Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Офтальмологи у Рівному

Консультація офтальмолога виїзна в кліниці «Візія, медичний центр у Дубно» 400
Консультація офтальмолога виїзна в кліниці «Візія, медичний центр Сарни» 400
Аналіз нашим лікарем ваших даних по окремих вимірах (поле зору, електронна тонографія тощо) в тому числі з інших медичних установ та консультація в клініці «Центр Совви» 100
Консультація дитячого офтальмолога в клініці «Oxford Medical» 500
18
8,0
10
Валерія
Щиро дякую лікарю за допомогу! Рекомендую всім, у кого є проблеми з зором.
24 червеня '16 г.
8
Александра
Прекрасный врач. Помог сохранить зрение моему отцу. Спасибо от всей семьи.
07 серпня '16 г.
10
Ольга
Найкращий дитячий офтальмолог міста Рівне! Уважність, професійність, людяність, доброзичливість - спасибі Вам, Наталіє Петрівно, і дай Вам Боже здоров’я!
18 травня '18 г.
9
Антон
Висловлюю подяку за ефективне лікування!
20 червеня '16 г.
9
Елена Николаевна
Маме лечили катаракту. Все прошло хорошо. Спасибо прекрасному специалисту.
05 листопада '16 г.
10
Галина
Наблюдалась у Олега Антоновича. Только хорошие впечатления о его работе.
18 вересня '16 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Офтальмолог
14 років досвіду
9,05
Лікар Климчук Наталія Петрівна спеціалізується на питаннях офтальмологічного профілю, лікує запальні захворювання органа зору. Проводить консультації для пацієнтів стосовно підбору окулярів для зору та лінз. Проводить процедуру авторефрактометрії, лікує аномалії рефракції, катаракту, глаукому, захворювання сітківки та зорового нерва.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-20
Офтальмолог
16 років досвіду
9,00
Дитячий лікар
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань очей. Приймає пацієнтів із міопією, гіперметропією, астигматизмом, синдромом сухого ока, блефаритами, кон'юнктивітами та іншими патологіями. Виконує авторефрактометрію, біомікроскопію, офтальмоскопію та кератометрію.
Записатися на прийом13 онлайн записів
Консультація 300 грн.
Рівне м. Сарни, вул. Ярослава Мудрого 5
Педіатр, Неонатолог
8,56
Дитячий лікар
Педіатр-неонатолог, головний лікар центру Нагірна Ірина Василівна спеціалізується на лікуванні дитячих захворювань та на контролі за доглядом дитини у його перший рік життя. Консультує стосовно стану здоров’я немовля, а також щодо профілактичних заходів різноманітних хвороб. Лікує запальні захворювання, гострі респіраторні вірусні інфекції. Проводить масаж немовлят. Практикує планову та позапланову вакцинацію. Контролює розвиток, ріст, вагу дитини у перший рік його життя. Виявляє та лікує будь-які відхилення в здоров’ї малюка. Діагностує вади зору та слуху. Досліджує слух, завдяки камертону. Спеціалізується на лікуванні контактного дерматита.Надає довідку та напрям до інших спеціалістів для подальшого лікування.
Офтальмолог
6 років досвіду
8,40
Лікар проводить повний офтальмологічний огляд дорослих. Займається видаленням сторонніх тіл з очей. Виконує офтальмоскопію, біомікроскопію, авторефрактометрію, кератометрію. Спеціалізується на лікуванні міопії, гіперметропії, астигматизму, кон'юнктивітів та синдрому сухого ока.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 300 грн.
Рівне м. Сарни, вул. Ярослава Мудрого 5
Офтальмолог, Офтальмохірург
33 роки досвіду
8,15
Лікар вищої категорії, головний лікар Горобюк Олег Антонович спеціалізується в області офтальмології. Надає повну консультацію з метою висвітлення вичерпної інформації щодо стану здоров’я органа зору пацієнта. Спеціалізується на лікуванні таких очних хвороб, як глаукома, катаракта, коротко- та далекозоркість, сліпота, ячмінь, різноманітні травми ока. Проводить ефективне хірургічне лікування катаракти та глаукоми, застосовуючи лазерне обладнання. Є спеціалістом з хірургічного лікування косоокості, що призводе до полного відновлення нормального зору пацієнта. Корекція незначних та серйозних відхилень ока за допомогою лазера - основний вид діяльності лікаря.
Консультація від 100 грн.
Офтальмолог
8,10
Лікар Горобюк Наталія Петрівна спеціалізується в області офтальмології. Проводить всю необхідну консультацію пацієнтів стосовно стану їх зору, можливих відхилень від норми та присутніх вад. Діагностує очні хвороби, завдяки процедурам очної тонометрії та біомікроскопії очного дна. Сучасне обладнання, яким володіє лікар, дозволяє поставити своєчасний та вірний діагноз. Лікує катаракту і глаукому, застосовуючи хірургічний та лазерний метод втручання. Проводить коніоскопію очей. Надає консультацію після хірургічного втручання, проводячи профілактичні заходи з пацієнтами.
Консультація від 100 грн.
Офтальмолог
8,07
Дитячий лікар
Лікар вищої категорії Мержієвська Наталія Петрівна спеціалізується в області офтальмології. Надає всю необхідну консультацію, як на ранніх стадіях очних хвороб, так і на більш пізніх. Проводить точну діагностику та лікування захворюваннь органу зору, включаючи очне яблуко, придатки ока, клітковину та кісткових структур, що утворюють очну ямку. Серед найбільш розповсюджених методів лікування лікар практикує очну тонометрію, офтальмоскопію очного дна, мезотерапію очей, скіаскопію та гоніоскопію. У найбільш серйозних випадках вдається до хірургічного та лазерного лікування катаракти та глаукоми. Крім того, займається усуненням чужорідних тіл та предметів з ока, що найчастіше трапляється з дітьми.
Офтальмолог
6 років досвіду
6,10
Викликати лікаря додому
Дитячий лікар
Лікар проводить офтальмологічне обстеження пацієнтів. Займається підбором окулярів та м'яких контактних лінз. Виконує авторефрактометрію, біомікроскопію, масаж повік, видалення сторонніх тіл рогівки та кон'юнктиви. Лікує синдром сухого ока, кон'юнктивіти, блефарити, міопію, астигматизм та інші захворювання очей.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Консультація 300 грн.
Рівне м. Дубно, провулок Мирогощанський 35