Лікарі травматологи у Львові (Франківський)

Наша бабуся перечепилась через килим та зламала тазо-бедренний суглоб. Ой як же ми перелякалися. Викликали швидку. Її бідолашку на ношах доставили до травматолога. Лікар зробив неймовірне! Щиро вдячні! Бабуся нормально пересувається. Ви врятували нас усіх!
Я зламала руку на волейболі. Біль був неймовірний. Шкільна медсестра викликала швидку і через декілька хвилин я опинилась у кабінеті травматолога. Лікар підбадьорював, жартував, що відволікало мене від ситуації. Невдовзі на руці з’явився гіпс. Рука зрослась правильно. Претензій не маю. Навпаки безмежно вдячна!
Грався із сином (9 місяців). Випадково вивихнув ручку. Я ледь розум не втратив коли дитина почала плакати. Миттю кинулись до лікарні. Нас направили до травматолога. Лікар одним рухом вправив кістко у суглоб. Як від серця відлягло коли дитина заспокоїлась. Дякую за професіоналізм!
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Травматолог, Ортопед
13 років досвіду
Лікар травматолог-ортопед першої категорії, займається лікуванням переломів за допомогою титанічних еластичних пластин, малоінвазивних хірургічних втручань при переломах кісток. Також допомогає пацієнтам з проблемами клишоногості та плоскостопості.
30 березеня '17р.
Тарас Ярославович є нашим лікарем. Ми звернулись до нього по рекомендації з обширною травмою коліна з метою проведення належного оперативного втручання для усунення наслідків травми. Зараз ми є справді раді, що наш вибір зупинився на Тарасові Ярославовичу. Насамперед ми щиро вдячні за дуже добре проведену операцію. Бо станом на сьогодні це не просто наші слова пацієнтів, - це не одноразові підтвердження інших ортопедів-травматологів реабілітаційного центру під час оглядів коліна при складанні програми реабілітації щодо функціонального відновлення колінного суглобу. Також, хочемо відзначити, що лікар безкорисливо робив для нас більше ніж того вимагав його обовязок. І беручи до уваги наш дуже "свіжий" досвід у спілкуванні з різними лікарями в процесі лікування, - то ми стверджуємо однозначно: Лікар вартий довіри, яких зустрінеш не кожен день! Тарас Ярославович! Дякуємо Вам за терпіння до нас і за Вашу роботу! Успіху Вам і вдячних пацієнтів!
27 років досвіду
Лікар­-хірург вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук. Виконує всі види оперативних втручань на органах черевної порожнини, заочеревенному просторі, щитоподібній залозі, м'яких тканинах. Проводить апендектомії, грижосічення зовнішніх гриж (у тому числі із застосуванням алопластики), холецистектомії (лапароскопічним методом), біліодігестивні операції, геміколектомії, резекції кішківника, торакоцентез та ін. Член Всеукраїнської асоціації хірургів України.
12.04.2017
30 листопада '-1р.
До Олександра Володимировича потрапив уже в критичному стані. Ковешнігов негайно рекомендував оперувати пахову грижу. Звичайно, я згодився, бо давно планував це зробити. Лікар зробив усе якнайкраще. Кілька тижнів реабілітаційного періоду, і я знову повернувся до нормального життя.
Записатися на прийом10 онлайн записів
Хірург дитячий
19 років досвіду
Дитячий лікар
Дитячий хірург вищої категорії, проводить оперативні втручання для лікування діафрагмальних гриж (вроджених), апендициту, патологічних станів, що виникають у шлунку, урологічних проблем. Лікар має великий досвід в ендоскопічній та лапароскопічній оперативній хірургії.
Наталя
12 червеня '17р.
Лікар від Бога.Шкода що мало таких як він
10 років досвіду
Лікар хірург першої категорії, кандидат медичних наук, лікує холецистит, грижі, абсцес, фурункул і увесь комплекс амбулаторної хірургії. Володіє лапароскопічним методом видаленням холецистектомії та проводить загальнохірургічні операції.
13 липня '16р.
Довелось обратиться к Антону Анатольевичу. Хороший и внимательный врач, мне помог.
Дитячий невролог
25 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар невролог вищої категорії. Займаеться лікуванням патологій нервової системи, спеціалізуеться на лікуванні паціентів дитячого віку, має досвід роботи в питаннях затримки психічного розвитку дитини, ранньому діагностуванні епілепсії.
Дарина
13 січня '17р.
Зверталась до лікаря з дитиною. У малого були головний біль та втома. Завдяки спеціалісту встановили проблему, зараз проходимо тривале лікування. Це кваліфікований доктор, яка знає що робити.
Записатися на прийом24 онлайн записи
Травматолог, Ортопед
8 років досвіду
Дитячий лікар
Врач-травматолог, хирург, ортопед в области детской травматологии, оказывает услуги по лечению травм различной степени тяжести, проводит малоинвазивные хирургические операции при переломах костей с использованием титановых эластичных пластин. Проводит терапевтические мероприятия по восстановлению подвижности суставов, коррекции врожденной косолапости.
Борис
11 липня '17р.
Найкращий лікар в тій сфері
Хірург дитячий
16 років досвіду
Дитячий лікар
Дитячий хірург, має першу категорію, кандидат медичних наук, проводить спектр лапароскопічних операцій та загальнохірругічних операцій. Лікар Кузик А.С. допомогає у лікуванні з вроджених деформацій грудної клітини та видалення доброякісних пухлин шкіри у дітей.
Михаил
10 січня '17р.
Консультировались у Андрея Станиславовича. Чуткий, внимательный, любящий детей, отличный врач. Спасибо
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Хірург
Лікар Онисько Любомир Романович надає консультацію хірурга у разі отримання травм, ран, при болях в суглобах, патологічних змінах внутрішніх органів, виникненні підозри на наявність новоутворень і т.д. Ставить діагноз, при необхідності призначає обстеження, надає кваліфіковану лікарську допомогу. Готує пацієнта до операції. Проводить первинну хірургічну обробку рани, обробку гнійних ран, перев'язку, зняття швів.
09.04.2017
30 листопада '-1р.
Після тяжкої травми на виробництві я потребував кваліфікованої допомоги хірурга. Любомир Романович уважно оглянув травму, визначив проблему і призначив деякі препарати для лікування. Зараз мій стан поліпшився, продовжую спостерігатися у цього лікаря.
Записатися на прийом13 онлайн записів
Нейрохірург. Ортопед, Травматолог
20 років досвіду
Доктор травматолог, ортопед, хирург высшей категории профессиональной классификации, специализируется на лечении патологий опухолей головного мозга, гидроцефалии, внутричерепных гематомах и периферической нервной системы. Оказывает помощь в диагностировании и лечении опухолей спинного мозга и позвоночника, сколиоза и кифоза. Мизак Андрей Степанович Специалист по терапии остеохондроза, грыжи диска, стеноза позвоночного канала.
Роман
21 вересня '17р.
Рекомендую з власного "досвіду".
Невролог
5 років досвіду
Лікар невролог другої категорії. Займається лікуванням патологій спинного та головного мозку, периферичної нервової системи, лікує мігрені, епілепсію, радикуліт. Закінчив Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького.
Надежда
13 жовтня '16р.
Классный специалист. Смело могу его рекомендовать как хорошего врача.
Записатися на прийом22 онлайн записи