Лікарі офтальмологи в Житомирі

Послуга Ціна
Консультація офтальмолога в кліниці «Пролісок+» 120
Прийом офтальмолога (консультацiя, призначення лiкування) в кліниці «Окомед» 100
Офтальмолог
23 роки досвіду
Викликати лікаря додому
Дитячий лікар
Лікар Парфенюк Тетяна Миколаївна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується за напрямом офтальмологія. Проводить консультації для пацієнтів, діагностує та лікує запальні та інфекційні патології профільних органів. Займається діагностикою гостроти зору, підбором окулярів та лінз, спрямовує свою діяльність на корегування зору пацієнтів. Проводить процедуру авторефрактометрії.
Елизавета
02 квітня '17р.
Хочу поблагодарить Татьяну Николаевну за ее профессионализм. Плохое зрение у нас семейное. Татьяна Николаевна наш постоянный врач. Прием всегда проводит радушно, внимательно, ее назначения дают хороший результат.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-10-20
Консультація 100 грн.
Житомир вул. Святослава Ріхтера, 22
Офтальмолог
Лікар Фетман Сніжана Анатоліївна спеціалізується в області офтальмології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями очей. Лікар займається корекцією зору лазером, підбором окулярів та лінз для покращення зору. Спеціалізується на очній тонометрії, магнітостимуляції очей. Також займається лікуванням кон’юнктивіту, іридоцикліту, склериту, глаукоми.
Ірина
05 серпня '16р.
Хороший окуліст, небайдужий, це відразу відчувається. У мене давно вже зір падає. Фетман мене оглянула, докладно мені розповіла про результати діагностики і пояснила, що вона призначає і для чого. Відчуваю себе трохи краще, продовжую лікування.
Записатися на прийом
Житомир Житомирська обл., м. Малин, вул. Гагаріна, 27