Офтальмологи в Житомирі

Прийом офтальмолога (консультацiя, призначення лiкування) в клініці «Окомед» 250
Ірина
Хороший окуліст, небайдужий, це відразу відчувається. У мене давно вже зір падає. Фетман мене оглянула, докладно мені розповіла про результати діагностики і пояснила, що вона призначає і для чого. Відчуваю себе трохи краще, продовжую лікування.
05 серпня '16 г.
Елизавета
Хочу поблагодарить Татьяну Николаевну за ее профессионализм. Плохое зрение у нас семейное. Татьяна Николаевна наш постоянный врач. Прием всегда проводит радушно, внимательно, ее назначения дают хороший результат.
02 квітня '17 г.
Илона
Мне понравилась доктор. Она и как человек приятная и как специалист хороша. Проведенный курс лечения помог мне восстановить зрение. Большое спасибо за оказанную помощь!
29 березеня '17 г.
Галина
Очень довольны результатами!
24 квітня '18 г.
Карина
Посоветую обязательно врача знакомым. Диагностику выполняет быстро и эффективно
20 травня '16 г.
Дмитро
Дуже вдячний Мартиненко за вдало проведене лікування. Досвід і професіоналізм Анатолія допоміг мені зберегти зір, причому без операції. Дякую за терпіння і увагу!
07 серпня '16 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Офтальмолог
25 років досвіду
Викликати лікаря додому
Дитячий лікар
Лікар Парфенюк Тетяна Миколаївна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується за напрямом офтальмологія. Проводить консультації для пацієнтів, діагностує та лікує запальні та інфекційні патології профільних органів. Займається діагностикою гостроти зору, підбором окулярів та лінз, спрямовує свою діяльність на корегування зору пацієнтів. Проводить процедуру авторефрактометрії.
Записатися на прийом29 онлайн записів
Консультація 250 грн.
Житомир вул. Святослава Ріхтера, 22
Офтальмолог
Лікар Фетман Сніжана Анатоліївна спеціалізується в області офтальмології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями очей. Лікар займається корекцією зору лазером, підбором окулярів та лінз для покращення зору. Спеціалізується на очній тонометрії, магнітостимуляції очей. Також займається лікуванням кон’юнктивіту, іридоцикліту, склериту, глаукоми.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Житомир Житомирська обл., м. Малин, вул. Гагаріна, 27