Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі дерматологи у Львові (Франківський)

Дерматолог
12 років досвіду
9,75
Дитячий лікар
Лікар Блищак Юлія Збігнєвна спеціалізується на діагностиці та лікуванні хвороб дерматологічного профілю. Видаляє родимки та новоутворення за допомогою радіохвильових технологій. Надає послуги фотоомолодження та лазерної епіляції. Має членство в Українській Асоціації лікарів-дерматологів та косметологів.
Юрій
23 травня '17р.
10
Вперше у Юлії Збігнєвни консультувався ще у 2009 році. Потім коли вона була в декреті ходив до інших лікарів. Хочу вам сказати, що кращого фахівця у Львові немає. Вона дійсно професіонал. Всім своїм друзям завжди рекомендую тільки її.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-05-27
Консультація 275 грн.
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський
Дерматовенеролог
15 років досвіду
9,15
Дитячий лікар
Лікар дерматовенеролог першої категорії, кандидат медичних наук. Займається лікуванням захворювань шкіри пацієнтів дитячого віку, лікує грибкові ураження, алергічні прояви, дерматити різного походження. Закінчила Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького.
Софья
13 вересня '16р.
10
Хороший врач. Очень хорошо провела необходимое лечение.
Записатися на прийомЗа місяць записані 8 пацієнтів
Консультація 350 грн.
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський
Косметолог
29 років досвіду
8,60
Засновник та головний лікар Леся Євгенівна фахівець косметолог вищої категорії. Має великий досвід з надання медичних послуг у галузі дерматокосметології, лазерної косметології, та багатьох інших послуг по догляду за шкірою обличчя та тіла.
Анжела
20 листопада '16р.
10
Давно шукала для себе хорошого косметолога, і ось пощастило - познайомилася з Білик. Культурна і доброзичлива, чудово розбирається в косметологіі. Я їй повністю довіряю.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Дерматовенеролог
5 років досвіду
5,98
Лікар дерматовенеролог вищої категорії, кандидат медичних нук. Займається проблемами естетичної медицини та дерматології, спеціалізується на апаратній косметології, контурній пластиці, радіохвильовій хірургії, ін'єкційній косметології. Закінчила Львівський національний медичний університет.
Артем
02 вересня '16р.
8
Спасибо за оказанную помощь!
Записатися на прийом14 онлайн записів
Консультація 275 грн.
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський