Лікарі педіатри у Львові (Франківський)

Сімейний лікар, Педіатр
14 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар сімейної медицини. Займається лікуванням та діагностуванням хвороб загального терапевтичного профілю, лікує гострі респіраторні захворювання, різноманітні алергічні прояви, хвороби судинної та дихальної системи. Закінчила Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького.
Марія
02 липня '17р.
Ми дуже задоволені професіоналізмом нашого улюбленого лікаря Максимчук Соломією Ігорівною. Я щаслива що можу отримати хорошу консультацію у будь яку хвилину.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-06-20
Консультація 330 грн.
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський
Педіатр
Доктор Іськів Мар’яна Юріївна – педіатр. Спеціалізується на загальних дитячих захворюваннях. Проводить прийом у консультативному режимі. Допомагає батькам у здоровому вихованні дітей. Назначає індивідуальні схеми терапії. У своїй практиці використовує сучасні методики. Діагностує захворювання на ранніх стадіях розвитку. Оцінює стан дитини по первинним симптомам, видає напрямок до профільних спеціалістів. Розробляє індивідуальні схеми лікування та профілактики багатьох захворювань.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-06-20
Консультація 330 грн.