Лікарі стоматологи у Львові (Франківський)

Панічно боюсь стоматологів, тому ніколи не звертав увагу на стан своїх зубів. Головне, що не тривожить, а чи карієс чи ще там щось мене не турбувало. Соромно таке визнавати у моєму віці, але це так. Коли і відчував зубний біль, то таблетку анальгіну на зуб і якось минало. Однак, коли вже не сила було терпіти, мусив звернутися до стоматолога. Лікар був шокований моїм ставленням до власних зубів. Відверто кажучи, стало ніяково. Вирішив вилікувати кожен хворий зуб. Не економив, бо ризикував взагалі залишитись без зубів. Лікування пульпіту та періодонтиту було тривалим, але ефективним. По закінченню процедур повністю забув про свій «анальгін на зуб». І естетично, мені набагато приємніше всміхатися людям.
Мені 55 років. Маю погані зуби з дитинства. На жаль, майже половину зубів втратила через несвоєчасне лікування. Постійно відкладала «на потім», аж поки не відчула, що відсутність повноцінного зубного ряду провокує проблеми із травною системою. Звичайно, шлунку важко справитися із погано подрібненою їжею. Окрім цього, постійно соромилась посміхатись: то стримувалась, то прикривала посмішку рукою. Проживши півстоліття, нарешті усвідомила, що на здоров’ї економити не можна. Зважилась на зубну імплантацію. Без перебільшень, потрапила до справжніх професіоналів. Результатом дуже задоволена.
Моїй дочці 6 років. У такому віці важко пояснити, що візит до стоматолога необхідний. Раніше кожен похід супроводжувався істерикою. Я не надавала особливого значення атмосфері: робоче місце і лікар у білому халаті. Однак, для дитини це таки має значення. Ми жодного разу не пошкодували, що змінили клініку. У приймальні на столику лежали улюблені казки та розмальовки моєї доньки, а у кабінеті транслювали мультфільми. Все це заспокоїло мою дитину. Істерики не було! Привітна лікарка спокійно працювала над хворим зубчиком. Все це допомогло нам вилікувати карієс та не проронити сльозинки.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Стоматолог-терапевт, ортопед
22 роки досвіду
Лікар Заремба Юрій Ігорович, спеціалізується у сфері терапевтичної та ортопедичної стоматології. Лікар діагностує та лікує хвороби ясен (гінгівіти, парадонтити); карієс та його ускладнення (пульпіти, періодонтити) та проблеми прикусу. Виконує відновлення зубного ряду шляхом протезування (металеві та цирконієві керамічні коронки, бюгельні протези, протезування на імплантах). В роботі користується сучасними методами діагностики, лікування та профілактики захворювань ротової порожнини.
Олександра
02 березеня '18р.
Фаховий стоматолог. Уважно оглянув мої зуби, розписав план лікування. Детально розпитав про алергії, загальний стан здоров’я. Вилікував зуб, який інші радили виривати. Поставив коронки на передні зуби, тепер я не стидаюсь посміхатись. Рада, що знайшла свого лікаря
Записатися на прийом13 онлайн записів
Консультація 100 грн.
Львів вул. Академіка Єфремова, 75 (Клініка естетичної стоматології) р.Франківський
Стоматолог-хірург
14 років досвіду
Андрій Юрійович є головним лікарем стоматологічної клініки "Рікота", спеціалізується на хірургії-імплантології, має першу категорію. Практикує дентальну імплантацію, кісткову пластику та інший спектр хірургічної допомоги в стоматології.
Тимур
12 вересня '16р.
Андрей Юрьевич отличный стоматолог – это даже без вопросов. А еще он очень позитивный и порядочный человек.
Записатися на прийом
Львів вул. Володимира Великого, 31 р.Франківський
Стоматолог-терапевт, хірург, імплантолог
13 років досвіду
Стоматолог, спеціалізується на хірургії та імплантології. Займається протезуванням зубів, проводить імплантацію, видаляє зуби та кисти. Також проводить операції по збереженню зубів.
Валерія
30 серпня '16р.
Гімон – досвідчений, дуже талановитий та впевнений у собі лікар-стоматолог. Дуже гарно знає свою справу.
20 років досвіду
Дитячий лікар
Доктор стоматолог первой квалификационной категории, специализируется на лечении у взрослых и детей постоянных и молочных зубов, пульпита, зубного камня, эрозии зубов. Оказывает услуги в лечении стоматологических заболеваний терапевтического профиля. Осуществляет пломбирование зубов, профессиональную чистку полости рта, учит пациентов правилам проведения гигиеническим процедурам. Смук Юлиана Андреевна является членом Ассоциации стоматологов, руководителем проекта «Эксперт Дети».
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
12 років досвіду
Врач стоматолог, ортодонт первой квалификационной категории, оказывает услуги по ортодонтичной терапии, исправлению прикуса, лечению аномалий форм и размеров зубов, эрозии зубов, лечению надкомплектных и импактных зубов. Специалист по дентальной имплантации и установлению металлокерамических коронок. Жук Михаил Ярославович имеет опыт работы в художественном моделировании улыбки и эстетическом протезировании
Записатися на прийом1 онлайн запис
Ортодонт
Лікар-ортодонт займається усуненням ортодонтичних проблем. Виправляє патології прикусу, широкі міжзубні проміжки, зуби аномальної форми і розмірів, неправильне формування зубів.
Николай
21 серпня '16р.
Спасибо за помощь. Очень качественное лечение.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Стоматолог-хірург
31 рік досвіду
Лікар стоматолог-хірург вищої категорії. Займається проведенням хірургіхних маніпуляцій у ротовій порожнині, спеціалізується на хірургії щелепно-лицьової ділянки.
Галина
01 січня '17р.
Філіпська не цурається допомогти в складних випадках, досвідчений та висококваліфікований стоматолог-хірург. Лікувала мого батька, дуже якісно все зробила, ми залишились задоволені. Дуже Вам дякуємо, Тетяна Анатоліївна!
Записатися на прийом1 онлайн запис
Консультація 430 грн.
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський
16 років досвіду
Стоматолог спеціалізується на терапевтичній сфері лікування зубів. Застосовує в своїй практиці сучасні методи з прямої та ювелірної реставрації зубів, проводить ендодонтичне лікування каналів зуба. Тарас Богданович бере участь в конференціях, семінарах.
Лілія ‭‭‭
18 серпня '17р.
Дякую Тарасу Богдановичу за якісне і професійне лікування, за добрі поради , увагу . Я дуже задоволена вашою роботою. Успіхів вам і вдячних пацієнтів.
Львів вул. Володимира Великого, 31 р.Франківський
Стоматолог-ортопед
18 років досвіду
Ігор Михайлович лікар стоматолог-ортопед, практикує всі сучасні технології ортопедичного лікування в стоматології. Займається протезуванням за допомогою коронок, виготовлених з кераміки, мостоподібних протезів та інших.
Соломія
27 серпня '16р.
Кваліфіковний лікар, який знає свою справу. Лікування провів дуже якісно. Вдячна за допомогу.
Записатися на прийом
30 років досвіду
Лікар-стоматолог, займається лікуванням та профілактикою захворювань зубів. Галина Степанівна використовує нові технології та новітні підходи в терапевтичній стоматології. Лікує карієс, пародонтит, пульпіт, зубний камінь.
Максим
29 липня '16р.