Лікарі андрологи у Львові (Франківський район)

Ірина. М. Львів.
ПІСЛЯ ТРАВМИ хребта переміщуюсь в інвалідному візку . ВИСОКОПРОФЕСІЙНИЙ БЕЗДОГАННИЙ ЛІКАР ШЕРЕМЕТА РОМАН ЗІНОВІЙОВИЧ. ДУЖЕ РОЗУМНИЙ, УВАЖНИЙ ДО ПАЦІЄНТА , надзвичайно приємний в спілкуванні, ЯКИЙ , ЯК ШВИДКА ДОПОМОГА , багато років рятує мою сечовидільну систему. Сердечна і щира подяка цій ПРЕКРАСНІЙ ЛЮДИНІ , ВИСОКОПРОФЕСІЙНОМУ ЛІКАРЮ ,який БЕЗДОГАННО ЗНАЄТЬСЯ І ВИКОНУЄ НА НАЙВИЩОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ РІВНІ СВОЮ РОБОТУ З УВАЖНІСТЮ І ТУРБОТОЮ ДО ПАЦІЄНТА. ДЯКУЮ ВАМ ЩИРО І СЕРДЕЧНО ,ВИСОКОПОВАЖНИЙ РОМАН ЗІНОВІЙОВИЧ . ВИ БЕЗДОГАННИЙ ЛІКАР І ПРЕКРАСНА ЛЮДИНА.
Мирон
Консультація пройшла комфортно,лікар дуже приємний і легкий в спілкуванні.Розглянули мої питання і лікар дав чіткі настанови вирішення проблеми.Однозначно рекомендую і буду звертатись надалі.
Яна
Дуже вдячна Роману Зіновійовичу, прекрасний лікар та дуже хороша людина.
Григорий Игоревич
Мы с женой всегда откладывали завести ребенка. А когда захотели, не получается. Жена обследовалась у нее все в порядке со здоровьем. Пришлось мне, я чувствовал во время эрекции боль, но терпел и никому не говорил. Много слышал об Иваночко Андрее Юрьевиче. Проверившись были обнаружение заболевание, которые и влияют на мое мужское здоровье. На данный момент лечусь. Отличный врач.
19 грудня '19 г.
Уролог, андролог
Лікар має вагомий досвід в діагностиці та лікуванні аденоми простати, уретриту, андропаузи, простатиту, безпліддя у чоловіків, циститу, сечокам'яної та інших хворіб сечовидільної та статевої системи.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-03-28
Львів вул. Івана-Теодозія Куровця, 10 р.Франківський
Уролог-андролог, УЗД спеціаліст
21 рік досвіду
Лікує хвороби сечовивдної системи у чоловіків та жінок, статевої системи у чоловіків.
Уролог, Андролог, Сексолог
Лікар спеціалізується в області урології, андрології та сексології. Лікує аденому простати, пієлонефрит і сечокам'яну хворобу. Консультує пацієнтів з питань, пов'язаних із сексуальною орієнтацією, фізіологією сексуальних відносин, статевим розвитком. Приймає пацієнтів із затримкою еякуляції, болем під час статевого акту та еректильною дисфункцією.