Лікарі травматологи у Львові (Франківський)

Травматолог, Ортопед
13 років досвіду
Лікар травматолог-ортопед першої категорії, займається лікуванням переломів за допомогою титанічних еластичних пластин, малоінвазивних хірургічних втручань при переломах кісток. Також допомогає пацієнтам з проблемами клишоногості та плоскостопості.
30 березеня '17р.
Тарас Ярославович є нашим лікарем. Ми звернулись до нього по рекомендації з обширною травмою коліна з метою проведення належного оперативного втручання для усунення наслідків травми. Зараз ми є справді раді, що наш вибір зупинився на Тарасові Ярославовичу. Насамперед ми щиро вдячні за дуже добре проведену операцію. Бо станом на сьогодні це не просто наші слова пацієнтів, - це не одноразові підтвердження інших ортопедів-травматологів реабілітаційного центру під час оглядів коліна при складанні програми реабілітації щодо функціонального відновлення колінного суглобу. Також, хочемо відзначити, що лікар безкорисливо робив для нас більше ніж того вимагав його обовязок. І беручи до уваги наш дуже "свіжий" досвід у спілкуванні з різними лікарями в процесі лікування, - то ми стверджуємо однозначно: Лікар вартий довіри, яких зустрінеш не кожен день! Тарас Ярославович! Дякуємо Вам за терпіння до нас і за Вашу роботу! Успіху Вам і вдячних пацієнтів!
Записатися на прийомЗа місяць записані 6 пацієнтів
Хірург дитячий
19 років досвіду
Дитячий лікар
Дитячий хірург вищої категорії, проводить оперативні втручання для лікування діафрагмальних гриж (вроджених), апендициту, патологічних станів, що виникають у шлунку, урологічних проблем. Лікар має великий досвід в ендоскопічній та лапароскопічній оперативній хірургії.
Наталя
12 червеня '17р.
Лікар від Бога.Шкода що мало таких як він
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-06-24
Консультація 350 грн.
27 років досвіду
Лікар­-хірург вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук. Виконує всі види оперативних втручань на органах черевної порожнини, заочеревенному просторі, щитоподібній залозі, м'яких тканинах. Проводить апендектомії, грижосічення зовнішніх гриж (у тому числі із застосуванням алопластики), холецистектомії (лапароскопічним методом), біліодігестивні операції, геміколектомії, резекції кішківника, торакоцентез та ін. Член Всеукраїнської асоціації хірургів України.
12.04.2017
30 листопада '-1р.
До Олександра Володимировича потрапив уже в критичному стані. Ковешнігов негайно рекомендував оперувати пахову грижу. Звичайно, я згодився, бо давно планував це зробити. Лікар зробив усе якнайкраще. Кілька тижнів реабілітаційного періоду, і я знову повернувся до нормального життя.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
10 років досвіду
Лікар хірург першої категорії, кандидат медичних наук, лікує холецистит, грижі, абсцес, фурункул і увесь комплекс амбулаторної хірургії. Володіє лапароскопічним методом видаленням холецистектомії та проводить загальнохірургічні операції.
13 липня '16р.
Довелось обратиться к Антону Анатольевичу. Хороший и внимательный врач, мне помог.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-06-24
Дитячий невролог
25 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар невролог вищої категорії. Займаеться лікуванням патологій нервової системи, спеціалізуеться на лікуванні паціентів дитячого віку, має досвід роботи в питаннях затримки психічного розвитку дитини, ранньому діагностуванні епілепсії.
Дарина
13 січня '17р.
Зверталась до лікаря з дитиною. У малого були головний біль та втома. Завдяки спеціалісту встановили проблему, зараз проходимо тривале лікування. Це кваліфікований доктор, яка знає що робити.
20 років досвіду
Лікар хірург, проводить оперативні втручання на шиї та голові, видалення абсцеса або кісти слинної залози, фурункула.
Валерія
17 вересня '16р.
Ви врятували життя моєї дочки, дякую велике!
Хірург дитячий
16 років досвіду
Дитячий лікар
Дитячий хірург, має першу категорію, кандидат медичних наук, проводить спектр лапароскопічних операцій та загальнохірругічних операцій. Лікар Кузик А.С. допомогає у лікуванні з вроджених деформацій грудної клітини та видалення доброякісних пухлин шкіри у дітей.
Михаил
10 січня '17р.
Консультировались у Андрея Станиславовича. Чуткий, внимательный, любящий детей, отличный врач. Спасибо
Хірург
Лікар Онисько Любомир Романович надає консультацію хірурга у разі отримання травм, ран, при болях в суглобах, патологічних змінах внутрішніх органів, виникненні підозри на наявність новоутворень і т.д. Ставить діагноз, при необхідності призначає обстеження, надає кваліфіковану лікарську допомогу. Готує пацієнта до операції. Проводить первинну хірургічну обробку рани, обробку гнійних ран, перев'язку, зняття швів.
09.04.2017
30 листопада '-1р.
Після тяжкої травми на виробництві я потребував кваліфікованої допомоги хірурга. Любомир Романович уважно оглянув травму, визначив проблему і призначив деякі препарати для лікування. Зараз мій стан поліпшився, продовжую спостерігатися у цього лікаря.
Записатися на прийом6 онлайн записів
Травматолог, Ортопед
8 років досвіду
Дитячий лікар
Врач-травматолог, хирург, ортопед в области детской травматологии, оказывает услуги по лечению травм различной степени тяжести, проводит малоинвазивные хирургические операции при переломах костей с использованием титановых эластичных пластин. Проводит терапевтические мероприятия по восстановлению подвижности суставов, коррекции врожденной косолапости.
Валерій
17 лютого '17р.
Дуже уважний та кваліфікований лікар. Впевнений, що без допомоги Кункевича ми так швидко та без ускладнень не вилікували нашого сина. Дуже дякуємо, Тарас Романович!
Записатися на прийомЗа місяць записані 5 пацієнтів
Невролог
5 років досвіду
Лікар невролог другої категорії. Займається лікуванням патологій спинного та головного мозку, периферичної нервової системи, лікує мігрені, епілепсію, радикуліт. Закінчив Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького.
Надежда
13 жовтня '16р.
Классный специалист. Смело могу его рекомендовать как хорошего врача.
Записатися на прийом11 онлайн записів