Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі офтальмологи в Хмельницькому

Послуга Ціна
Консультація офтальмолога з проведенням діагностики, рекомендаціями та з письмовим заключенням в кліниці «Ясний погляд» 250
4
8,0
Офтальмолог
8,10
Офтальмолог проводить обстеження та діагностику зорових відчуттів людини. Здійснює лазерну корекцію та стимуляцію органів зору. Підбирає пацієнтам підходящі окуляри, лінзи, щоб максимально покращити можливість бачити. Вимірює рівень тиску всередині очних яблук. Проводить дослідження дна очей, використовуючи прилади для офтальмоскопії. Надає консультацію в питаннях здоров’я зору, профілактики погіршення зорової спроможності.
Вера
13 серпня '16р.
10
Толковый врач. Помог избавиться от проблем со зрением.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Хмельницький вул. Львівське шосе, 1/1
Офтальмолог
13 років досвіду
8,10
Лікар Голдис Катерина Василівна, спеціаліст другої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на питаннях офтальмологічного профілю, займається діагностикою та лікуванням захворювань органів зору. Проводить підбір лінз та окулярів для зору, консультує пацієнтів стосовно лікування хвороб очей і погіршення зору. Проводить корекцію аномалій рефракції.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-04-23
Консультація від 180 грн.
Хмельницький м. Кам'янець-Подільський, вул. Данила Галицького, 11/1
Офтальмолог
6 років досвіду
7,35
Лікар Терещук Алла Борисівна, спеціаліст другої кваліфікаційної категорії. Працює у якості лікаря-офтальмолога. Консультує пацієнтів стосовно діагностики та лікування запальних захворювань органів зору. Спеціалізується на лазерному лікуванні глаукоми. Успішно лікує катаракту, захворювання сітківки та зорового нерва, аномалії рефракції. Виконує процедуру YAG-дисцизії.
Наталья
28 жовтня '16р.
10
Хорошо провела консультацию, посмотрела зрение, мне понравилось.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Хмельницький вул. Львівське шосе, 1/1
Офтальмолог
8 років досвіду
6,50
Лікар Дацюк Альона Іванівна, спеціаліст другої кваліфікаційної категорії. Проводить консультаційний прийом пацієнтів. Займається лікуванням захворювань офтальмологічного профілю. Проводить діагностику та лікуванням профільних органів. Спеціалізується на корекції аномалій рефракції, проводить процедуру окулярної та контактної корекції.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Консультація від 180 грн.
Хмельницький м. Кам'янець-Подільський, вул. Данила Галицького, 11/1