Офтальмологи в Житомирі

Комплексне обстеження лікаря-офтальмолога: консультація лікаря, афторефрактометрія, визначення гостроти зору, визначення внутрішньоочногого тиску, огляд очного дна, підбір окулярів, підбір лінз в кліниці «Центр відновлення зору» 550
Ірина
Хороший окуліст, небайдужий, це відразу відчувається. У мене давно вже зір падає. Фетман мене оглянула, докладно мені розповіла про результати діагностики і пояснила, що вона призначає і для чого. Відчуваю себе трохи краще, продовжую лікування.
05 серпня '16 г.
Карина
Посоветую обязательно врача знакомым. Диагностику выполняет быстро и эффективно
20 травня '16 г.
Дмитро
Дуже вдячний Мартиненко за вдало проведене лікування. Досвід і професіоналізм Анатолія допоміг мені зберегти зір, причому без операції. Дякую за терпіння і увагу!
07 серпня '16 г.
Хорошо, что в наше время есть опытные врачи.
18 вересня '16 г.
Ярослава
Я травмувала око, з цього приводу і звернулася до Олени Артеміївни. Вона окуліст з великим досвідом. Уважний, небайдужий доктор, насправді допомогла, у мене потихеньку запалення минуло, зір нормалізувався. Спасибі лікарю!
21 жовтня '16 г.
Диана
Много времени провожу за компьютером. Заметила, что быстро стали уставать глаза, да их как будто песком засыпали. Пришла на прием к Елене Артемовне. Врач сразу внимательно меня обследовала и предложила принимать хорошие препараты, улучшающие зрение, упражнения для глаз, хорошие, укрепляющие сетчатку глаза капли. Сработало. Спасибо.
30 листопада '-1 г.
Викликати лікаря додому
Лікар Парфенюк Тетяна Миколаївна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується за напрямом офтальмологія. Проводить консультації для пацієнтів, діагностує та лікує запальні та інфекційні патології профільних органів. Займається діагностикою гостроти зору, підбором окулярів та лінз, спрямовує свою діяльність на корегування зору пацієнтів. Проводить процедуру авторефрактометрії.
Житомир вул. Святослава Ріхтера, 22
Офтальмолог
Лікар Фетман Сніжана Анатоліївна спеціалізується в області офтальмології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями очей. Лікар займається корекцією зору лазером, підбором окулярів та лінз для покращення зору. Спеціалізується на очній тонометрії, магнітостимуляції очей. Також займається лікуванням кон’юнктивіту, іридоцикліту, склериту, глаукоми.
Житомир м. Малін, вул. Гагаріна, 27
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10