Лікарі проктологи у Львові (Франківський)

Знайдена 1 лікар
3 відгука
Маргарита
Недавно хворіла на ангіну. Змушена була приймати антибіотики. Ангіну вони мені допомогли подолати, це так. Але у мене розпочалась жахлива діарея. Приймала звичайні засоби від проносу, але вони мене не брали. Звернулась до проктолога. Прописав невеличкий комплекс лікування, який дуже швидко подіяв. Дякую дуже.
05 октября '16 г.
Агнія
Допікала мене така хвороба як поліпи товстої кишки. Народні методи не допомогли. Вже дуже хотілось раз і назавжди забути про це неприємне явище. Прийшла на консультацію до проктолога. Зрозуміла, що допоможе лише операція. Було ніяково, самі розумієте. Дякую лікареві за тактичність та чуйність. Таким має бути справжній професіонал. Операцію провели за допомогою ендоскопа, який вводили через задній прохід. Пережила цю неприємність. Тепер живу набагато яскравіше.
Юрій
Страждаю від хронічних закрепів. Які тільки проносні засоби я не приймав і Піколакс і Бісакоділ і Форлакс. Результат тимчасовий або й взагалі не послаблює кишківник. Часто з’являється геморой. Через делікатність проблеми навіть і не думав звертатися до проктолога. Починалась жахлива інтоксикація організму. Відчував постійно втомлюваність, обличчя вкривалося дрібними червоними прищиками. Дружина записала на консультацію, бо більше не могла дивитися як я мучуся. Лікар тактичний, серйозний та справжній професіонал. Сподобалось з ним спілкуватися. Він призначив мені Дефенорм, Лакто та сувору дієти (вживати багато продуктів, які містять клітковину). Результат з’явився через 2 дні. На даний момент можу сходити до туалети без допоміжних засобів.
15 октября '16 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Проктолог, Ендоскопіст, Хірург
6 років досвіду
Лікар проктолог, хірург, ендоскопіст другої категорії. Займається проведенням ендоскопічних досліджень різної складності, лікує геморой, проктит, тріщини прямої кишки. Закінчила Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького.
Консультація 350 грн.
Записатися на прийом