Лікарі дерматологи у Львові (Франківський)

Дерматолог
13 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар Блищак Юлія Збігнєвна спеціалізується на діагностиці та лікуванні хвороб дерматологічного профілю. Видаляє родимки та новоутворення за допомогою радіохвильових технологій. Надає послуги фотоомолодження та лазерної епіляції. Має членство в Українській Асоціації лікарів-дерматологів та косметологів.
Олег
12 червеня '18р.
Нещодавно консультувався в дерматолога Блищак, а після цього мав видалення папілом на обличчі і шиї. Мені сподобався підхід лікаря, її манера спілкування, дуже фахово прокунсультувала і гарно все видалила. Я залишився задоволений і можу рекомендувати цього лікаря. Дякую Вам, Юлія Збігнєвна!
Консультація 330 грн.
Дерматовенеролог, Трихолог
16 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар дерматовенеролог першої категорії, кандидат медичних наук. Займається лікуванням захворювань шкіри пацієнтів дитячого віку, лікує грибкові ураження, алергічні прояви, дерматити різного походження. Закінчила Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького.
Софья
13 вересня '16р.
Хороший врач. Очень хорошо провела необходимое лечение.
Консультація 430 грн.
Косметолог
30 років досвіду
Засновник та головний лікар Леся Євгенівна фахівець косметолог вищої категорії. Має великий досвід з надання медичних послуг у галузі дерматокосметології, лазерної косметології, та багатьох інших послуг по догляду за шкірою обличчя та тіла.
Анжела
20 листопада '16р.
Давно шукала для себе хорошого косметолога, і ось пощастило - познайомилася з Білик. Культурна і доброзичлива, чудово розбирається в косметологіі. Я їй повністю довіряю.
Дерматовенеролог, Косметолог
6 років досвіду
Лікар дерматовенеролог вищої категорії, кандидат медичних нук. Займається проблемами естетичної медицини та дерматології, спеціалізується на апаратній косметології, контурній пластиці, радіохвильовій хірургії, ін'єкційній косметології. Закінчила Львівський національний медичний університет.
Людмила
22 травня '16р.
Приятная и толковая врач. Назначила эффективный курс лечения. Огромное спасибо!
Записатися на прийом14 онлайн записів
Консультація 330 грн.
Дерматолог, Трихолог
Мар’яна Орестівна надає консультаційні послуги в галузі дерматології та трихології. Займається діагностуванням та лікуванням таких заховрювань, як себорея, екзема, акне, герпес, псоріаз тощо. Спеціалізується в галузі дерматоонкології та практикує трансплантацію волосся.
Записатися на прийомЗа місяць записано 4 пацієнта
Консультація 200 грн.