Лікарі стоматологи у Львові (Франківський)

Маркіян
Панічно боюсь стоматологів, тому ніколи не звертав увагу на стан своїх зубів. Головне, що не тривожить, а чи карієс чи ще там щось мене не турбувало. Соромно таке визнавати у моєму віці, але це так. Коли і відчував зубний біль, то таблетку анальгіну на зуб і якось минало. Однак, коли вже не сила було терпіти, мусив звернутися до стоматолога. Лікар був шокований моїм ставленням до власних зубів. Відверто кажучи, стало ніяково. Вирішив вилікувати кожен хворий зуб. Не економив, бо ризикував взагалі залишитись без зубів. Лікування пульпіту та періодонтиту було тривалим, але ефективним. По закінченню процедур повністю забув про свій «анальгін на зуб». І естетично, мені набагато приємніше всміхатися людям.
Тамара
Мені 55 років. Маю погані зуби з дитинства. На жаль, майже половину зубів втратила через несвоєчасне лікування. Постійно відкладала «на потім», аж поки не відчула, що відсутність повноцінного зубного ряду провокує проблеми із травною системою. Звичайно, шлунку важко справитися із погано подрібненою їжею. Окрім цього, постійно соромилась посміхатись: то стримувалась, то прикривала посмішку рукою. Проживши півстоліття, нарешті усвідомила, що на здоров’ї економити не можна. Зважилась на зубну імплантацію. Без перебільшень, потрапила до справжніх професіоналів. Результатом дуже задоволена.
Ірина
Моїй дочці 6 років. У такому віці важко пояснити, що візит до стоматолога необхідний. Раніше кожен похід супроводжувався істерикою. Я не надавала особливого значення атмосфері: робоче місце і лікар у білому халаті. Однак, для дитини це таки має значення. Ми жодного разу не пошкодували, що змінили клініку. У приймальні на столику лежали улюблені казки та розмальовки моєї доньки, а у кабінеті транслювали мультфільми. Все це заспокоїло мою дитину. Істерики не було! Привітна лікарка спокійно працювала над хворим зубчиком. Все це допомогло нам вилікувати карієс та не проронити сльозинки.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Стоматолог-ортопед
Ігор Михайлович лікар стоматолог-ортопед, практикує всі сучасні технології ортопедичного лікування в стоматології. Займається протезуванням за допомогою коронок, виготовлених з кераміки, мостоподібних протезів та інших.
Соломія
27 серпня '16р.
Кваліфіковний лікар, який знає свою справу. Лікування провів дуже якісно. Вдячна за допомогу.
Стоматолог-хірург
Ігор Михайлович стоматолог-хірург, проводить усі види хірургічного лікування захворювань зубів. Видаляє зуби, розкриває абсцеси, лікує періотістит, альвеоліт, лімфаденіт.
Олександр
18 вересня '16р.
Звертався до Ігоря Михайловича з приводу видалення зуба. Все пройшло швидко і безболісно, крім того, лікар росписав необхідні рекомендації, завдяки яким ускладнення не виникли. Рекомендую.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Стоматолог
Лікар-стоматолог, займається лікуванням та профілактикою захворювань зубів. Галина Степанівна використовує нові технології та новітні підходи в терапевтичній стоматології. Лікує карієс, пародонтит, пульпіт, зубний камінь.
Максим
29 липня '16р.
Все сподобалось. Рекомендую!
23 роки досвіду
Лікар-стоматолог, спеціалізується на терапевтичній стоматології. Займається естетичною реставрацією зубів, лікує карієс, проводить професійну гігієну, робить відбілювання.
Юрій
07 вересня '16р.
Бугій – стоматолог з великим досвідом. Впевнений, що для неї не існує складних питань в її роботі. Я в неї постійний пацієнт, не раз переконувався в її високій кваліфікації.
Стоматолог-ортодонт
9 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар першої категорії, стоматолог-ортодонт, спеціаліст з дитячої стоматології та ортодонтії. В свої практиці використовує сучасні технології вирівнювання прикусу (лінгвальні брекети Incognito, капи Invisalign), займається лікуванням молочних зубів.
11 вересня '16р.
Все понравилось. Хороший врач.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8,5
15 років досвіду
Стоматолог спеціалізується на терапевтичній сфері лікування зубів. Застосовує в своїй практиці сучасні методи з прямої та ювелірної реставрації зубів, проводить ендодонтичне лікування каналів зуба. Тарас Богданович бере участь в конференціях, семінарах.
Руслана
17 листопада '16р.
Без сомнений, Волошин отличный стоматолог с большим практическим опытом . Обратилась к нему по рекомендации – не жалею, все устраивает.
4 роки досвіду
Леся
19 лютого '17р.
Лікувала зуби моєму синочку,швидко знайшла підхід,роботу виконала на 10 балів,велике дякую Вам за те,що син нарешті має свого стоматолога.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Стоматолог-ортопед, Хірург
7 років досвіду
Олекса Іванович лікар-стоматолог, спеціалізується на ортопедії та хірургії в стоматології. Проводить художню реставрацію коронкової частини зуба, протезування з використанням різних видів коронок, встановлення мостоподібних протезів.
Карина
07 вересня '16р.
Хороший доктор. Рекомендую!
Стоматолог-ортопед, Хірург
13 років досвіду
Стоматолог, спеціалізується на хірургії та ортопедії. Займається протезуванням зубів, проводить імплантацію, видаляє зуби та кисти. Також проводить операції по збереженню зубів.
Валерія
30 серпня '16р.
Гімон – досвідчений, дуже талановитий та впевнений у собі лікар-стоматолог. Дуже гарно знає свою справу.
Стоматолог-терапевт, ортопед, хирург
4 роки досвіду
Дитячий лікар
Доктор Галан Роман займається профілактикою та лікуванням зубних хвороб. Лікує молочні зуби, призначає медикаментозні препарати, пломбує, видаляє та протезує зуби. Проводить при необхідности оперативні хірургічні втручання. Практикуючий ортопед. Виправляє прикус, коригує викривлені зуби.
Вера
31 серпня '16р.
Отличный стоматолог для детей. Советую всем родителям.
Консультація 80 грн.
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський