Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Офтальмологи в Луцьку

Аналіз нашим лікарем ваших даних по окремих вимірах (поле зору, електронна тонографія тощо) в тому числі з інших медичних установ та консультація в клініці «Центр Совви» 100
7
9,0
10
Олег
Дякую за професіональну косультацію та лікування.
11 серпня '17 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Офтальмолог
17 років досвіду
9,30
Дитячий лікар
Лікар Картава Ірина Олександрівна, кваліфікований спеціаліст другої категорії. Займається вивченням та усуненням проблем офтальмологічного профілю. Проводить лікування запальних захворювань органа зору. Постійно консультує пацієнтів з питань підбору окулярів для зору та лінз. Спеціалізується на діагностиці зору та виконанні процедури авторефрактометрії, лікує аномалії рефракції, катаракту та глаукому.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Офтальмолог
19 років досвіду
9,15
Лікар Картавий Олександр Андрійович, кваліфікований спеціаліст другої категорії. Вивчає та лікує проблеми офтальмологічного профілю. Спеціалізується на лікуванні запальних захворювань органа зору. Проводить консультації для пацієнтів стосовно підбору окулярів для зору та лінз. Займається діагностикою зору та виконує процедури авторефрактометрії, лікує аномалії рефракції, катаракту та глаукому.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Офтальмолог
15 років досвіду
9,05
Дитячий лікар
Врач специализируется на терапии заболеваний органов зрения. Работает со взрослыми пациентами. Проводит терапию конъюнктивита, близорукости, дальнозоркости, астигматизма. Корректирует зрение посредством современных методик. Подбирает очки и линзы.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Офтальмолог
33 роки досвіду
8,55
Дитячий лікар
Лікар Купріянець Тетяна Володимирівна, кваліфікований спеціаліст вищої категорії. Пропонує пацієнтам послуги лікаря-офтальмолога. Проводить діагностику та лікування захворювань органу зору, корекцію аномалій рефракції (окулярну та контактну корекцію). Спеціалізується на проведенні оптичної когерентної томографії сітківки, також проводить Оптичну когерентну томографію сітківки, зорового нерва, КПК. Вивчає очне дно з лінзою Гольдмана.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Офтальмолог
7 років досвіду
8,30
Лікар спеціалізується на лікуванні та корекції зору. Працює з вродженими і набутими патологіями. Проводить терапію кон'юнктивіту, короткозорості, далекозорості, астигматизму, глаукоми. Приймає пацієнтів у плановому порядку.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 450 грн.