Лікарі кардіологи у Львові (Франківський район)

Ярослав
Чудова людина, чуйний , кваліфікований лікар. Після візиту напрвду зникли проблеми по яким звертався (мабуть, прихований екстрасенс...позитивна енергетика відчувалась...) проходжу додаткові обстеження Обовязково звернусь ще ! Дуже вдячний!
30 листопада '-1 г.
Чудовий лікар. Справжній спеціаліст своєї справи!
19 травня '19 г.
Наталя
Налякав мене гострий та пекучий біль у грудях, особливо під час фізичних навантажень. Пішла до Труш на прийом. Вона докладно вивчила мою медкарту, оглянула, сказала пройти декілька досліджень. За результатами призначила лікування. Зараз мені набагато краще. Дякую!
27 лютого '19 г.
Жанна
Я деякий час спостерігалася у Наталії Анатоліївні. Дуже задоволена залишилася, довіряла їй і відчувала себе під надійним опікою гарного кардіолога.
05 серпня '16 г.
Кардіолог, Терапевт
Доктор спеціалізується в області кардіології. Лікує атеросклероз, аритмію, стенокардію, ішемічну хворобу серця, артеріальну гіпертензію та постінфарктний синдром. Приймає пацієнтів з болями в області грудей, задишкою і підвищеним артеріальним тиском.
Кардіолог
Доцент, кандидат медичних наук, лікар-кардіолог, проводить лікування хвороб серцево-судинної системи. Наталія Анатоліївна активно займається науковою роботою.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-25
Львів вул. Івана-Теодозія Куровця, 10 р.Франківський
Сімейний лікар
Записатися на прийом1 онлайн запис
Львів вул. Івана-Теодозія Куровця, 10 р.Франківський
Семейный врач, терапевт, гастроэнтеролог, кардиолог
Врач-терапевт, гастроэнтеролог, кардиолог, семейный доктор, ему присвоена вторая квалификационная категория. Специализируется на лечении заболеваний, желудка, тонкого и толстого кишечника, кардиосистемы, верхних дыхательных путей, легких, имеет опыт в оказании экстренной помощи при неотложных состояниях, проводит функциональные обследования и расшифровку результатов анализов. Участвует в заседаниях Ассоциации семейных врачей Украины.