Лікарі діагности у Львові (Франківський)

УЗД-спеціаліст
25 років досвіду
Лікар УЗ-діагностики вищої категорії, кандидат медичних наук. Займається проведенням ультразвукових досліджень з оцінкою стану внутрішніх органів та систем. Закінчив Львівський ордена Дружби народів державний медичний університет.
надія
20 лютого '18р.
Гарне ставлення якісна діагностика.
Записатися на прийом17 онлайн записів
Акушер-гінеколог, Репродуктолог, УЗД-спеціаліст
21 рік досвіду
Ірина Ярославівна є спеціалістом вищої категорії у галузі репродуктології та гінекології. Проводить обстеження та спостереження пар, що не мають дітей, проведення ЕКЗ, лікування патологій жіночої статевої системи.
Олена
28 січня '18р.
У 2008 році при ЕКЗ (метод іксі) моїм лікарем була Кожема І.Я. Все супер. Маю двоє діток . Дякую.
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст, Репродуктолог
15 років досвіду
Тетяна Павлівна лікар акушер-гінеколог другої категорії, займається УЗ діагностикою у гінекології та пренатальною діагностикою, досконало володіє процедурою гістероскопії, займається спостереженням вагітності, включаючи вагітність після ЕКЗ. Проводить лікування вагінітів, вульвовагинитів, дисплазії шийки матки, жіночого непліддя, ерозії шийки матки та інших гінекологічних захворювань.
Уляна
15 серпня '17р.
Чудова людина, висококваліфікований спеціаліст. Завжди допоможе, за що безмежно вдячна. 7 років перевіряюсь лише в неї: і щорічний огляд і дві вагітності. Раджу!!!
Записатися на прийом24 онлайн записи
Консультація від 430 грн.
21 рік досвіду
Лікар вищої категорії. Надає консультації акушера-гінеколога. Є фахівцем з ультразвукової діагностики. Виконує УЗД органів малого тазу, УЗД для вагітних. Спеціалізується на лікуванні захворювань, що передаються статевим шляхом (генітальний герпес, гонорея (трипер), молочниця (кандидоз), папіломавірусна інфекція, трихомоніаз, хламідіоз). Володіє сучасними діагностичними та лікувальними методиками, зокрема кольпоскопією. Здійснює ведення вагітності.
29.03.2017
30 листопада '-1р.
Вилікувати молочницю мені самостійно не вдалося. Незамінну допомогу мені надала Наталія Іванівна. Її лікування назавжди позбавило мене проблеми, що давно турбувала. Я уже повністю здорова, захворювання не дає про себе знати. Я вдячна Наталії Іванівні за допомогу.
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст, Репродуктолог
19 років досвіду
Лікар першої категорії. Фахівець з акушерства та гінекології, репродуктології, ультразвукової діагностики. Веде консультативний прийом з питань планування сім’ї, лікування неплідності. Проводить УЗД органів малого тазу, УЗД плоду в першому та другому триместрі вагітності, доплерометрію. Виконує такі діагностичні та лікувальні маніпуляції, як кольпоскопія, гістероскопія, петлева ексцизія, кріодеструкція, коагуляція, конізація, радіохвильове лікування патологій шийки матки та ін.
Лариса
07 червеня '17р.
Дуже хороший спеціаліст і чуйна людина!
Консультація 350 грн.
16 років досвіду
Лікар першої категорії, акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст, кандидат медичних наук. В сферу практичної діяльності лікаря входить лікування хвороб гінекологічного профілю. всебічна терапія інфекційних та запальних процесів, лікування ендометріозу, патології шийки матки, нормалізація менструального циклу, консультації з приводу безпліддя, планування та ведення вагітності. Проводить УЗД у всіх триместрах вагітності, доплерометричне обстеження фетоплацентарного кровоплину, дослідження біофізичного профілю плода.
Іларія
15 червеня '16р.
Дякую Ользі Сергіївні, виконала свою роботу якісно
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-05-20
Консультація від 300 грн.
Невролог, Функціональний діагност, Психіатр
8 років досвіду
Лікар-невролог, психіатр, спеціаліст з функціональної діагностики. Спеціалізується на виявленні та лікуванні хвороб нервової системи: атеросклерозу, невропатії, епілепсії, енцефаліту, розсіяного склерозу, мігрені, порушень сну. В своїй діяльності використовує методики нейрофункціональної діагностики.
Олег
06 лютого '18р.
Місяць назад звернувся з скаргами неконтрольованих нервових зривів. Після 2 тижнів призначеного лікування вже був помітний результат.
Консультація 400 грн.
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65 р.Франківський
Репродуктолог, УЗД-спеціаліст
16 років досвіду
Кандидат медичних наук, лікар репродуктолог, займається лікуванням усіх видів жіночого непліддя. Проводить ультразвукову діагностику.
Оля
24 квітня '18р.
Дуже нам допомогла. Велике дякую!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Гастроентеролог, Терапевт, УЗД-спеціаліст
18 років досвіду
Лікар вищої категорії, кандидат медичних наук Буфан Марія Миронівна спеціалізується на УЗ-діагностиці, загальній терапії та гастроентерологіі. Проводить консультації та медичні огляди. Займається лікуванням хвороб печінки і жовчного міхура. Для діагностики використовує внутрішньошлункову рН-метрію та ультразвукові дослідження черевної порожнини.
Егор
03 серпня '16р.
Проводит недорогую и качественную диагностику.
Записатися на прийом16 онлайн записів
Консультація 430 грн.
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський
11 років досвіду
Лікар першої категорії. Фахівець з акушерства та гінекології, ультразвукової діагностики. Консультує з приводу планування сім'ї. Проводить УЗД органів черевної порожнини, УЗД для вагітних. Лікує безпліддя, загрози викидня та передчасних пологів, супутніх патологій під час вагітності, порушення матково-плацентарного кровообігу, запальні захворювання жіночих статевих органів, генітальні інфекції, що передаються статевим шляхом. Виконує кольпоскопію, поліпектомію та інші сучасні гінекологічні маніпуляції.
30.03.2017
30 листопада '-1р.
До Лобозинської Катерини Володимирівни ми зверталися з чоловіком з приводу планування сімʼї. Перед тим, як завагітніти, ми вирішили проконсультуватися у досвідченого спеціаліста. Катерина Володимирівна дала нам багато корисних порад для укріплення репродуктивної системи й організму в цілому.
Записатися на прийом17 онлайн записів