Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі офтальмологи в Вінниці

Послуга Ціна
Консультація офтальмолога окуліста від в кліниці «Оптимал» 80
Консультація офтальмолога в кліниці «Салютем» 160
Консультація офтальмолога з наявними обстеженнями в кліниці «МЦ Статус» 100
Консультація офтальмолога окуліста від в кліниці «Центр зору Оптимал на Зодчих» 80
Консультація офтальмолога окуліста від в кліниці «Центр зору Оптимал на Хмельницькому 108» 80
Консультація офтальмолога окуліста від в кліниці «Центр зору Оптимал на Хмельницькому 53» 80
Бесіда-консультація офтальмолога в кліниці «Медичний центр Альтамедика Плюс» 100
Офтальмолог
20 років досвіду
8,65
Лікар Галаченко Наталя Євгеніївна, офтальмолог першої категорії. Надає консультації щодо порушень зору та офтальмологічних захворювань. Проводить діагностику та корекцію зору, у тому числі лазерну корекцію. Здійснює очну тонометрію, офтальмоскопію очного дна, а також екзофтальмометрію.
Тарас
09 жовтня '16р.
9
Наталя Євгенівна дуже приємна жінка, досвідчений окуліст. Був радий отримати від неї професійну допомогу. Дійсно чудовий лікар.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація від 80 грн.
Вінниця вул. Порика, 2
Офтальмолог
20 років досвіду
8,50
Лікар Омельченко Олександр Володимирович спеціалізується в галузі офтальмології. Здійснює діагностик та лазерну корекцію зору. Проводить біомікроскопію та офтальмоскопію очного дна. Окрім цього, проводить екзофтальмометрію та гоніоскопію очей.
Леонід
06 вересня '16р.
9
Омельченко один з найдосвідченіших офтальмологів. Затребуваний пацієнтами, до нього іноді складно на прийом записатися через це. Мені допоміг.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Консультація від 80 грн.
Вінниця вул. Порика, 2
Офтальмолог
18 років досвіду
8,48
Лікар Малачкова Наталя Валентинівна, офтальмолог першої категорії, кандидат медичних наук. Здійснює діагностику та корекцію зору, у тому числі лазерну корекцію. Проводить офтальмоскопію очного дна, гоніоскопію та очну тонометрію.
Ян
14 вересня '16р.
8
Доктор молодец, отлично выполняет свою работу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Консультація від 80 грн.
Вінниця вул. Порика, 2
Офтальмолог
15 років досвіду
8,35
Лікар першої категорії Черноконь Тетяна Василівна спеціалізується в області офтальмології. Проводить консультацію щодо стану здоров’я органу зору. Займається діагностикою очних хвороб та відхилень. Завдяки найсучаснішому обладнанню, ставить точний діагноз та призначає ефективне лікування. Проводить корекцію зору лазером, а також хірургічне та лазерне лікування глаукоми та катаракти. Окрім того, є висококваліфіційним спеціалістом у лікуванні косоокості хірургічним шляхом. До компетенції лікаря входить лазерна стимуляція зору. Надає подальшу консультацію з приводу запобігання очних хвороб та відновлення зору після операції.
Валерий
13 серпня '16р.
10
Татьяна Васильевна замечательный, неравнодушный человек и очень квалифицированный офтальмолог. Сам пролечился у нее благополучно и другим рекомендую. Спасибо за помощь!
Записатися на прийом
Консультація від 150 грн.
Вінниця вул. Зодчих, 7
Офтальмолог
20 років досвіду
8,15
Лікар Ковальчук Ірина Іванівна, офтальмолог. Проводить діагностику та корекцію зору, у тому числі лазерну корекцію. Здійснює офтальмоскопію та біомікроскопію очного дна. Окрім цього, вимірює внутрішньоочний тиск та проводить очну тонометрію.
Ігор
04 липня '16р.
7
Затягнув відвідування лікаря і з'явився до Ірини Іванівни з запущеним кон'юнктивітом. Доктор виписала ліки і призначила процедури, які протягом 10 днів ліквідували запальний процес. Дякую!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Консультація від 80 грн.
Вінниця вул. Порика, 2
Офтальмолог
20 років досвіду
8,15
Лікар Плюшко Світлана Миколаївна, офтальмолог першої категорії. Надає консультативні послуги дитячого офтальмолога. Здійснює діагностику та лазерну корекцію зору. Проводить екзофтальмометрію, очну тонометрію та офтальмоскопію очного дна.
Алена
14 серпня '16р.
8
После посещения доктора боль в глазу уменьшилась..
