Лікарі офтальмологи в Вінниці

Послуга Ціна
Консультація офтальмолога в кліниці «Салютем» 200
Консультація офтальмолога з наявними обстеженнями в кліниці «МЦ Статус» 120
Консультація офтальмолога з оглядом в кліниці «Омеда» 225
Бесіда-консультація офтальмолога в кліниці «Медичний центр Альтамедика Плюс на Скалецького» 120
Бесіда-консультація офтальмолога в кліниці «Альтамедика Плюс» 120
32 роки досвіду
Лікар вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в галузі офтальмології. Проводить консультативний прийом пацієнтів, займається діагностикою та лікуванням запальних та інфекційних патологій органів зору. Проводить підбір окулярів та лінз з метою корекції зору. Займається видаленням сторонніх тіл з рогівки, промивання та зондування слізно-носових каналів.
Іван
04 січня '17р.
Я ніколи не думав, що ячмінь на оці змусить мене звернутися до лікаря. Якщо раніше мені вдавалося його самостійно вилікувати протягом кількох днів, то цього разу мій стан тільки погіршувався. Я звернувся до Світлани Володимирівни. ЇЇ лікування було ефективним і дієвим. Мені швидко стало легше. Лікар кваліфікований, вона знає що і як лікувати.
Записатися на прийом24 онлайн записи
Консультація 240 грн.
16 років досвіду
Лікар першої категорії Черноконь Тетяна Василівна спеціалізується в області офтальмології. Проводить консультацію щодо стану здоров’я органу зору. Займається діагностикою очних хвороб та відхилень. Завдяки найсучаснішому обладнанню, ставить точний діагноз та призначає ефективне лікування. Проводить корекцію зору лазером, а також хірургічне та лазерне лікування глаукоми та катаракти. Окрім того, є висококваліфіційним спеціалістом у лікуванні косоокості хірургічним шляхом. До компетенції лікаря входить лазерна стимуляція зору. Надає подальшу консультацію з приводу запобігання очних хвороб та відновлення зору після операції.
Валерий
13 серпня '16р.
Татьяна Васильевна замечательный, неравнодушный человек и очень квалифицированный офтальмолог. Сам пролечился у нее благополучно и другим рекомендую. Спасибо за помощь!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
16 років досвіду
Лікар першої категорії Євтушенко Андрій Сергійович спеціалізується в області офтальмології. Проводить усі види консультації офтальмолога-окуліста з метою надання повної інформації стосовно відхилень в органах зору пацієнта. Завдяки новому високоякісному обладнанню, проводить швидку діагностику, своєчасно ставлячи правильний діагноз. Лікує як незначні відхилення зору, шляхом лазерної корекції, так і складні випадки, вдаючись до хірургічного втручання. Спеціалізується на лазерному лікуванні катаракти та глаукоми ока. Проводить хірургічне лікування косоокості. Має на меті швидку допомогу пацієнтам з ефективним відновленням зору та усуненням очних вад.
Максим
05 лютого '17р.
Тільки почав лікуватись у Євтушенко, та вже бачу що лікар дуже уважно ставиться до моїх проблем, намагається пропонувати найбільш ефективні ліки та процедури. Впевнений, що під наглядом Андрія Сергійовича швидко вилікуюсь.
12 років досвіду
Лікар першої категорії Криво’яз Сергій Олександрович спеціалізується в області офтальмології. Надає повну консультацію з метою висвітлення вичерпної інформації щодо стану здоров’я органа зору пацієнта. Спеціалізується на лікуванні таких очних хвороб, як глаукома, катаракта, коротко- та далекозоркість, сліпота, ячмінь, різноманітні травми ока. Проводить ефективне хірургічне лікування катаракти та глаукоми, застосовуючи лазерне обладнання. Є спеціалістом з хірургічного лікування косоокості, що призводе до полного відновлення нормального зору пацієнта. Корекція незначних та серйозних відхилень ока за допомогою лазера - основний вид діяльності лікаря.
Руслан
28 жовтня '16р.
Хочу висловити подяку Сергію Олександровичу за високий професіоналізм та уважне ставлення. Тиждень тому лікував у нього кон'юнктивіт. Все пройшло досить швидко і без ускладнень. Прекрасний доктор, тактовна людина. Дякую!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Консультація о1т 50
41 рік досвіду
Лікар Адамова Наталія Олександрівна спеціалізується в області офтальмології. Надає всю необхідну консультацію відносно стану органа зору та очного дна. Проводить офтальмоскопію очного дна, діагностуючи відхилення та запобігая можливим серйозним наслідкам. Лікує астигматизм, ячмінь, блефарит, кератит, короткозоркість, далекозоркість, глаукому, катаракту, пресбіопію, сліпоту та різні травми ока. Практикує хірургічне та лазерне лікування щодо глаукоми та катаракти. Лікує хірургічним шляхом косоокість. Окрім того, лікує медикаментозно. У разі запальних захворювань очей в їх лікуванні домагається остаточної стабілізації процесу та в подальшому припинення запалення судинної оболонки ока.
Олег
11 вересня '16р.
Більш досвідченого і мудрого офтальмолога, ніж Наталія Олександрівна я особисто не знаю. Двічі довелося звертатися - бездоганне лікування. Приємна жінка і лікар чудовий!
18 років досвіду
Лікар вищої категорії Цаава Олександр Миколайович спеціалізується в області офтальмології. Надає всю необхідну консультацію, як на ранніх стадіях очних хвороб, так і на більш пізніх. Проводить точну діагностику та лікування захворюваннь органу зору, включаючи очне яблуко, придатки ока, клітковину та кісткових структур, що утворюють очну ямку. Серед найбільш розповсюджених методів лікування лікар практикує очну тонометрію, офтальмоскопію очного дна, мезотерапію очей, скіаскопію та гоніоскопію. У найбільш серйозних випадках вдається до хірургічного та лазерного лікування катаракти та глаукоми. Крім того, займається усуненням чужорідних тіл та предметів з ока, що найчастіше трапляється с дітьми.
Геннадій
16 вересня '16р.
Уважний, досвідчений і порядний офтальмолог! Цаава свою роботу добре знає, вміє підтримати пацієнта і домогтися гарних результатів лікування в мінімальні терміни.
10 років досвіду
Лікар другої категорії Кириченко Ольга Володимирівна спеціалізується в області офтальмології. Проводить всю необхідну консультацію пацієнтів стосовно стану їх зору, можливих відхилень від норми та присутніх вад. Діагностує очні хвороби, завдяки процедурам очної тонометрії та біомікроскопії очного дна. Сучасне обладнання, яким володіє лікар, дозволяє поставити своєчасний та вірний діагноз. Лікує катаракту і глаукому, застосовуючи хірургічний та лазерний метод втручання. Проводить коніоскопію очей. Надає консультацію після хірургічного втручання, проводячи профілактичні заходи з пацієнтами.
Георгій
27 липня '16р.
Ольга Володимирівна, величезне спасибі Вам! За терпіння і професіоналізм, уважне ставлення, співпереживання, оперативність і правильне лікування. Пам'ятаю, ціную!