Сторінка 2. Офтальмологи у Львові

Маргарита
Помогла устранить нарушения зрения, за что большое спасибо!
17 травня '16 г.
Олена
Христина — гарний офтальмолог та вихована людина. З розумінням підійшла до моєї проблеми, разом ми досягли відмінних результатів.
12 липня '16 г.
Маргарита
Помогла устранить нарушения зрения, за что большое спасибо!
17 травня '16 г.
Олена
12 липня '16 г.
Олег
Индивидуальный подход к каждому ребенку. Толковые рекомендации, внимательность к мелочам и эффективное лечение. Рекомендую.
25 серпня '16 г.
Очень приятная доктор. Рекомендую.
08 серпня '16 г.
Офтальмолог дитячий
Лікар-офтальмолог першої кваліфікаційної категорії. Займається лікуванням органів зору пацієнтів дитячого віку, веде консультативний прийом, проводить планові обстеження, підбирає окуляри.
Офтальмолог
Володіє методикою парабульбарных, субкон’юнктивальних, субтенонових, ретробульбарних та інтравітреальних ін’єкцій. Проводить ін’єкції в халязіон. Надає невідкладну допомогу при сторонніх тілах рогівки та кон’юнктиви. Опублікувала 9 наукових праць, у тому числі – 3 за кордоном та 1 патент на корисну модель. Під час клінічної ординатури опублікувала 4 наукових праць, у тому числі – 2 за кордоном.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Офтальмолог, ретинолог
Лікар з 21-річним досвідом роботи. Володіє всіма методами інструментальної діагностики зору, очкової та контактної корекції. Веде амбулаторний прийом. Відповідає за підбір лінз Paragon для лікування та стабілізації короткозорості. Постійний учасник науково-практичних конференцій. Діючий член всеукраїнського союзу офтальмологів.
Консультація від 550
1 рік досвіду