Лікарі травматологи у Львові (Франківський)

Наша бабуся перечепилась через килим та зламала тазо-бедренний суглоб. Ой як же ми перелякалися. Викликали швидку. Її бідолашку на ношах доставили до травматолога. Лікар зробив неймовірне! Щиро вдячні! Бабуся нормально пересувається. Ви врятували нас усіх!
Я зламала руку на волейболі. Біль був неймовірний. Шкільна медсестра викликала швидку і через декілька хвилин я опинилась у кабінеті травматолога. Лікар підбадьорював, жартував, що відволікало мене від ситуації. Невдовзі на руці з’явився гіпс. Рука зрослась правильно. Претензій не маю. Навпаки безмежно вдячна!
Грався із сином (9 місяців). Випадково вивихнув ручку. Я ледь розум не втратив коли дитина почала плакати. Миттю кинулись до лікарні. Нас направили до травматолога. Лікар одним рухом вправив кістко у суглоб. Як від серця відлягло коли дитина заспокоїлась. Дякую за професіоналізм!
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Травматолог, Ортопед
13 років досвіду
Лікар травматолог-ортопед першої категорії, займається лікуванням переломів за допомогою титанічних еластичних пластин, малоінвазивних хірургічних втручань при переломах кісток. Також допомогає пацієнтам з проблемами клишоногості та плоскостопості.
30 березеня '17р.
Тарас Ярославович є нашим лікарем. Ми звернулись до нього по рекомендації з обширною травмою коліна з метою проведення належного оперативного втручання для усунення наслідків травми. Зараз ми є справді раді, що наш вибір зупинився на Тарасові Ярославовичу. Насамперед ми щиро вдячні за дуже добре проведену операцію. Бо станом на сьогодні це не просто наші слова пацієнтів, - це не одноразові підтвердження інших ортопедів-травматологів реабілітаційного центру під час оглядів коліна при складанні програми реабілітації щодо функціонального відновлення колінного суглобу. Також, хочемо відзначити, що лікар безкорисливо робив для нас більше ніж того вимагав його обовязок. І беручи до уваги наш дуже "свіжий" досвід у спілкуванні з різними лікарями в процесі лікування, - то ми стверджуємо однозначно: Лікар вартий довіри, яких зустрінеш не кожен день! Тарас Ярославович! Дякуємо Вам за терпіння до нас і за Вашу роботу! Успіху Вам і вдячних пацієнтів!
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-12-11
Консультація 330 грн.
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський
Травматолог, Ортопед
8 років досвіду
Дитячий лікар
Врач-травматолог, хирург, ортопед в области детской травматологии, оказывает услуги по лечению травм различной степени тяжести, проводит малоинвазивные хирургические операции при переломах костей с использованием титановых эластичных пластин. Проводит терапевтические мероприятия по восстановлению подвижности суставов, коррекции врожденной косолапости.
Борис
11 липня '17р.
Найкращий лікар в тій сфері
Записатися на прийом37 онлайн записів
Консультація 330 грн.
Нейрохірург. Ортопед, Травматолог
20 років досвіду
Доктор травматолог, ортопед, хирург высшей категории профессиональной классификации, специализируется на лечении патологий опухолей головного мозга, гидроцефалии, внутричерепных гематомах и периферической нервной системы. Оказывает помощь в диагностировании и лечении опухолей спинного мозга и позвоночника, сколиоза и кифоза. Мизак Андрей Степанович Специалист по терапии остеохондроза, грыжи диска, стеноза позвоночного канала.
Юля
08 листопада '17р.
Рекомендую,дуже мені допоміг.Залучив лікарів із Польщі,разом провели складну операцію.Іду на поправку.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-12-11
Консультація 430 грн.