Лікарі педіатри у Львові (Франківський)

Сімейний лікар, Педіатр
13 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар сімейної медицини. Займається лікуванням та діагностуванням хвороб загального терапевтичного профілю, лікує гострі респіраторні захворювання, різноманітні алергічні прояви, хвороби судинної та дихальної системи. Закінчила Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького.
Марія
02 липня '17р.
Ми дуже задоволені професіоналізмом нашого улюбленого лікаря Максимчук Соломією Ігорівною. Я щаслива що можу отримати хорошу консультацію у будь яку хвилину.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-12-12
Сімейний лікар
12 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар сімейної медицини вищої категорії. Займається лікуванням хвороб загального терапевтичного профілю, спеціалізується на лікуванні органів дихання, травлення та сечовивідної системи. Закінчила Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького.
Людмила
10 лютого '17р.
Катерина Ярославівна має багато маленьких пацієнтів, батьки яких тільки її послуги підтримують. Ми з чоловіком одні з них. Завжди відчуваємо підтримку її, та знаємо, що лікар надасть вчасну допомогу і дитина буде здорова.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-12-12
Педіатр
Мар'яна Юріївна спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці дитячих захворювань. Проводить лікування інфекційних захворювань, хвороб серцево-судинної системі, органів травлення та уражень ЦНС.
Записатися на прийом1 онлайн запис