Лікарі гінекологи у Львові (Франківський)

21 рік досвіду
Лікар акушер-гінеколог, кандидат медичних наук. Спеціалізується на лікування жіночих хвороб, що передаються статевим шляхом, лікування порушень гормонального фону, методиками лікування ерозії шийки матки шляхом лазерної коагуляції, медикаментозне переривання вагітності.
Евгения
09 січня '17р.
Якісна робітниця, яка знає своє діло, звернулась тому що боліло мене в цій області , якісне обслуговування і якісний підхід до діла зробили результат , через 2 тижня уже все пройшло..дуже дякую за якісну роботу!
Записатися на прийом139 онлайн записів
Консультація 150 грн.
Львів вул. Генерала Чупринки, 61 (офіс 28) р.Франківський
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
Акушер-гінеколог, Репродуктолог, УЗД-спеціаліст
20 років досвіду
Ірина Ярославівна є спеціалістом вищої категорії у галузі репродуктології та гінекології. Проводить обстеження та спостереження пар, що не мають дітей, проведення ЕКЗ, лікування патологій жіночої статевої системи.
Яресько
20 лютого '17р.
Воспользовались с мужем услугами врача-репродуктолога Кожема Ирины Ярославовны. Теперь нашему счастью нет предела. Советуем всем, у кого есть проблемы с рождением ребенка, обращайтесь к Ирине Ярославовне.
Записатися на прийом21 онлайн запис
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст, Репродуктолог
14 років досвіду
Тетяна Павлівна лікар акушер-гінеколог другої категорії, займається УЗ діагностикою у гінекології та пренатальною діагностикою, досконало володіє процедурою гістероскопії, займається спостереженням вагітності, включаючи вагітність після ЕКЗ. Проводить лікування вагінітів, вульвовагинитів, дисплазії шейки матки, жіночого безпліддя, ерозія шийки матки та інших гінекологічних захворювань.
Уляна
15 серпня '17р.
Чудова людина, висококваліфікований спеціаліст. Завжди допоможе, за що безмежно вдячна. 7 років перевіряюсь лише в неї: і щорічний огляд і дві вагітності. Раджу!!!
Записатися на прийом17 онлайн записів
20 років досвіду
Лікар вищої категорії. Надає консультації акушера-гінеколога. Є фахівцем з ультразвукової діагностики. Виконує УЗД органів малого тазу, УЗД для вагітних. Спеціалізується на лікуванні захворювань, що передаються статевим шляхом (генітальний герпес, гонорея (трипер), молочниця (кандидоз), папіломавірусна інфекція, трихомоніаз, хламідіоз). Володіє сучасними діагностичними та лікувальними методиками, зокрема кольпоскопією. Здійснює ведення вагітності.
29.03.2017
30 листопада '-1р.
Вилікувати молочницю мені самостійно не вдалося. Незамінну допомогу мені надала Наталія Іванівна. Її лікування назавжди позбавило мене проблеми, що давно турбувала. Я уже повністю здорова, захворювання не дає про себе знати. Я вдячна Наталії Іванівні за допомогу.
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст, Репродуктолог
18 років досвіду
Лікар першої категорії. Фахівець з акушерства та гінекології, репродуктології, ультразвукової діагностики. Веде консультативний прийом з питань планування сім’ї, лікування неплідності. Проводить УЗД органів малого тазу, УЗД плоду в першому та другому триместрі вагітності, доплерометрію. Виконує такі діагностичні та лікувальні маніпуляції, як кольпоскопія, гістероскопія, петлева ексцизія, кріодеструкція, коагуляція, конізація, радіохвильове лікування патологій шийки матки та ін.
Лариса
07 червеня '17р.
Дуже хороший спеціаліст і чуйна людина!
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
15 років досвіду
Лікар першої категорії, акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст, кандидат медичних наук. В сферу практичної діяльності лікаря входить лікування хвороб гінекологічного профілю. всебічна терапія інфекційних та запальних процесів, лікування ендометріозу, патології шийки матки, нормалізація менструального циклу, консультації з приводу безпліддя, планування та ведення вагітності. Проводить УЗД у всіх триместрах вагітності, доплерометричне обстеження фетоплацентарного кровоплину, дослідження біофізичного профілю плода.
Іларія
15 червеня '16р.
Дякую Ользі Сергіївні, виконала свою роботу якісно
Записатися на прийом16 онлайн записів
17 років досвіду
Лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії. Веде консультативний прийом. Виконує огляд та ведення вагітних протягом усього терміну. Спеціалізується на лікуванні супутніх ускладнень під час вагітності. Також лікує патології шийки матки, запальні та інфекційні захворювання жіночих репродуктивних органів. Володіє сучасними діагностичними та терапевтичними методами в гінекології. Член Асоціації акушерів-гінекологів України.
25.03.2017
30 листопада '-1р.
Вальдемар Володимирович вів мою першу вагітність. Так як мені на той час було за тридцять, то ускладнення, звичайно ж, були. Вальдемар Володимирович допоміг мені зберегти дитину. Він дав мені багато корисних порад. Нарешті, тепер я щаслива матуся маленької принцеси.
Консультація 400 грн.
Акушер-гінеколог
Доктор Козира Олександра Сергіївна, лікар-гінеколог, спеціаліст з екстракорпорального запліднення (ЕКО). Надає консультації з питань лікування жіночого і чоловічого безпліддя, штучного запліднення. Володіє методами допоміжних репродуктивних технологій. Також займається лікуванням захворювань жіночої репродуктивної сфери, менструальних і клімактеричних порушень.
04 червеня '17р.
Олександра Сергіївна не одноразово доводить, що вона найкраща в питаннях репродуктивної функції організму жінки. Я знаю не одну пару, яка вже опускала руки, доки вони не прийшли до Олександри Сергіївни. Вона робить дійсно хороші речі, вона створює сім'ї.
Записатися на прийом
Репродуктолог, УЗД-спеціаліст
15 років досвіду
Кандидат медичних наук, лікар акушер-гінеколог, займається всебічною терапією гінекологічних захворювань, спостереженням вагітних. Проводить ультразвукову діагностику.
20 червеня '16р.
Регулярно наблюдаюсь у нее. Хороший гинеколог.
15 років досвіду
Лікар акушер-гінеколог першої категорії. Веде консультативний прийом. Консультує з приводу гінекологічних захворювань і планування сім'ї. Виконує ведення вагітних протягом усього терміну. Лікує інфекції, що передаються статевим шляхом, запальні та інфекційні захворювання жіночих репродуктивних органів, анемію у вагітних, загрози переривання вагітності. Проводить УЗД органів малого тазу, біопсію шийки матки, вишкрібання цервікального каналу та інші діагностичні та лікувальні процедури.
26.03.2017
30 листопада '-1р.
Галина Василівна допомогла мені подолати анемію у період вагітності. Після певних діагностик вона призначила мені лікування. Згодом, мій стан покращився. А головним було те, що лікування було безпечним для дитини. Я вдячна Галині Василівні за кваліфіковану допомогу.