Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Кабінет масажиста та остеопата Карташова Д. В.

6.7
Wi-Fi
Оплата карткою
Безкоштовна парковка
Львів, вул. Героїв УПА, 73 (корп. 10)
р.Залізничний
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 10:00-17:00
Записатися на прийом

або дзвоніть за телефонами:

 • Про клініку
 • Ціни на послуги
 • Відгуки
 • Лікарі

Кабінет масажиста та остеопата Карташова Д. В. відкриває своїм двері перед пацієнтами, які потребують відновлення всього організму, зокрема, роботи опорно-рухового апарату та хребта. Кожна людина має «заломи» на тілі, що прямим чином відбивається на його загальний стан та самопочуття. Спеціаліст опрацьовує активні точки, усуває затискачі і заломи. Лікар приймає в індивідуальному порядку, з повною обробкою тіла. Уже після першого сеансу пацієнт відчуває полегшення.

Основний напрямок діяльності лікаря:

 • консультативний прийом;
 • лікування остеохондрозу;
 • лікування протрузії;
 • лімфодренажний / антицелюлітний / тайський / баночний масаж.

В основі практики лежить комплексний вплив на опорно-руховий апарат. Правильний вплив на активні точки організму сприяє усуненню головних болів, відновлення тиску, кровообігу та роботи нервової системи. На практиці фахівець використовує енергетичні техніки для відновлення енергетичного балансу. Це дуже ефективна практика.

Спеціаліст веде прийом на території студії Ганеша. Працює з пацієнтами будь-якого віку, включаючи дітей молодшого віку (від 6 років). Кожен пацієнт обслуговується в індивідуальному порядку, залежно від проблеми. Опрацювання активних точок здійснюється протягом одного або декількох сеансів (залежно від загального стану пацієнта). Тривалість сеансу та їх кількість визначається в індивідуальному порядку.

Після першого сеансу, пацієнт відчуває загальне поліпшення стану, що є запорукою правильно підібраного лікування. У деяких випадках можуть з'явитися неприємні симптоми, що пов'язано з руйнуванням затискачів і заломів. В ході такого впливу опрацьовується весь організм людини, що позитивно відбивається на загальному стані.

Записатися на індивідуальну консультацію до фахівця можна за вказаними номерами телефонів. Лікар приймає згідно з графіком роботи медичного центру. Прийом здійснюється в зручному для пацієнта час. Сеанси ставляться в певні години. Перед відвідуванням фахівця підготовка не потрібна. У деяких випадках виключається прийом їжі (уточнити інформацію можна на сайті або за телефоном).

 • Ціни на послуги
 • Відгуки
 • Лікарі

Кабінет масажиста та остеопата Карташова Д. В., вартість послуг:

Ціни на послуги можуть відрізнятись від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

 • Тайський масаж, 60хв (тривалість 1-3 години) від 500
 • Баночний масаж (антицелюлітний+лікувальний) 60 хв 450
 • Загальний класичний масаж 60хв. 400
 • Масаж комірцевої зони 60 хв. 300
 • Антицелюлітний масаж 60хв. 450
 • Сеанс остеопатії, 60 хв. (тривалість 60-90 хв.) від 800
 • Лімфодренажний масаж 60хв. 300

Відгуки та оцінки клініки

Немає відгуків та оцінок клініки
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс

Лікарі клініки Кабінет масажиста та остеопата Карташова Д. В.

Карташов Данило Віталійович
Масажист-остеопат
8,10
Консультація 400 грн.
Записатися на прийом
Обрати фах
 • Масажист
 • Остеопат
очистити
Записатися на прийом

** Інформація, що отримана від адміністрації клініки згідно з договором про надання послуг запису пацієнтів, перевірена і актуальна.

Зверніть увагу на інші клініки:
Львів м. Трускавець, вул. Городище, 8
6,0
Ріксос-Прикарпаття (Rixos-Prykarpattya) — це спеціалізований курортний комплекс, що розташувався в мальовничому місці. Трускавець приваблює своєю природою, чистим повітрям та неймовірною атмосферою. Унікальне місце Прикарпаття є його візитною карткою. Оздоровлення здійснюється не тільки за рахунок комплексу підібраних операцій, але і завдяки цілющим водам.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 00:00-23:59 Сб: 00:00-23:59 Н: 00:00-23:59
Багатопрофільний медичний центр клініки «IQmed» надає діагностичні та лікувальні послуги з індивідуальним підходом на основі доказової медицини та практичного досвіду. Спеціалізація клініки це сімейна медицина, отоларингологія, кардіологія, ендокринологія, гастроентерологія,неврологія та психіатрія. Для дітей працюють: сімейний лікар, ЛОР дитячий, та дитячий психіатр.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 09:00-16:00
Львів вул. Карла Мікльоша, 27 (оф. 121) р.Сихівський
6,8
MHT Clinic у Львові — це сучасна клініка, що спеціалізується на відновленні волосяного покриву на голові. На території центру використовують сучасні методики впливу, які довели високу ефективність. Боротьба з випаданням волосся — це комплексний процес. Правильна організація індивідуального відновлення у поєднанні з інноваційними методиками є гарантом отримання якісного результату. І що найголовніше, все відбувається в комфортних умовах!
Записатися на прийом
Перший сімейний ім.Святого Єремії медичний центр — це спеціалізована установа, основний напрямок діяльності якої полягає в наданні послуг в сфері охорони здоров'я для сімей. У клініці працює кваліфікований персонал, який надає комплексну допомогу в питаннях лікування більшості захворювань.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-17:00