Лікарі педіатри у Львові (Франківський район)

Марʼяна
Дуже хороша лікар-педіатр
Алена
Могу сказать только одно. Великолепный человек и профессионал Проконсультировала по телефону ( так как мы из разных городов) Больше бы таких врачей
Надія
Насправді неймовірний лікар, який діє за протоколами, цікавиться закордонною доказовою медициною і вміє знайти підхід.
Христина
Все дуже і дуже добре!! Кращий лікар якого ми зустрічали!) Рекомендую всііім!))
Педіатр
Лікар займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань у дітей. Визначає відповідність фізичного і розумового розвитку нормам, стежить за своєчасністю проведення планових вакцинацій. Проводить огляд при болях будь-якої локалізації, розладі травлення, підвищенні температури, ознаках застуди або алергії, порушеннях рухової активності.
Педіатр
Доктор Іськів Мар’яна Юріївна – педіатр. Спеціалізується на загальних дитячих захворюваннях. Проводить прийом у консультативному режимі. Допомагає батькам у здоровому вихованні дітей. Назначає індивідуальні схеми терапії. У своїй практиці використовує сучасні методики. Діагностує захворювання на ранніх стадіях розвитку. Оцінює стан дитини по первинним симптомам, видає напрямок до профільних спеціалістів. Розробляє індивідуальні схеми лікування та профілактики багатьох захворювань.
Сімейний лікар, Педіатр
Лікар сімейної медицини. Займається лікуванням та діагностуванням хвороб загального терапевтичного профілю, лікує гострі респіраторні захворювання, різноманітні алергічні прояви, хвороби судинної та дихальної системи. Закінчила Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького.