Лікарі гінекологи у Львові (Франківський район)

Вікторія
Наталія допомогла мені вирішити одразу дві проблеми. І одна з них тяглася ще з підліткового віку і ніхто з інших лікарів не міг призначити правильного лікування. Після проходження курсу лікування я стала повністю здоровою. Дякую вам! Тому однозначно раджу всім жінкам)
Марія
Надзвичайно задоволена даним спеціалістом. Побачила проблему, яку не бачив інший лікар протягом 1 року і допомогла її усунути. Все гарно пояснює, навіть будучи у відпустці завжди відповідає на повідомлення і не одним словом, призначає якісне лікування.
Зоряна
Наталія Василівна чудовий лікар, знає свою справу, все добре пояснює і підбирає найякісніше лікування. Була я на прийомі в "Ново" там теж гарно, гарне обслуговування. Наталії Василівні я дуже вдячна. Дякую за те що допомогли мені завагітніти!
30 листопада '-1 г.
Операция проводилась 12 июня 2018 года – маммопластика. Увеличивала грудь с почти 1 размера на полный 2-й и почти на 2,5 размер. Врач – Светлана Анатольевна Работенко провела полную консультацию, с учетом своих профессиональных практик посоветовала к моим параметрам (164 см, 49 кг) имплантаты 265 мл. Все было примеряно и я увидела предварительный результат. Конечно, пока я ждала день операции, смотрела все эфиры и Светланы Анатольевны и других хирургов. И, конечно, подумала, что объем будет маловат. Списалась по Инстаграму со Светланой Анатольевной. Вот тут меня удивила ее искренняя забота. Без проблем все поняла и заказала мне еще один комплект имплантатов – 335 мл! Но перед самой операцией я все равно согласилась с 1-м вариантом. В общем все анализы сданы, мы идем в хирургическую операционную) Сначала опишу тот момент, что с самого прибытия до места встречи был трансфер — водитель-душка заботливо спрашивал ели ли мы до анализов или нет, холодно ли нам в машине или нет; — персонал встретил нас у входа с улыбками, как селебритис!! — палаты супер-чисты со всеми удобствами, что очень порадовало; — проведал сразу анестезиолог – очень внимательный мужчина!)) Итак, операция – помню: легла на кушетку в операционной и очнулась в палате с улыбкой. А!!! Забыла!)) Пока мы решали до операции размеры груди, заодно договорились и одновременно я решила сделать нос) В общем после операции нас обхаживали как курочка за цыплятками. Персоналу, администраторам огромное спасибо!!
Пластичний хірург
Світлана Анатоліївна – спеціаліст широкого профілю, виконує повний спектр пластичних операцій. Вона однаково професійно виконує пластичні операції на обличчі та тілі.
Записатися на прийом11 онлайн записів
Консультація безкоштовно
Львів вул. Івана-Теодозія Куровця 10 р.Франківський
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
Лікар акушер-гінеколог, кандидат медичних наук. Спеціалізується на лікування жіночих хвороб, що передаються статевим шляхом, лікування порушень гормонального фону, методиками лікування ерозії шийки матки шляхом лазерної коагуляції, медикаментозне переривання вагітності.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-27
Львів вул. Генерала Чупринки, 61 (офіс 28) р.Франківський
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Ірина Ярославівна є спеціалістом вищої категорії у галузі репродуктології та гінекології. Проводить обстеження та спостереження пар, що не мають дітей, проведення ЕКЗ, лікування патологій жіночої статевої системи.
Консультація від 450 грн.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Доктор Курилко Мирослава Романівна надає лікарську допомогу при фонових та запальних захворюваннях шийки матки, гострих та хронічних захворювань жіночих статевих органів, порушеннях оваріально-менструального циклу, загрозі переривання вагітності та інших гінекологічних патологіях. Володіє гістеро- та лапароскопічними методиками, виконує кольпоскопію, біопсію, взяття мазка на урогенітальні інфекції та ін. Здійснює ведення вагітності.
Акушер-гінеколог, Гінеколог
Доктор Конофольська Олександра Іванівна займається лікуванням гінекологічних захворювань, пренатальною діагностикою, спостереженням вагітності. Веде консультативний прийом. Надає лікарську допомогу пацієнткам з міомою матки, ендометритом, вагінітом, патологіями шийки матки, загрозою переривання вагітності, порушенням менструального циклу, інфекціями, які передаються статевим шляхом. Виконує біопсію, кольпоскопію, інші сучасні діагностичні та лікувальні маніпуляції.
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
Лікар першої категорії, акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст, кандидат медичних наук. В сферу практичної діяльності лікаря входить лікування хвороб гінекологічного профілю. всебічна терапія інфекційних та запальних процесів, лікування ендометріозу, патології шийки матки, нормалізація менструального циклу, консультації з приводу безпліддя, планування та ведення вагітності. Проводить УЗД у всіх триместрах вагітності, доплерометричне обстеження фетоплацентарного кровоплину, дослідження біофізичного профілю плода.
Консультація від 450 грн.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар спеціалізується в області акушерства та гінекології. Виконує УЗД для вагітних і здійснює ведення вагітності. Лікує патології шийки матки, займається профілактикою захворювань, які передаються статевим шляхом. Проводить міомектомію і встановлення внутрішньоматкової спіралі.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Доктор займається діагностикою та лікуванням гінекологічних патологій. Виконує радіохвільове лікування ерозії шийки матки, кольпоскопію і УЗД для вагітних. Лікує захворювання шийки матки та проводить профілактику ЗПСШ. Здійснює ведення вагітності.
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
Лікар спеціалізується в області акушерства та гінекології. Здійснює консультативний прийом та супровід вагітності. Проводить кольпоскопію, медикаментозне переривання вагітності, введення та видалення внутрішньоматкової контрацепції. Виконує ультразвукове дослідження матки, внутрішніх органів, щитовидної та молочних залоз.
Акушер-гінеколог, Гінеколог
Лікар акушер-гінеколог. Займається лікуванням та діагностикою гінекологічних захворювань, проводить широкий спекрт оперативних втручань, спеціалізується на репродуктивній гінекології. Закінчив Львівський державний медичний університет.