Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі офтальмологи в Полтаві

4
8,0
Офтальмолог
8,05
Лікар Калініченко Тетяна Федорівна спеціалізується в області офтальмології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюванням очей. Лікар займається офтальмоскопією очного дна, очною тонометрією, діагностикою зору. Спеціалізується на корекції зору за допомогою лазера, видаленні сторонніх тіл з ока, лікуванні запальних захворювань очей (кон’юнктивіту) та слізних залоз (каналікуліт), запалення сальної залози.
Юра
21 вересня '16р.
10
Ходил проверить зрение. Окулист внимательная, мне понравилась. Через полгода обращусь снова.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Полтава вул. Степового фронту, 29
Офтальмолог
9 років досвіду
7,32
Лікар першої категорії Шевлякова Олеся Сергіївна спеціалізується в області офтальмології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюванням очей. Лікар займається діагностикою зору, підбором лінз та окулярів для корекції зору до необхідного процентного співвідношення. Спеціалізується на лазерній корекції зору та видаленні чужорідних тіл з ока, офтальмоскопії очного дна, лікуванні запальних захворювань очей (кон’юнктивіту).
Микола Володимирович
17 лютого '17р.
8
Олеся молодий та талановитий лікар-офтальмолог, та дуже порядна людина. Дякую за якісне лікування та швидке одужання. Звертайтесь до Шевлякової, не пожалкуєте!
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-04-25
Полтава вул. Степового фронту, 29