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Консультація від 80 грн.
Вінниця вул. Порика, 2
Офтальмолог
15 років досвіду
7,98
Лікар першої категорії Євтушенко Андрій Сергійович спеціалізується в області офтальмології. Проводить усі види консультації офтальмолога-окуліста з метою надання повної інформації стосовно відхилень в органах зору пацієнта. Завдяки новому високоякісному обладнанню, проводить швидку діагностику, своєчасно ставлячи правильний діагноз. Лікує як незначні відхилення зору, шляхом лазерної корекції, так і складні випадки, вдаючись до хірургічного втручання. Спеціалізується на лазерному лікуванні катаракти та глаукоми ока. Проводить хірургічне лікування косоокості. Має на меті швидку допомогу пацієнтам з ефективним відновленням зору та усуненням очних вад.
Максим
05 лютого '17р.
10
Тільки почав лікуватись у Євтушенко, та вже бачу що лікар дуже уважно ставиться до моїх проблем, намагається пропонувати найбільш ефективні ліки та процедури. Впевнений, що під наглядом Андрія Сергійовича швидко вилікуюсь.
Записатися на прийом
Консультація від 150 грн.
Вінниця вул. Зодчих, 7
Офтальмолог
11 років досвіду
7,90
Лікар першої категорії Криво’яз Сергій Олександрович спеціалізується в області офтальмології. Надає повну консультацію з метою висвітлення вичерпної інформації щодо стану здоров’я органа зору пацієнта. Спеціалізується на лікуванні таких очних хвороб, як глаукома, катаракта, коротко- та далекозоркість, сліпота, ячмінь, різноманітні травми ока. Проводить ефективне хірургічне лікування катаракти та глаукоми, застосовуючи лазерне обладнання. Є спеціалістом з хірургічного лікування косоокості, що призводе до полного відновлення нормального зору пацієнта. Корекція незначних та серйозних відхилень ока за допомогою лазера - основний вид діяльності лікаря.
Руслан
28 жовтня '16р.
7
Хочу висловити подяку Сергію Олександровичу за високий професіоналізм та уважне ставлення. Тиждень тому лікував у нього кон'юнктивіт. Все пройшло досить швидко і без ускладнень. Прекрасний доктор, тактовна людина. Дякую!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Консультація о1т 50
Вінниця вул. Зодчих, 7
Офтальмолог
40 років досвіду
7,60
Лікар Адамова Наталія Олександрівна спеціалізується в області офтальмології. Надає всю необхідну консультацію відносно стану органа зору та очного дна. Проводить офтальмоскопію очного дна, діагностуючи відхилення та запобігая можливим серйозним наслідкам. Лікує астигматизм, ячмінь, блефарит, кератит, короткозоркість, далекозоркість, глаукому, катаракту, пресбіопію, сліпоту та різні травми ока. Практикує хірургічне та лазерне лікування щодо глаукоми та катаракти. Лікує хірургічним шляхом косоокість. Окрім того, лікує медикаментозно. У разі запальних захворювань очей в їх лікуванні домагається остаточної стабілізації процесу та в подальшому припинення запалення судинної оболонки ока.
Олег
11 вересня '16р.
7
Більш досвідченого і мудрого офтальмолога, ніж Наталія Олександрівна я особисто не знаю. Двічі довелося звертатися - бездоганне лікування. Приємна жінка і лікар чудовий!
Записатися на прийом
Консультація від 150 грн.
Вінниця вул. Зодчих, 7
Офтальмолог
17 років досвіду
7,60
Лікар вищої категорії Цаава Олександр Миколайович спеціалізується в області офтальмології. Надає всю необхідну консультацію, як на ранніх стадіях очних хвороб, так і на більш пізніх. Проводить точну діагностику та лікування захворюваннь органу зору, включаючи очне яблуко, придатки ока, клітковину та кісткових структур, що утворюють очну ямку. Серед найбільш розповсюджених методів лікування лікар практикує очну тонометрію, офтальмоскопію очного дна, мезотерапію очей, скіаскопію та гоніоскопію. У найбільш серйозних випадках вдається до хірургічного та лазерного лікування катаракти та глаукоми. Крім того, займається усуненням чужорідних тіл та предметів з ока, що найчастіше трапляється с дітьми.
Геннадій
16 вересня '16р.
8
Уважний, досвідчений і порядний офтальмолог! Цаава свою роботу добре знає, вміє підтримати пацієнта і домогтися гарних результатів лікування в мінімальні терміни.
Записатися на прийом
Консультація від 150 грн.
Вінниця вул. Зодчих, 7