Лікарі гінекологи у Львові (Франківський)

Знайдено 6 лікарів
3 відгука
Лариса
Кожна жінка у певному віці зіштовхується із менопаузою. У мене вона настала у 56 років. Менструації бали рясні та болісні, тому «ці дні» переживала непросто. З менопаузою не простіше. Постійна зміна настрою, потовиділення, надмірна дратівливість мучили мене допоки я не пішла до гінеколога. Наразі, приймаю призначені препарати. Я та рідні почали помічати позитивні зміни.
Ми з чоловіком впродовж довгого часу не могли завагітніти. Чоловік робив спермограму. Уролог спростовував усі можливі підозри. Значить справа була в мені. Я дуже боялась, що безплідна. З острахом проходила усі обстеження. Як виявилось нічого страшного не було. Треба було підлікувати яєчники. Що я і зробила за планом лікаря. Слава Богу, зараз чекаємо на поповнення.
Христина
До свого здоров’я ставлюсь відповідально. Тому відразу записалась на консультацію після 5-ти денної затримки. Робила тест на вагітність. Негативний. Не довірилась лише одному результату, зробила ще один тест. Знову-таки, негативний. На прийомі, гінеколог обстежила мене, розпитав про усі хвороби, які пережила за минулий місяць. При огляді не було виявлено жодних порушень, у тому числі і вагітності. Справа в тому, що я важко слабувала грипом, була висока температура. Була змушена приймати антибіотики. Ось саме і антибіотики вплинули на зміну гормонального фону, що спровокувало затримку. Пропила курс лікування. Наступні менструації були вчасно.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
16 років досвіду
Ірина Ярославівна є спеціалістом у галузі репродуктології та гінекології. Проводить обстеження та спостереження пар, що не мають дітей, проведення ЕКЗ, лікування патологій жіночої статевої системи.
Консультація 350 грн.
Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог
16 років досвіду
Лілія Дмитрівна гінеколог, репродуктолог, вищої категорії. Займається підготовкою до вагітності, діагностикою та лікуванням безпліддя, невиношуванням вагітності, веденням вагітності. Проводить терапію патологій шийки матки, клімактеричних розладів, порушень менструального циклу, кровотеч, ТОРЧ-інфекцій, та інших захворювань.
14 років досвіду
Тетяна Павлівна лікар акушер-гінеколог, займається УЗ діагностикою у гінекології та пренатальною діагностикою, досконало володіє процедурою гістероскопії, займається спостереженням вагітності, включаючи вагітність після ЕКЗ. Проводить лікування вагінітів, вульвовагинитів, дисплазії шейки матки, жіночого безпліддя, ерозія шийки матки та інших гінекологічних захворювань.
Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог
13 років досвіду
Кандидат медичних наук, лікар акушер-гінеколог, займається всебічною терапією гінекологічних захворювань, спостереженням вагітних. Проводить ультразвукову діагностику.
Консультація 350 грн.
14 років досвіду
Лікар першої категорії, акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст, кандидат медичних наук. В сферу практичної діяльності лікаря входить лікування хвороб гінекологічного профілю. всебічна терапія інфекційних та запальних процесів, лікування ендометріозу, патології шийки матки, нормалізація менструального циклу, консультації з приводу безпліддя, планування та ведення вагітності. Проводить УЗД у всіх триместрах вагітності, доплерометричне обстеження фетоплацентарного кровоплину, дослідження біофізичного профілю плода.
Акушер-гінеколог, лікар УЗД, к.м.н
20 років досвіду
Лікар акушер-гінеколог, кандидат медичних наук. Спеціалізується на лікування жіночих хвороб, що передаються статевим шляхом, лікування порушень гормонального фону, методиками лікування ерозії шийки матки шляхом лазерної коагуляції, медикаментозне переривання вагітності.
Консультація 150 грн.
Львів вул. Генерала Чупринки, 61 (офіс 28) р.Франківський