Лікарі травматологи у Львові (Франківський)

Тетяна
Наша бабуся перечепилась через килим та зламала тазо-бедренний суглоб. Ой як же ми перелякалися. Викликали швидку. Її бідолашку на ношах доставили до травматолога. Лікар зробив неймовірне! Щиро вдячні! Бабуся нормально пересувається. Ви врятували нас усіх!
Аня
Я зламала руку на волейболі. Біль був неймовірний. Шкільна медсестра викликала швидку і через декілька хвилин я опинилась у кабінеті травматолога. Лікар підбадьорював, жартував, що відволікало мене від ситуації. Невдовзі на руці з’явився гіпс. Рука зрослась правильно. Претензій не маю. Навпаки безмежно вдячна!
Данило
Грався із сином (9 місяців). Випадково вивихнув ручку. Я ледь розум не втратив коли дитина почала плакати. Миттю кинулись до лікарні. Нас направили до травматолога. Лікар одним рухом вправив кістко у суглоб. Як від серця відлягло коли дитина заспокоїлась. Дякую за професіоналізм!
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Травматолог-ортопед, Хірург
14 років досвіду
Дитячий лікар
Врач-травматолог, хирург, ортопед в области детской травматологии, оказывает услуги по лечению травм различной степени тяжести, проводит малоинвазивные хирургические операции при переломах костей с использованием титановых эластичных пластин. Проводит терапевтические мероприятия по восстановлению подвижности суставов, коррекции врожденной косолапости.
Марта
17 жовтня '16р.
Допоміг моїй дитині. Заказ все срослось на відмінно.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8,5
Консультація 275 грн.
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський
Травматолог-ортопед
15 років досвіду
Лікар травматолог-ортопед першої категорії, займається лікуванням переломів за допомогою титанічних еластичних пластин, малоінвазивних хірургічних втручань при переломах кісток. Також допомогає пацієнтам з проблемами клишоногості та плоскостопості.
Валентин
16 серпня '16р.
Завдяки професіоналізму Тараса Ярославовича рука загоїлася менше, ніж за місяць.
Записатися на прийом12 онлайн записів
Консультація 275 грн.