Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Кабінет масажиста та остеопата Карташова Д. В.

3.7
Wi-Fi
Оплата карткою
Безкоштовна парковка
Львів, вул. Героїв УПА, 73 (корп. 10)
р.Залізничний
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 10:00-17:00
Записатися на прийом
 • Про клініку
 • Ціни на послуги
 • Відгуки

Кабінет масажиста та остеопата Карташова Д. В. відкриває своїм двері перед пацієнтами, які потребують відновлення всього організму, зокрема, роботи опорно-рухового апарату та хребта. Кожна людина має «заломи» на тілі, що прямим чином відбивається на його загальний стан та самопочуття. Спеціаліст опрацьовує активні точки, усуває затискачі і заломи. Лікар приймає в індивідуальному порядку, з повною обробкою тіла. Уже після першого сеансу пацієнт відчуває полегшення.

Основний напрямок діяльності лікаря:

 • консультативний прийом;
 • лікування остеохондрозу;
 • лікування протрузії;
 • лімфодренажний / антицелюлітний / тайський / баночний масаж.

В основі практики лежить комплексний вплив на опорно-руховий апарат. Правильний вплив на активні точки організму сприяє усуненню головних болів, відновлення тиску, кровообігу та роботи нервової системи. На практиці фахівець використовує енергетичні техніки для відновлення енергетичного балансу. Це дуже ефективна практика.

Спеціаліст веде прийом на території студії Ганеша. Працює з пацієнтами будь-якого віку, включаючи дітей молодшого віку (від 6 років). Кожен пацієнт обслуговується в індивідуальному порядку, залежно від проблеми. Опрацювання активних точок здійснюється протягом одного або декількох сеансів (залежно від загального стану пацієнта). Тривалість сеансу та їх кількість визначається в індивідуальному порядку.

Після першого сеансу, пацієнт відчуває загальне поліпшення стану, що є запорукою правильно підібраного лікування. У деяких випадках можуть з'явитися неприємні симптоми, що пов'язано з руйнуванням затискачів і заломів. В ході такого впливу опрацьовується весь організм людини, що позитивно відбивається на загальному стані.

Записатися на індивідуальну консультацію до фахівця можна за вказаними номерами телефонів. Лікар приймає згідно з графіком роботи медичного центру. Прийом здійснюється в зручному для пацієнта час. Сеанси ставляться в певні години. Перед відвідуванням фахівця підготовка не потрібна. У деяких випадках виключається прийом їжі (уточнити інформацію можна на сайті або за телефоном).

 • Ціни на послуги
 • Відгуки

Кабінет масажиста та остеопата Карташова Д. В., вартість послуг:

Ціни на послуги можуть відрізнятись від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

 • Тайський масаж, 60хв (тривалість 1-3 години)
 • Баночний масаж (антицелюлітний+лікувальний) 60 хв
 • Загальний класичний масаж 60хв.
 • Масаж комірцевої зони 60 хв.
 • Антицелюлітний масаж 60хв.
 • Сеанс остеопатії, 60 хв. (тривалість 60-90 хв.)
 • Лімфодренажний масаж 60хв.

Відгуки та оцінки клініки

Немає відгуків та оцінок клініки
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Зверніть увагу на інші клініки:
Львів м. Броди, вул. Золота, 22
6,7
Стоматологічна клініка Харченка — це сучасний центр допомоги пацієнтам, які страждають від захворювань зубів, а також прагнуть поліпшити естетичний вигляд зубного ряду. Більшість маніпуляцій виконується з анестезією, що гарантує відсутність больових відчуттів.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-15:00
Приватна дитяча поліклініка "Веселка" на вул. Щирецька – це медичний заклад з лікувально-діагностичним напрямком роботи, який надає послуги, як дорослим, так і пацієнтам дитячого віку.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 09:00-20:00
Лікуванням займаються кваліфіковані спеціалісти, з використанням інноваційних технологій. Клініка RIKOTA працює з пацієнтами будь-якого віку.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 09:00-20:00
«Gastrolife» — вузькоспеціалізована клініка гастроентерології та дієтології, де першочерговим та основним напрямком є турбота про кожного пацієнта, високий кваліфікаційний рівень лікарів та дотримання сучасних протоколів діагностики та лікування.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-18:00 Сб: 08:00-18:00