Мельник Надія Романівна

Офтальмолог
лікар вищої категорії
Надія Романівна дитячий офтальмолог вищої категорії, займається лікуванням запальних хвороб ока, лікуванням амбліопій, патологій окорухового апарату, спазму акомодації. Проводить видалення сторонніх тіл із ока.

Мельник Надія Романівна ,без перебільшень ,врятувала зір моєму синові.Він завжди був допитливим хлопчиком.От і цього разу,коли цого дідусь зпилював гілку , маленька частинка тирси відскочила йому в око синові.Він почав його терти і зробив ще гірше.Око почало дуже боліти і сльозитися . Ми вирішили звернутися в лікарню.Добре ,що нам трапилася такий хороший лікар.Надія Романівна швидко оглянула сина і прийнялася рятувати око.Все пройшло відносно швидко , і дуже якісно!Дякую вам велике!
Катерина
Офтальмолог Мельник Надія Романівна виявилася набагато кращим лікарем ,ніж я могла собі уявити . Я чула про неї дуже багато схвальних відгуків, які підтвердилися при нашій зустрічі.Я звернулася за допомогою до неї, через те, що моя донечка, скаржилася на віжчуття свербіння в оці. Зранку око було з якоюсь слиззю с вигляді гною.Вже на першому прийомі лікарка поставила нам діагноз бактеріальний коньюктивіт та назначила каплі.На прийомі вона завжди говорила до дитини,заспокоювала.

• Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького за спеціальністю «Педіатрія», 1983 р.

• Курси спеціалізації по офтальмології на кафедрі очних хвороб Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, 1986 р.
  • Республіканський декадник по дитячій офтальмології на базі Одеського НДІ очних хвороб і тканинної терапії ім. ак. Данила В.П. Філатова, 1986 р.
  • Курси вдосконалення по офтальмології на кафедрі  очних хвороб ЛНМУ імені Данила Галицького, 1993 р.
  • Тематичні виїзні курси на базі ХУЛ на тему «Актуальні питання дитячої офтальмології», 1998 р.
  • Передатестаційні курси із дит. офт. на базі каф. офтальмології ФПО ЛНМУ імені Данила Галицького, 1998 р.
  • Тематичні курси на тему «Оптометрія та контактна корекція» на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, м. Київ, 2002 р.
  • Передатестаційні курси по дит. офтальмології на базі каф. офтальмології ФПО ЛНМУ ім. Данила Галицького, 2003 р.
  • ТК на тему «Глаукома: сучасні аспекти  діагностики і лікування» на базі каф. офт. ФПО ЛНМУ ім. Данила Галицького, 2008 р.
  • Тематичні курси на тему «Патологія очного дна» на базі кафедри офтальмології ФПО ЛНМУ ім. Данила Галицького, 2008 р.
  • Передатестаційний курс із дитячої офтальмології на базі каф. офтальмології ЛНМУ ім. Данила Галицького, 2009 р.
  • Тематичні курси на тему «Судинна патологія сітківки» на базі кафедри офтальмології ФІЛІП ЛНМУ ім. Данила Галицького, 2013 р.
  • Передатестаційні курси по дитячій офтальмології на базі кафедри офтальмології ФІЛІП ЛНМУ ім. Данила Галицького, 2013 р.

• Учасник Асоціації дитячих офтальмологів