Лікарі офтальмологи в Житомирі

Послуга Ціна
Консультація офтальмолога в кліниці «Пролісок+» 120
Прийом офтальмолога (консультацiя, призначення лiкування) в кліниці «Окомед» 100
17 років досвіду
Лікар вищої категорії Филипчук Олександр Миколайович спеціалізується в області офтальмології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями очей. Лікар займається хірургічним та лазерним лікуванням глаукоми, катаракти на різних стадіях захворвання. Спеціалізується на проведенні екзофтальмометрії, офтальмоскопії очного дна, хірургічному лікуванні збіжного та розбіжного типу косоокості. Також займається лікуванням запальних захворювань очей.
Михайло
11 липня '16р.
До Філіпчуку на прийом потрапила випадково, але не пошкодувала. Спеціаліст дуже грамотний, компетентній і сумлінний. Точно поставив діагноз, вилікував буквально за тиждень. Дякую!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
21 рік досвіду
Лікар Баскова Н. Г. спеціалізується в області офтальмології. Працює з пацієнтами, що страждають захворюваннями очей. Проводить діагностику патології та призначає схему лікування. Надає консультаційні послуги.
Наталя
15 лютого '17р.
Була у Баскової тільки раз, але дуже рада, що потрапила саме до неї. Наталя Георгіївна класний фахівець, по лікуванню взагалі ніяких питань, і їй не важко відповісти на додаткові питання пацієнта. Це добре!
21 рік досвіду
Лікар вищої категорії Мартиненко А. Б. спеціалізується в області офтальмології. Проводить діагностику, профілактику, лікування захворювань очей. Проводить операції з видалення вторинної плівкової катаракти лазерним шляхом. Входить до Європейської асоціації катарактальних та рефракційних мікрохірургів ESCRS.
Дмитро
07 серпня '16р.
Дуже вдячний Мартиненко за вдало проведене лікування. Досвід і професіоналізм Анатолія допоміг мені зберегти зір, причому без операції. Дякую за терпіння і увагу!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Офтальмолог
Лікар Фетман Сніжана Анатоліївна спеціалізується в області офтальмології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями очей. Лікар займається корекцією зору лазером, підбором окулярів та лінз для покращення зору. Спеціалізується на очній тонометрії, магнітостимуляції очей. Також займається лікуванням кон’юнктивіту, іридоцикліту, склериту, глаукоми.
Ірина
05 серпня '16р.
Хороший окуліст, небайдужий, це відразу відчувається. У мене давно вже зір падає. Фетман мене оглянула, докладно мені розповіла про результати діагностики і пояснила, що вона призначає і для чого. Відчуваю себе трохи краще, продовжую лікування.
Житомир Житомирська обл., м. Малин, вул. Гагаріна, 27
23 роки досвіду
Викликати лікаря додому
Дитячий лікар
Житомир вул. Святослава Ріхтера, 22
10 років досвіду
Лікар-офтальмолог Мартиненко Т. О. Надає консультаційні послуги та проводить діагностику і лікування захворювань очей, у тому числі катаракти, глаукоми. Надає рекомендації щодо догляду за очами та профілактики захворювань.
Марія
07 серпня '16р.
Була на прийомі у Мартиненко. Тетяна дуже добре мене прийняла, заспокоїла і розповіла, що потрібно робити для відновлення здоров'я моїх очей, а чого не слід робити, щоб не нашкодити ще більше. Дякую!
39 років досвіду
Лікар вищої категорії спеціалізується у напрямку офтальмології, працює як з дітьми, так і з дорослими. Займається факоемульсифікацією катаракти з імплантацією гнучких штучних лінз, YAG-лазерним видаленням вторинної плівкової катаракти, імплантацією антиглаукомного клапану EX-PRESS,проводить антиглаукоматозні операції, лікує косоокість хірургічним шляхом та ін.
Ярослава
21 жовтня '16р.
Я травмувала око, з цього приводу і звернулася до Олени Артеміївни. Вона окуліст з великим досвідом. Уважний, небайдужий доктор, насправді допомогла, у мене потихеньку запалення минуло, зір нормалізувався. Спасибі лікарю!
10 років досвіду
Лікар другої категорії Хахула Андрій Володимирович спеціалізується в області офтальмології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями очей. Лікар займається хірургічним та лазерним лікуванням глаукоми, корекцією зору лазером. Спеціалізується на проведенні офтальмоскопії очного дна, екзофтальмометрії, біомікроскопії очного дна. Також займається ультразвуковою діагностикою очей та комп’ютерною томографією очей, очних ямок черепа.
Федір
28 вересня '16р.
Мені дуже сподобався Хахула. Ввічливий, уважний. Оглянув, задав питання, вивчив медкартку, аналізи і потім тільки ставив діагноз. Лікування було успішним і недовгим. Дякую!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
11 років досвіду
Лікар першої ктегорії Танін Сергій Олександрович спеціалізується в області офтальмології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями очей. Лікар займається хірургічним та лазерним лікуванням ураження очей глаукомою, катарактою. Спеціалізується на проведенні лазерної стимуляції зору, лазерної корекції зору, ультразвукової діагностики та комп’ютерної томографії норми та патології очей та очних ямок черепа.
Олег
17 жовтня '16р.
Велике спасибі Таніну за уважне ставлення і професіоналізм. Він, як досвідчений офтальмолог, швидко зрозуміла в чому причина. Дотримуючись його рекомендацій, я скоро позбувся захворювання ока.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8