Лікарі хірурги у Львові (Франківський)

27 років досвіду
Лікар­-хірург вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук. Виконує всі види оперативних втручань на органах черевної порожнини, заочеревенному просторі, щитоподібній залозі, м'яких тканинах. Проводить апендектомії, грижосічення зовнішніх гриж (у тому числі із застосуванням алопластики), холецистектомії (лапароскопічним методом), біліодігестивні операції, геміколектомії, резекції кішківника, торакоцентез та ін. Член Всеукраїнської асоціації хірургів України.
12.04.2017
30 листопада '-1р.
До Олександра Володимировича потрапив уже в критичному стані. Ковешнігов негайно рекомендував оперувати пахову грижу. Звичайно, я згодився, бо давно планував це зробити. Лікар зробив усе якнайкраще. Кілька тижнів реабілітаційного періоду, і я знову повернувся до нормального життя.
Записатися на прийом11 онлайн записів
Хірург дитячий
19 років досвіду
Дитячий лікар
Дитячий хірург вищої категорії, проводить оперативні втручання для лікування діафрагмальних гриж (вроджених), апендициту, патологічних станів, що виникають у шлунку, урологічних проблем. Лікар має великий досвід в ендоскопічній та лапароскопічній оперативній хірургії.
Катерина
17 листопада '17р.
Андрій Орестович не тільки класний хірург він як людина хороший. Ми з синочком, йому щиро вдячні. Побільше б таких лікарів. Дай Боже йому і його родині здоров'я.
Записатися на прийом33 онлайн записи
10 років досвіду
Лікар хірург першої категорії, кандидат медичних наук, лікує холецистит, грижі, абсцес, фурункул і увесь комплекс амбулаторної хірургії. Володіє лапароскопічним методом видаленням холецистектомії та проводить загальнохірургічні операції.
13 липня '16р.
Довелось обратиться к Антону Анатольевичу. Хороший и внимательный врач, мне помог.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-12-12
Консультація 430 грн.
Травматолог, Ортопед
8 років досвіду
Дитячий лікар
Врач-травматолог, хирург, ортопед в области детской травматологии, оказывает услуги по лечению травм различной степени тяжести, проводит малоинвазивные хирургические операции при переломах костей с использованием титановых эластичных пластин. Проводит терапевтические мероприятия по восстановлению подвижности суставов, коррекции врожденной косолапости.
Борис
11 липня '17р.
Найкращий лікар в тій сфері
Записатися на прийом37 онлайн записів
Хірург дитячий
16 років досвіду
Дитячий лікар
Дитячий хірург, має першу категорію, кандидат медичних наук, проводить спектр лапароскопічних операцій та загальнохірругічних операцій. Лікар Кузик А.С. допомогає у лікуванні з вроджених деформацій грудної клітини та видалення доброякісних пухлин шкіри у дітей.
19 листопада '17р.
Ми операцію в Андрія Станіславовича, суперовий лікар все чітко сказав і зробив....! Видно що любить діток, чуйний, моя дитина з ним була усмісхенна
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Хірург
Лікар Онисько Любомир Романович надає консультацію хірурга у разі отримання травм, ран, при болях в суглобах, патологічних змінах внутрішніх органів, виникненні підозри на наявність новоутворень і т.д. Ставить діагноз, при необхідності призначає обстеження, надає кваліфіковану лікарську допомогу. Готує пацієнта до операції. Проводить первинну хірургічну обробку рани, обробку гнійних ран, перев'язку, зняття швів.
09.04.2017
30 листопада '-1р.
Після тяжкої травми на виробництві я потребував кваліфікованої допомоги хірурга. Любомир Романович уважно оглянув травму, визначив проблему і призначив деякі препарати для лікування. Зараз мій стан поліпшився, продовжую спостерігатися у цього лікаря.
Записатися на прийом13 онлайн записів
Судинний хірург
15 років досвіду
Лікар судинний хірург вищої категорії, кандидат медичних наук. Займається оперативним лікуванням судинних захворювань, спеціалізується на лікуванні варикозу, тромбозу, трофічних язв.
Галина
03 жовтня '17р.
Лікар з великоі букви.
Записатися на прийом14 онлайн записів
Нейрохірург. Ортопед, Травматолог
20 років досвіду
Доктор травматолог, ортопед, хирург высшей категории профессиональной классификации, специализируется на лечении патологий опухолей головного мозга, гидроцефалии, внутричерепных гематомах и периферической нервной системы. Оказывает помощь в диагностировании и лечении опухолей спинного мозга и позвоночника, сколиоза и кифоза. Мизак Андрей Степанович Специалист по терапии остеохондроза, грыжи диска, стеноза позвоночного канала.
Юля
08 листопада '17р.
Рекомендую,дуже мені допоміг.Залучив лікарів із Польщі,разом провели складну операцію.Іду на поправку.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-12-12
Консультація 430 грн.
Проктолог, Ендоскопіст, Хірург
6 років досвіду
Лікар проктолог, хірург, ендоскопіст другої категорії. Займається проведенням ендоскопічних досліджень різної складності, лікує геморой, проктит, тріщини прямої кишки. Закінчила Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького.
Марія
24 липня '16р.
Дослідження пройшло швидко, не прийшлося сидіти у нескінченній черзі.
Записатися на прийом57 онлайн записів
Консультація 350 грн.
Стоматолог-хірург
30 років досвіду
Лікар стоматолог-хірург вищої категорії. Займається проведенням хірургіхних маніпуляцій у ротовій порожнині, спеціалізується на хірургії щелепно-лицьової ділянки.
Галина
01 січня '17р.
Філіпська не цурається допомогти в складних випадках, досвідчений та висококваліфікований стоматолог-хірург. Лікувала мого батька, дуже якісно все зробила, ми залишились задоволені. Дуже Вам дякуємо, Тетяна Анатоліївна!
Записатися на прийом6 онлайн записів
Консультація 80 грн.