучаснішого медичного обладнання, яке дозволяє лікарям діагностувати всі недуги, і відповідно лікарі використовують лише передові методики лікування та виключно індивідуальний підхід.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Ужгород вул. Д. Богуславського 4
9,8
Медичний центр "ОН Клінік Ужгород" — це вузькопрофільний медичний заклад, який спеціалізується на безопераційних і безболісних методиках лікування проктологічних, урологічних, гінекологічних, дерматологічних та трихологічних захворювань. В медичному центрі працюють провідні спеціалісти, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-17:00