Лікарі стоматологи у Львові (Франківський)

Стоматолог-терапевт, ортопед
21 рік досвіду
Лікар Заремба Юрій Ігорович, спеціалізується у сфері терапевтичної та ортопедичної стоматології. Лікар діагностує та лікує хвороби ясен (гінгівіти, парадонтити); карієс та його ускладнення (пульпіти, періодонтити) та проблеми прикусу. Виконує відновлення зубного ряду шляхом протезування (металеві та цирконієві керамічні коронки, бюгельні протези, протезування на імплантах). В роботі користується сучасними методами діагностики, лікування та профілактики захворювань ротової порожнини.
Іван
02 березеня '17р.
У Заремби я лікував гінгівіт, що протікав у гострій формі. Захворювання дуже неприємне, навіть їсти нічого не хочеться. Після професійної чистки ротової порожнини, Юрій Ігорович призначив мені фізіотерапевтичне лікування. Я зразу ж відчув полегшення, а через тиждень, взагалі, уже й забув, що хворів.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Консультація 100 грн.
Львів вул. Академіка Єфремова, 75 (Клініка естетичної стоматології) р.Франківський
Стоматолог-хірург
13 років досвіду
Андрій Юрійович є головним лікарем стоматологічної клініки "Рікота", спеціалізується на хірургії-імплантології, має першу категорію. Практикує дентальну імплантацію, кісткову пластику та інший спектр хірургічної допомоги в стоматології.
Тимур
12 вересня '16р.
Андрей Юрьевич отличный стоматолог – это даже без вопросов. А еще он очень позитивный и порядочный человек.
Стоматолог-терапевт, хірург, імплантолог
12 років досвіду
Стоматолог, спеціалізується на хірургії та імплантології. Займається протезуванням зубів, проводить імплантацію, видаляє зуби та кисти. Також проводить операції по збереженню зубів.
Валерія
30 серпня '16р.
Гімон – досвідчений, дуже талановитий та впевнений у собі лікар-стоматолог. Дуже гарно знає свою справу.
Консультація 100 грн.
Ортодонт
Лікар-ортодонт займається усуненням ортодонтичних проблем. Виправляє патології прикусу, широкі міжзубні проміжки, зуби аномальної форми і розмірів, неправильне формування зубів.
Николай
21 серпня '16р.
Спасибо за помощь. Очень качественное лечение.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Стоматолог-хірург
30 років досвіду
Лікар стоматолог-хірург вищої категорії. Займається проведенням хірургіхних маніпуляцій у ротовій порожнині, спеціалізується на хірургії щелепно-лицьової ділянки.
Галина
01 січня '17р.
Філіпська не цурається допомогти в складних випадках, досвідчений та висококваліфікований стоматолог-хірург. Лікувала мого батька, дуже якісно все зробила, ми залишились задоволені. Дуже Вам дякуємо, Тетяна Анатоліївна!
Записатися на прийом3 онлайн записи
Консультація 80 грн.
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський
Стоматолог
15 років досвіду
Стоматолог спеціалізується на терапевтичній сфері лікування зубів. Застосовує в своїй практиці сучасні методи з прямої та ювелірної реставрації зубів, проводить ендодонтичне лікування каналів зуба. Тарас Богданович бере участь в конференціях, семінарах.
Руслана
17 листопада '16р.
Без сомнений, Волошин отличный стоматолог с большим практическим опытом . Обратилась к нему по рекомендации – не жалею, все устраивает.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Стоматолог-ортопед
17 років досвіду
Ігор Михайлович лікар стоматолог-ортопед, практикує всі сучасні технології ортопедичного лікування в стоматології. Займається протезуванням за допомогою коронок, виготовлених з кераміки, мостоподібних протезів та інших.
Соломія
27 серпня '16р.
Кваліфіковний лікар, який знає свою справу. Лікування провів дуже якісно. Вдячна за допомогу.
Стоматолог
29 років досвіду
Лікар-стоматолог, займається лікуванням та профілактикою захворювань зубів. Галина Степанівна використовує нові технології та новітні підходи в терапевтичній стоматології. Лікує карієс, пародонтит, пульпіт, зубний камінь.
Максим
29 липня '16р.
Все сподобалось. Рекомендую!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Стоматолог-гігієніст
Стоматолог-гігієніст, є спеціалістом у сфері догляду за гігієною ротової порожнини. Проводить процедури та консультації пацієнтів з питань естетичного догляду за зубами.
Світлана
01 вересня '16р.
Дуже гарна лікарка, свою спарву знає на 5+. Рекомендую!
Стоматолог-ортопед, Хірург
7 років досвіду
Олекса Іванович лікар-стоматолог, спеціалізується на ортопедії та хірургії в стоматології. Проводить художню реставрацію коронкової частини зуба, протезування з використанням різних видів коронок, встановлення мостоподібних протезів.
Олег
15 липня '16р.
Вважаю, що мені пощастило зі стоматологом. Якщо би не Олекса Іванович, навряд чи так швидко вирішив свої проблеми з зубами.